GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  magda17m Joi 11 Apr - 19:53

Ii dau 25 dar nici nu se pune problema de dragoste la prima vedere..Ce e aia? confused

Radeti voi dar mie imi cam place sa le fac jocul la astia Very Happy
magda17m
magda17m
3
3


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Joi 11 Apr - 19:59

Eu nu plec urechea la cei care incearca sa ma agate pe strada. Daca asta le e "meseria", mai agata 20 ca mine pe zi Smile Nu-mi place sa fiu una din cele multe.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Pingu Joi 11 Apr - 20:10

Pitu ma iei? Laughing ... la o bere cand vine caldura Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Joi 11 Apr - 20:12

Laughing Te-oi lua, ce sa fac cu tine... Si-ti dau si numarul de telefon.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  selmer12 Mar 30 Apr - 21:33

habibi77.... Asta este ,esti o persoana fina si cu mare magnet de atractie!!

selmer12
1
1


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Sam 4 Mai - 12:28

Rolling Eyes ba nu!
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  seaman65 Sam 4 Mai - 21:04

Acuma am si eu o intrebare: daca vezi pe strada, in tramvai pe cineva de care-ti place, cum sa faci sa afli mai multe? Oricum ai incerca, tot "agatat" se numeste. Daca lasi ocazia sa scape, poate ca vei regreta toata viata. Nu trebuie neaparat sa fie vorba de dragostea vietii, pote fi vorba si de o simpla prietenie.
Intreb si eu sa ma aflu in treaba, ca oricum nu-mi place sa vorbesc cu straini, femei sau barbati, oricat de frumoasa ar fi femeia, de pilda.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Sam 4 Mai - 22:00

Laughing Esti doar curios.Nu as putea da un raspuns concret acum.Poate ca tipa (care nu se vrea agatata )care este intr-un mijloc de transport are o intrebare si o adreseaza, iar respectivul (care nu agata) ii raspunde.Daca exista ceva reciproc, cred ca se poate lega de al sine o discutie, daca nu e...cel in cauza isi poate da seama.Daca nu-si da si insista, abia atunci incearca sa agate fortat, daca pot spune asa.Asta e valabil si pentru alte cazuri, ideea e sa ai mai mult timp de petrecut intr-un loc cu persoana respectiva.Pe strada, cand cei doi merg in directii opuse si se intersecteaza pret de-o secunda, e mai greu.Desi, se pot gasi si atunci solutii.Umorul cred ca-l apreciaza oricine si e un bun inceput. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 21 Oct - 19:08

Nu stiu cine i-a dat un rosu simplei pentru cele ce-a scris aici (banuiesc cine), dar daca voia sa-i dea peste nas, putea s-o faca dand o solutie mai buna pentru "agatatul pe strada" Smile I-am dat eu un verde, sa compenseze.

Si-acum sa trec la subiect, adica la intrebarea pusa de seaman.  Smile
Pun si eu o intrebare: poti sa vezi pe cineva pe strada sau in tramvai si sa te marcheze atat de mult "o privire", incat sa n-o mai uiti toata viata si sa ramai cu regrete? Surprised  Sa fiu al naibii....ce memorie trebuie sa ai Laughing Laughing 

Daca e vorba de-o simpla prietenie, cred ca aceea se leaga in timp, intre oameni care au afinitati...  cand iti place cineva pe strada sau in tramvai, iti place aspectul exterior. confused 

Cred ca ar trebui sa ma las purtata de val Smile Merg sa-mi fac abonament pe tramvai Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 21 Oct - 19:12

Acum am vazut. Laughing Da, stiu si eu cine.Ma rog, unul din doi. Very Happy

Ei, unii se cred inca la gradinita.  Suspect
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  shadow Lun 21 Oct - 19:29

Un verde ii dau si eu Simplei da' nu pentru ca as vrea s-o agatza Cool ... e nevoie de mult mai mult Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 21 Oct - 19:31

Multumesc,Pitu! Pup you Multumesc,Shadow! Pup you Mai exista si oameni maturi pe forum, ma bucur.Si cand spun maturi, nu la varsta ma refer.  scratch
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Lun 21 Oct - 19:34

Si mie mi-a placut replica ta, Simpla Smile Nu ca m-as considera eu foarte matura Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 21 Oct - 19:40

Multumesc,Queen! Pup you Cand am zis despre maturitate, la altceva m-am referit.Dar nu mai deschid subiectul.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 21 Oct - 19:43

Mai lasati cretinii in pace. Aici e vorba de textele pe care le folosesc Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 5 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum