GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Mar 9 Apr - 8:51

Azi am intalnit pe cineva care nu s-a intimidat. Un tigan rolling on the floor
S-a uitat la mine ca hipnotizat si mi-a spus:
- Ioi ce frumoasa. Ce doamna frumoasa esti.
Laughing Laughing Laughing
Ma privea cu atata admiratie... si s-a exprimat atat de politicos... Nu a zis "domnă" ci "doamnă" Very Happy
Trebuia sa-l las sa ma pupe, poate-mi aducea noroc. Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Vizitator Mar 9 Apr - 10:04

Da, mai, ca era si ziua ui. Faceai o fapta buna. Laughing Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Mar 9 Apr - 10:13

Aveam cu ce ma lauda la povestile de seara Laughing
Da' nu incerca sa ma agate confused El doar conchidea cu voce tare.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  mariana m Mar 9 Apr - 11:20

Smile Chiar ai putea sa o treci la fapte bune!I-ai inseninat o clipa de viata Smile ...si fara nici un efort
mariana m
mariana m
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Mar 9 Apr - 11:21

N-am facut-o eu...s-a intamplat pur si simplu. Laughing N-am contribuit cu nimic... voluntar. Din contra, am fost foarte indignata ca nu-si vede de treaba lui.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  mariana m Mar 9 Apr - 11:30

Pai avea o treaba foarte importanta! Very Happy te admira, fara nici un interes, fara sa astepte o recompensa...si a exprimat-o pur si simplu...cati o fac?!
mariana m
mariana m
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Pingu Mar 9 Apr - 13:09

daca esti asa shukara Razz
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  mariana m Mar 9 Apr - 13:25

Laughing shukara aj godaver!!
mariana m
mariana m
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  freda white Mar 9 Apr - 16:11

sigur nu era text de agata dar, asta mi-i s-a intamplat acum aprox 2o ani. mergeam linistita pe trotuar si un tip dintr-un grup pe langa care am trecut zice...
"Ti-a dat Dumnezeu picioare si tu mergi in maini" Laughing
va dati seama ce bine aratam ?? Laughing
freda white
freda white
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Mar 9 Apr - 21:47

Laughing Cate fete se infometeaza sa arate cum aratai tu atunci...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  magda17m Joi 11 Apr - 18:31

Sa va spun cum m-a abordat cineva aseara Very Happy
Dupa ce am coborat din autobuz, am dat sa trec strada si cineva, tot din autobuzul din care coborasem, m-a intrebat:
-Ma iei?
Nu l-am bagat la inceput in seama, nu i-am raspuns si mi-am vazut de drum.Cum mergeam in aceeasi directie m-a mai intrebat inca o data acelasi lucru: Ma iei? I-am raspuns: de mana sau cum? Si ce mi-a raspuns?!
-La tine acasa dar ma poti lua de mana pana acolo sau de ce vrei tu.
Am inceput sa rad, i-am spus ca nu pot duce necunoscuti acasa si mi-a cerut numarul de telefon dar nici numarul nu i l-am dat. Inainte de a ne desparti m-a intrebat daca e vreo sansa sa ii dau numarul meu. I-am spus ca daca exista sansa sa ne mai intalnim inca o data, o sa i-l dau Laughing

Cine stie la ce dragoste a vietii mele i-am dat cu piciorul Laughing Dar daca il mai intalnesc o data, cam imposibil, o sa i-l dau Laughing Nu vad sansele oricum Very Happy
magda17m
magda17m
3
3


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Joi 11 Apr - 19:05

Magdutza, nu-ti para rau, mama. Cu asa texte, nu poate fi dragostea vietii tale Laughing Trebuia sa ai inspiratia sa-i raspunzi la intrebarea ''Ma iei?'' cu ''De prost? Da !'' Very Happy
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Joi 11 Apr - 19:07

Laughing Laughing Laughing Buna poanta, Queen.

Magda, macar arata bine baiatul ala? Ca minte nu avea prea multa Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  magda17m Joi 11 Apr - 19:48

Pai arata cam bine..nu ma lasa inima sa ii zic asa ceva Laughing
Minte nu stiu cata avea..si nici pe unde Very Happy
magda17m
magda17m
3
3


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Demostene Joi 11 Apr - 19:50

Magda
Cred ca mai bine ne spuneai cam ce varsta ar avea, mintea in dragoste la prima vedere e ineficienta.
Demostene
Demostene
3
3


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 4 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum