GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai face sex pentru o marire de salariu?

+30
veronica_franco
Davidova
TISENIE
Obi-Wan Kenobi
mielusica
Queensland
JeSsYkA
nycknic
juliette
tegeusa
Polaris
ionutz72
Nana_Duval
mihaic3001
Tizona
daffy_
Demostene
fotohobby
oli
dragos
mrs nobody
HAUU_HAUU
zuza_cea_cu_inima_rosie
openmind72
Mr Nobody
dan1369
kitty
costica19
snow
pitulicea
34 participanți

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 21 Apr - 19:44

Rezumarea primului mesaj :

Romanii se vand ieftin cand vine vorba de o marire de salariu. Un studiu realizat de un site de oferte de munca jobsinro.ro arata ca 12 % dintre repondenti ar fi dispusi sa faca sex pentru o crestere salariala.
Potrivit sondajului „Sexul la birou”, cele mai mari beneficii de pe urma sexului la birou ar fi:
- marirea de salariu (11,7%),
- avansarea (10 %)
- pastrarea jobului (3,2 la suta).

De asemenea, peste 30% dintre romani recunosc ca au intretinut relatii sexuale la birou, iar peste 20% si-au gasit perechea la serviciu, in timp ce un procent asemanator au declarat ca au fost hartuiti sexual la birou.

Peste jumatate dintre persoanele care au completat chestionarul cred despre colegii lor ca au folosit sexul pentru avansare, dar 72,2 % dintre cei chestionati sustin ca nu ar face niciodata asta pentru a obtine avantaje la serviciu.

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/150359/Ai-face-sex-pentru-o-marire-de-salariu.html


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 30 Mar - 9:54, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mar 15 Iun - 19:32

P.S. Noroc ca nu ma citeste Mister. Iar ar zice ca-s rea Very Happy Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Mr Nobody Mier 16 Iun - 8:21

Ei, nici cu femeile trecute de un prag-ma refer la varsta-nu mi-e rusine! Grase, pomadate in exces pentru a-si ascunde ridurile... pentru a atrage barbati tineri... Depinde de fiecare individ in parte. De respectul pe care si-l poarta lui insusi.
Cat despre rautate, ma intreb cand vei inceta sa mai bati moneda pe tema asta.
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  openmind72 Vin 18 Iun - 7:39

cam anost, fara sare si piper, oamenii au un job cu un scop, prostitutia e o meserie ca oricare alta, doar stomac trebuie sa ai, si daca faci asa ceva la job pentru cativa lei in plus devii cel mai prost manager posibil. cine are stomac sa isi schimbe meseria si macar stie de ce o face,,, silent

openmind72
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  zuza_cea_cu_inima_rosie Lun 9 Aug - 10:07

ok buna intrerbare....hmmm sex poti face din diferite motive binenteles eu nu as face sex pentru o marire de salariu sau mai rau web sex silent pale adika mi se face rau cand aud de chestii de astea :green :green :green :green
prefer de milioane de ori sa fac sex din placer cand unde si cu cine vreau eu Dance Dance Dance Dance

parerea mea acuma ce ziceti voi e partea a-2a
zuza_cea_cu_inima_rosie
zuza_cea_cu_inima_rosie
1
1


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  snow Lun 9 Aug - 10:11

Sa faci sex de milioane de ori din placere?
Wow, asta da performanta.
Partea 2-a Laughing
snow
snow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  zuza_cea_cu_inima_rosie Lun 9 Aug - 10:13

belly binenteles ca trebuie sa si rezist atata sau nu??? Smile)))
zuza_cea_cu_inima_rosie
zuza_cea_cu_inima_rosie
1
1


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  snow Lun 9 Aug - 10:16

Pana la proba contrarie, ma abtin.
Dar probabil ca te cunosti bine si stii ce si cat poti. Wink
snow
snow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  HAUU_HAUU Mar 24 Aug - 0:52

ce secs bre, ca as face doo sexe Laughing

glumesc .. Razz , as decadea prea mult in ochii mei in primul rand Smile , am prea mult respect pt mine :green
HAUU_HAUU
HAUU_HAUU
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  mrs nobody Mar 24 Aug - 0:58

ma gandeam..si daca partida de sex este atat de nesatisfacatoare ca duce la o micsorare de salariu Very Happy
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  HAUU_HAUU Mar 24 Aug - 1:04

Laughing Laughing Laughing in orice egzista un risc Laughing Laughing Laughing
HAUU_HAUU
HAUU_HAUU
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  mrs nobody Mar 24 Aug - 1:07

cred ca de aici vine expresia aia..cu cine nu risca? Smile)
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  snow Mar 24 Aug - 1:42

Laughing Laughing
Credeam ca io nu-s normal...
de voi ce sa zic? hai la o bere....
snow
snow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Mr Nobody Mier 25 Aug - 7:49

numai la bani va ganditi!
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 25 Aug - 8:11

Eu ma gandesc numai la dragoste day dreaming da' aia nu-i pe bani.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 30 Mar - 9:51, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 3 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Mr Nobody Mier 25 Aug - 8:12

Vise taica, vise!
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

Pagina 3 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum