GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  veronica_franco Vin 29 Noi - 12:25

va zic si eu una..desi e mai veche...de-a lui fi-miu dintr-a 12 a
"Am o intrebare...pot sa ti-o pun?!"
rog sa fiti seriosi si sa nu va ganditi la prostii...Very Happy 
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Vin 29 Noi - 12:29

Asta e veche... si eu o foloseam Very Happy Da' nu pentru ca as fi auzit-o la altii, ci pentru ca am spus-o o data, mi-a placut cum suna si apoi am tot folosit-o.
Da' ma gandeam si la prostii Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Vizitator Vin 29 Noi - 12:56

„Stii de ce esti obosita? Pentru c-ai umblat prin mintea mea toata ziua. ”

Am primit eu pe mess aseara de la un pusti de 21 de ani. Laughing Laughing Laughing Voia sa-i fac o asigurare, eu i-am spus ca-s obosita si el mi-a dat replica. Nu va mai spun care a fost a mea. Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Vin 29 Noi - 13:05

Laughing Laughing Laughing  Ba sa ne spui.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  veronica_franco Vin 29 Noi - 14:20

da, da...zi-ne!!!
veronica_franco
veronica_franco
2
2


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Vizitator Vin 29 Noi - 15:02

I-am spus ca-i mai bine ca sunt in mintea lui decat in inima, port tocuri cui si i-as fi facut-o praf, asa doar o ia razna un pic.
Acum mi se pare ca mai cretina am fost eu, el se tavalea de ras. Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 20:27

Aseara, pe la orele 22, in tramvai, o tipa se intoarce spre mine si-mi zice: nu-i asa ca parca mergem cu caruta? Surprised Pai, zic eu, stupefiat- parca ar fi faeton! confused Cand am ajuns la capat de linie (al tramvaiului, adica), la coborare imi spune iarasi: vezi sa nu pierzi ceva din sacose (veneam de la Carrrefour)! Surprised Eu sper sa nu ma pierd pe mine- i-am raspuns! confused - Pai, zice, esti asa de ganditor? scratch - La fel de incremenit ca ala al lui Rodin! thinking Ghiciti ce-a urmat! Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Vin 29 Noi - 20:31

Ati facut schimb de numere de telefon? Rolling Eyes 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 20:32

Laughing Ce-a urmat,Mircea?
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 20:33

Ati fost foarte rapide! Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 20:35

Si asta nu-i bine? Laughing Arata ca nu ne-am pierde lucrurile din sacosa, le-am prinde la timp. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Vin 29 Noi - 20:39

Mai rau e cand lucrurile astea iti nimeresc si in vreo baltoaca. Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  myrk Vin 29 Noi - 20:42

Optimism versus pesimism, prin rotatie! Very Happy Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  itina Vin 29 Noi - 20:44

Da, luam toate variantele in calcul. Nu scapam nimic. Razz 

Si pana la urma...?
itina
itina
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Vin 29 Noi - 20:51

confused Si eu astept.  Cred ca trebuie sa ghicim noi sfarsitul.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 6 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum