GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre-al nostru presedinte....

+20
Pingu
mielusica
Obi-Wan Kenobi
wind30s
dincadenisa
tegeusa
TISENIE
habibi77
shadow
teardrop
Radu
antonyo121982
JeSsYkA
Tizona
Mr Nobody
seaman65
daffy_
HAUU_HAUU
snow
pitulicea
24 participanți

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  pitulicea Joi 5 Aug - 16:58

Rezumarea primului mesaj :

Basescu, la spital din cauza unui betisor de urechi
Intrebat despre motivul consultatiei sale la ORL, la Spitalul Militar Central din Bucuresti, presedintele a spus ca marti a inotat, asa cum face in fiecare dimineata, iar dupa aceasta a vrut sa isi curete urechile si si-a bagat invers un betisor cu vata.
"Vorbeam la telefon cu unul dintre ministri si mi-am bagat invers betisorul", a spus Basescu


Cu totii suntem supusi greselii Very Happy chiar si Base! Auzi la el... si-a bagat invers betisorul. Vai de urechile lui!
Pacat ca n-avea un cutit in mana...in timp ce vorbea la telefon cu ministrul respectiv Evil Sa se scobeasca cu el prin timpane Very Happy


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Vin 18 Mar - 15:50, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  Pingu Mar 26 Iun - 10:51

O sa-mi cumpar logan cand siguranta mea nu o sa fie pusa in pericol. Doar nu dau 10.000 de euro pentru o masina care a luat cu greu 3 stele la testul EURO NCAP, cand cu 7500, mi-am adus un Opel Astra H din 2006 acum 2 ani care are 5 stele. Wink
Dacia are 2 airbag-uri, a mea are 10. Sa nu mai vorbim de dotari. Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  seaman65 Mar 26 Iun - 15:49

Pingu, siguranta ta este in siguranta, daca esti atent la condus. NU-i locul sa discutam aici, insa atunci cand conduci trebuie sa te gandesti si la prostiile pe care ar putea sa le faca altii, nu numai la cele proprii si personale.
Eu am un airbag la masina si nici ala nu-mi trebuia, nu cred ca inca 9 ma vor ajuta in caz de mi-e scris sa dau coltul.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  Pingu Mar 26 Iun - 16:49

Eu nu ma iau dupa chestia cu mi-e scris sa dau coltul. Loganul si in general masinile de la Dacia is prost gandite si le lipsesc multe chestii pentru lumea in care traim. Wink
Hai sa lasam aibagurile desi is destul de importante si astea. Cand am hotarat cu ai mei sa schimbam vechea Dacie din 1986 a aparut o controversa in familie. Tata vroia masina noua si anume Logan sau Sandero, iar eu vroiam o masina second, mama fiind impartiala pana am reusit sa o conving ca varianta mea ii cea mai buna. Razz
Sincer nu regret ca mi-am luat masina de dincolo si pe a mea tot de acolo o sa o aduc. Wink
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  itina Dum 2 Noi - 21:01

Se pare ca in turul al doilea de scrutin ar intra Ponta cu 40% si Iohannis cu 31%. La prima estimare.
itina
itina
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  Pingu Lun 3 Noi - 13:25

S-a aruncat cu destul gunoi in Iohannis din tabara noului "USL" incat cuvintele mele sunt parfum.
Aaaa uite ce declara cel sustinut de catre "partidul" PLR.

Ponta Victor Viorel a scris:Iar coada e formată din oameni aduşi cu autobuzele, a declarat premierul la Antena 3.

"S-au organizat, deja aveau pancartele pregatite de dimineata ca o sa blocheze, au venit seara, domnul Diaconescu stie ca in diaspora au trimis la 7-8 seara autobuze cu oameni, au blocat sectia si v-au trimis poze".



Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/rezultate-alegeri-diaspora-victor-ponta-replici-uluitoare-despre-romanii-care-au-vrut-sa-voteze_1561285.html#ixzz3I0HyDtS7
Follow us: @realitatea on Twitter
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  myrk Lun 3 Noi - 17:01

Probabil ca sunt persoane care pun botul la astfel de afirmatii (ale lui Ponta Razz )! Laughing Mi se pare o mare marsavie felul cum s-au organizat alegerile afara! Poate ar fi cazul ca cineva sa plateasca! Dar trebuie atitudine, proteste etc! Tanarul Pingu sa participe, cu toata forta! Laughing Smile Turul doi se joaca... si inca tare! Smile
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  pitulicea Lun 3 Noi - 20:18

Laughing Laughing Tanarul Pingu?
Eu nu ma bag in discutia asta, ca-s total pe langa subiect. Nu stiu despre ce vorbiti, dar ma amuzati. Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  myrk Lun 3 Noi - 20:36

Pe bune, pai tineretul e mandria tarii si viitorul! Smile As participa si eu, ca nu-s chiar asa de batarn Razz , dar mi-e ca m-apuca palpitatiile! Laughing Razz Ma, eu cred ca s-a cam saturat poporul de dracii astia de guvernanti! Atitudine, atitudine, atitudine! Pitu, lasa blazarea si treci pe baricade! Laughing Razz
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  pitulicea Mar 4 Noi - 11:30

Uite, trec pe baricade. Am lasat blazarea deoparte si ii spun: LA MULTI ANI, conducatorului nostru iubit Laughing Laughing (la multi ani dupa gratii Very Happy)

4 noiembrie 1951 - S-a nascut Traian Basescu, presedinte al României (decembrie 2004-prezent), fost primar general al Capitalei.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  myrk Mar 4 Noi - 11:39

Laughing Nuu, iesi cu Pingu la miting, lasa-l pe Basescu! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  pitulicea Mar 4 Noi - 11:41

confused Pe frigul asta? De ce nu se fac mitingurile vara. Sa ies in costum de baie Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  myrk Mar 4 Noi - 11:47

Laughing Mitingurile se fac atunci cand e nevoie de ele! Razz La miting nu se merge in costum de baie! Razz
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  shu Lun 10 Noi - 9:46

la miting se poate merge si in costum de baie daca vrei sa... meet''thing'' Cool Very Happy
shu
shu
4
4


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  shadow Lun 11 Noi - 18:59

myrk a scris:
O fi Veorica prostuta, da' Klaus e dublu la prostie. Asta e un gogoman infantil infatuat.
Vorbesc la cald, dar adevarul. Laughing
.

L-as cita pe Ponta  care la randul sau il cita pe La Fontaine   la dezbaterile  motiunii ce a dus la caderea guvernului Dancila :  “Nimeni nu e destul de inteligent ca să poată convinge pe un prost că e prost”  si o spunea in cunostinta de cauza  Twisted Evil .

Iohannis un gogoman  infantil   Rolling Eyes ... ma tem ca liderii europeni si transatlantici nu prea sunt de acord cu tine , da' cine's aia , niste infatuati la randul lor  Very Happy

Apropo de alegeri , botosanenii sunt singurii moldoveni care au votat cum trebuie alaturi de inca noua judete din sudul tarii unde Viorica a fost prima  , restul am fost prostiti de Iohannis , clar Laughing ...

Cum banuiam ieri la sectia mea rezultatul fu' favorabil Vioricai Vasilica , noroc cu orasenii Neamtului care au inclinat balanta spre dreapta : batranii tot indoctrinati au ramas ... nu toti dar marea majoritate .

Sa ma ierti Myrk , dar eu nu pot vota la Presedintia tarii o inculta , nu pot avea asteptari de la o astfel de persoana ....
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  pitulicea Lun 11 Noi - 19:54

Nici Iohannis nu sclipeste de inteligenta. Norocul lui e ca-i un pic mai inteligent decat Veorica (pentru ca mai mult tace decat vorbeste) si un pic mai putin periculos decat nebunul de Barna. In rest, un infatuat. Majoritatea n-au avut ce alege si au ales raul care li s-a parut cel mai mic.
Iohannis e o marioneta, care face tot ce-i spun liderii aia care zici tu ca-l apreciaza Laughing Ii apreciaza de fapt servitutea.

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Despre-al nostru presedinte.... - Pagina 7 Empty Re: Despre-al nostru presedinte....

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum