GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MUZICA IERNII

+11
Vica
shadow
Annmarie
myrk
Florin Popa
atat de simplu
raichu
Indra
itina
Obi-Wan Kenobi
pitulicea
15 participanți

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

In jos

MUZICA IERNII  Empty MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Lun 30 Noi - 19:38

Fiecare anotimp are melodiile lui. Nici  iarna nu se lasa mai prejos. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Zapada e sursa de inspiratie pentru multi cantautori.  De asemenea, sarbatorile de iarna, cu toate bucuriile pe care le aduc ele. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Tot iarna avem colindele, atat de curate si de inaltatoare.

Hai sa adunam aici cele mai frumoase melodii de iarna, insotite de gandurile pe care ni le inspira Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Lun 30 Noi - 19:41

Tocmai am ascultat o melodie noua despre magia alba si despre iubire Smile  Iubirea... iti tine de cald oricat ar fi de rece.
Simpatica melodie.




Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Joi 10 Dec - 21:56, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Lun 30 Noi - 19:51

Milioane de fulgi de zapada astept si eu sa cada bounce  Cand ascult melodia asta imi apare in fata ochilor un tablou de iarna asa ca-n filme Smile Numai acolo intalnesti un decor atat de perfect.
E faina melodia. Ma face sa dansez   Dance  Dance  Dance



Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 3 Dec - 9:57, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Mier 2 Dec - 10:18

Cam matzaita fata asta, dar ideea melodiei e faina... o iarna in doi day dreaming  Iti face pofta de iubit Laughing



Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Joi 3 Dec - 9:17, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Mier 2 Dec - 10:32

Cum sa lipseasca din topic preferatii mei? Wink In melodia asta iarna-i mai mult in titlu decat in versuri, dar nu conteaza... o poti asculta in orice anotimp Laughing

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  Vizitator Mier 2 Dec - 12:54

Mi-a placut animatia, mi-a placut si filmul, dar melodia ma unge pe suflet.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  Vizitator Mier 2 Dec - 13:14

Imi place foarte mult Directia 5 si intotdeauna au facut colaborari frumoase si de succes.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Mier 2 Dec - 13:38

Foarte frumoase amandoua, mai ales Directia 5, care-s atat de aproape de inima mea day dreaming Si culmea, melodia asta nu am mai auzit-o pana acum.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Joi 3 Dec - 9:14

Asteptand zapada, ascult muzica de iarna, care ma duce cu gandul la fulgii de nea day dreaming Simt ca miroase-a iarna... simt miros de sarbatori.

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Joi 3 Dec - 9:29

Nu-i grozava melodia aceasta, dar imi place atmosfera de poveste din videoclip. Si-n plus imi place Elena Gheorghe. Nu ma satur sa ma uit la fata asta day dreaming   E asa frumoasa si are un par asa frumos. day dreaming

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Joi 3 Dec - 10:57

O melodie noua de Craciun... calda inca. Sa nu uitam ce e Craciunul de fapt Smile
Cred ca-i o melodie de pocaiti, dar nu conteaza Laughing  


pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Vin 4 Dec - 10:42

Am adus putina zapada de peste hotare. Smile O zapada rece... like a man with no tears. Mi-a placut comparatia asta.

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Sam 5 Dec - 9:04

Nu-mi place Andra, dar o ascult uneori, mai ales cand versurile melodiei se potrivesc cu starea mea de spirit Smile Asa o ascult si acum, cantand melodii de iarna....

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Sam 5 Dec - 9:07

Azi vine Mos Nicolae, nu Mos Craciun Laughing Nu conteaza cum se numeste Mosul, conteaza ca vine bounce

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  pitulicea Sam 5 Dec - 9:14

Nici o iarna nu mi se pare iarna si nici o sarbatoare nu mi se pare sarbatoare, fara muzica celor de la Boney M day dreaming

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

MUZICA IERNII  Empty Re: MUZICA IERNII

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum