GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ai face sex pentru o marire de salariu?

+30
veronica_franco
Davidova
TISENIE
Obi-Wan Kenobi
mielusica
Queensland
JeSsYkA
nycknic
juliette
tegeusa
Polaris
ionutz72
Nana_Duval
mihaic3001
Tizona
daffy_
Demostene
fotohobby
oli
dragos
mrs nobody
HAUU_HAUU
zuza_cea_cu_inima_rosie
openmind72
Mr Nobody
dan1369
kitty
costica19
snow
pitulicea
34 participanți

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 21 Apr - 19:44

Rezumarea primului mesaj :

Romanii se vand ieftin cand vine vorba de o marire de salariu. Un studiu realizat de un site de oferte de munca jobsinro.ro arata ca 12 % dintre repondenti ar fi dispusi sa faca sex pentru o crestere salariala.
Potrivit sondajului „Sexul la birou”, cele mai mari beneficii de pe urma sexului la birou ar fi:
- marirea de salariu (11,7%),
- avansarea (10 %)
- pastrarea jobului (3,2 la suta).

De asemenea, peste 30% dintre romani recunosc ca au intretinut relatii sexuale la birou, iar peste 20% si-au gasit perechea la serviciu, in timp ce un procent asemanator au declarat ca au fost hartuiti sexual la birou.

Peste jumatate dintre persoanele care au completat chestionarul cred despre colegii lor ca au folosit sexul pentru avansare, dar 72,2 % dintre cei chestionati sustin ca nu ar face niciodata asta pentru a obtine avantaje la serviciu.

http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/150359/Ai-face-sex-pentru-o-marire-de-salariu.html


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 30 Mar - 9:54, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Nana_Duval Mar 6 Mar - 13:47

Cu seful pe care-l am acum n-as face-o nici pentru asta. nu e urat , dar e un prost. Eu cu prostii nu ma bag in pat , ca ramane o dara de prostie-n urma lor Laughing
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  seaman65 Mar 6 Mar - 19:03

Crezi ca se ia?
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  shadow Mier 7 Mar - 12:02

N-ai de unde sti pana nu incerci Very Happy Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 7 Mar - 12:25

Cu seful Nanei? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  shadow Mier 7 Mar - 12:27

Era vorba de prostie - daca se poate lua prin sex Very Happy scratch
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  pitulicea Mier 7 Mar - 12:42

Nu se ia.... stiu sigur Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  shadow Mier 7 Mar - 12:53

Ei na si tu acuma Very Happy ...unii au imunitate Laughing ... n-as fi atat de sigur ca nu se ia ,nu gasesti nimic antiprostire sa te protejezi , asa ca tre' sa te gandesti bine cand faci sex neprotejat cu un shef prostanac Evil .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  veronica_franco Vin 9 Mar - 9:45

ce poate sa se intample?!
sa ajungi prost sau sef ?! Very Happy
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  shadow Vin 9 Mar - 13:54

Mi-am exprimat parerea mai sus : nu stii pana nu incerci Very Happy Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  seaman65 Vin 9 Mar - 16:04

Pisica lui Schrodinger.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Monica777 Sam 15 Sept - 17:00

Nu, sexul la locul de munca devine periculos. E ca si cum ti-ai trage-o cu cineva de pe scara si ai avea pretentia ca apoi sa va mai salutati, parerea mea. Daca nu-ti place partida de sex, esti obligat/obligata sa o faci ca si cum ar fi cea mai tare partida din viata ta, doar pentru a nu ramane fara job...damn...sunt impotriva sexului la locul de munca, chiar daca seful arata demential Razz
Si in mare parte sefii nostri sunt niste libidinosi cu burta si pantaloni pana in gat, care se uita la sanii tai si deja au semiorgasm...mai bine te intinzi asa, incet peste birou si porti bluze decoltate sa le vezi fata cand nu te pot avea . Cred ca asta e o tendinta sado-maso, nu?
Monica777
Monica777
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  seaman65 Sam 15 Sept - 23:40

Monica, astia suntem, degeaba incerci sa schimbi ceva, asa ne-a lasat mama natura, cu informatia asta in gene: admira sexul frumos. Asa ca obisnuieste-te cu gandul ca barbatii se vor uita la femei.
Iar femeile care nu vor sa arate ce comori au, se imbraca stil calugarita. Very Happy

Eu unul as face sex la locul de munca pentru o marire de salariu, dar n-am cu cine si nici nu cred ca mi-ar mai mari astia salariul. Laughing
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Monica777 Sam 15 Sept - 23:52

Stie cum e, fiecare cu ale lui. Nu amestesc una cu alta.
Sunt o gramada de barbati cu care sa fac sex, nu e seful mai nu stiu cum...se schimba lucrurile dupa.
E ca si cum ai face-o cu cel mai bun prieten si apoi te miri de ce nu mai e relatia de dinainte.
Poate ca barbat e altceva cand iti cere sefa sa ''prestezi'' pentru ca sunteti altfel croiti, noi avem nevoie de preludiu, trandafiri...s.a. nu asa, te cheama in birou la el sa-i faci o felatie intre doua telefoane, ca doar nu vrea ce are si acasa. Exclamation
Monica777
Monica777
2
2


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  seaman65 Dum 16 Sept - 0:18

Nu stiu cum merg treburile in lumea... reala, insa mie nu mi-ar placea sa fac sex cu vreo angajata la locul de munca. Adica vreau sa spun ca pare pe fuga si n-are farmec.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Ai face sex pentru o marire de salariu? - Pagina 9 Empty Re: Ai face sex pentru o marire de salariu?

Mesaj  Monica777 Dum 16 Sept - 0:25

Logic ca e pe fuga:))) Si cu executare imediata Laughing
E la locul de munca, cel care abuzeaza de putere da ordine, asta e caracterul lui, de aia el e sef, tu nu, sigur nu e mielusel cand te vede pe tine Neutral si sa iti ceara frumos sa te dezbraci Laughing
Monica777
Monica777
2
2


Sus In jos

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum