GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai face sex pentru o marire de salariu?

+30
veronica_franco
Davidova
TISENIE
Obi-Wan Kenobi
mielusica
Queensland
JeSsYkA
nycknic
juliette
tegeusa
Polaris
ionutz72
Nana_Duval
mihaic3001
Tizona
daffy_
Demostene
fotohobby
oli
dragos
mrs nobody
HAUU_HAUU
zuza_cea_cu_inima_rosie
openmind72
Mr Nobody
dan1369
kitty
costica19
snow
pitulicea
34 participanți

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 21 Apr - 19:44

Rezumarea primului mesaj :

Romanii se vand ieftin cand vine vorba de o marire de salariu. Un studiu realizat de un site de oferte de munca jobsinro.ro arata ca 12 % dintre repondenti ar fi dispusi sa faca sex pentru o crestere salariala.
Potrivit sondajului „Sexul la birou”, cele mai mari beneficii de pe urma sexului la birou ar fi:
- marirea de salariu (11,7%),
- avansarea (10 %)
- pastrarea jobului (3,2 la suta).

De asemenea, peste 30% dintre romani recunosc ca au intretinut relatii sexuale la birou, iar peste 20% si-au gasit perechea la serviciu, in timp ce un procent asemanator au declarat ca au fost hartuiti sexual la birou.

Peste jumatate dintre persoanele care au completat chestionarul cred despre colegii lor ca au folosit sexul pentru avansare, dar 72,2 % dintre cei chestionati sustin ca nu ar face niciodata asta pentru a obtine avantaje la serviciu.

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/150359/Ai-face-sex-pentru-o-marire-de-salariu.html


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 30 Mar - 9:54, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  daffy_ Lun 16 Mai - 21:36

nana_duval a scris:sunt propria mea sefa....cum sa procedez? Laughing Laughing Laughing
amexact aceeasi dilema...pe cine trebuie sa f:silent:t sa am mai multi bani ?? Laughing
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  juliette Lun 16 Mai - 21:58

Pe angajata, sa munceasca mai mult sa-ti aduca profit! Very Happy
juliette
juliette
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Mr Nobody Mar 17 Mai - 8:24

daffy_ a scris:
nana_duval a scris:sunt propria mea sefa....cum sa procedez? Laughing Laughing Laughing
amexact aceeasi dilema...pe cine trebuie sa f:silent:t sa am mai multi bani ?? Laughing
Pai...topicul se numeste ai face sex pt o marire de salariu...asta nu presupune in mod obligatoriu a fi personajul activ... asa incat intrebarea ta poate avea si forma:cine tre sa ma... sa am mai multi bani? Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  nycknic Mier 30 Noi - 20:19

Ohhhh!!! .....Daaaaa!!!! mi-as f.aradelegiui toate sefele Calare pe cal Calare pe cal Calare pe cal Calare pe cal
nycknic
nycknic
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  JeSsYkA Joi 1 Dec - 9:06

Mai degraba raman la aceeasi suma/salar decat sa ma necinstesc.
JeSsYkA
JeSsYkA
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  tegeusa Joi 1 Dec - 9:24

doar daca as avea sefa care sa nu fie cu 10 ani mai in varsta ca mine si sa nu fie mai usor de sarit decat de ocolit Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Joi 1 Dec - 9:39

Tege....nu te credeam asa materialist Rolling Eyes
Chiar daca n-ar arata asa cum arata....dar...pentru bani? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  tegeusa Joi 1 Dec - 9:43

bunicul meu spunea ca nu este politicos sa refuzi o doamna! Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Queensland Joi 1 Dec - 9:59

Laughing Asa, Tege !
Cat despre mine...daca as fi dat in judecata pentru hartuire sexuala pe toti libidinosii care si-au incercat norocul cu mine, azi as putea cumpara spitalul... Very Happy
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Joi 1 Dec - 10:24

Laughing Laughing Ai putea s-o faci de-acum in colo. Frumoasa inca esti, iar libidinosii nu se termina niciodata Very Happy
Ai un avocat bun, sau ti-l dau pe al meu?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  mielusica Joi 1 Dec - 10:34

Ei na! Daca mi-ar place personajul pentru altele..... Laughing Laughing Laughing Laughing
mielusica
mielusica
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Joi 1 Dec - 16:27

eu jur pe rosu ca as putea face sex de mai multe ori pentru o marire de salariu. Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Joi 1 Dec - 17:26

Ce sincer e Obi Laughing Laughing
Chiar si cu un sef, sau doar cu o sefa? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Joi 1 Dec - 18:21

Sad am sefa! nu te gandi la tampenii pitu. Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 7 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Nana_Duval Joi 1 Dec - 18:23

Atata-ti trebuia sa negi, Obi, ca eu nu te credeam Very Happy
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum