GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  parwous Joi 13 Oct - 14:43

Hai,hai. Ce atata " cu mult mai in varsta decat el ". Razz Stii ca dragostea n-are limita de varsta. Si la cum arati esti usor de pierdut printre liceene Smile)
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:46

Era vorba de abordare. Tu ai avea tupeul sa agati o femeie intreband-o asa brusc si dintr-o data daca face sport? no comment
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  parwous Joi 13 Oct - 14:53

Nu ai luat in considerare faptul ca poate era fumat Wink Tot ce e posibil. Sau vreun obsedat de abdomene Laughing
parwous
parwous
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:55

Laughing Laughing Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Joi 13 Oct - 15:00

Poate era doar curios omul.Si eu mai pun intrebari aiurea pe strada daca vreau sa aflu ceva, asta neinsemnand ca vreau sa agat.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 15:03

Simplo, crede-ma, nu era o curiozitate. Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  teardrop Joi 13 Oct - 15:53

Habi, toate astea nu inseamna decat ca esti ... devastatoare! Ai reusit sa-l faci pe bietul baiat sa-si piarda uzul ratiunii! Laughing
teardrop
teardrop
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 10:37

Io devastatoare???????? Nici gand! Nu stiu cum dracu dau numai peste ciudati! Zici ca am magnetii setati pe asa ceva.......mi s-or si inversat polii?? Rolling Eyes rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Vin 14 Oct - 10:59

Laughing Tare,Habibi !
Iata un topic ''trasnet'' ok .Ai dreptate,cred ca noi,femeile,am avea -majoritatea,ca sa nu generalizez- cate ceva de scris aici...
Nici eu nu stau prea bine cu ''magnetii'',cum i-ai numit tu...Si eu am avut si inca mai am parte de asemenea abordari puerile (ca sa fiu blanda). E drept ca mi se intampla mai des la locul de munca,de aceea le acord ''vinovatilor'' circumstante atenuante Very Happy (nu poti fi prea intransigenta cu omul bolnav Very Happy ). Evident ca totul are o limita,pe care de cele mai multe ori o stabilesc eu,cu o privire ''dulce'' care,daca ar ucide,as fi demult la parnaie Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  tegeusa Vin 14 Oct - 11:07

Pot sa spun si eu cum am fost abordat odata? Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Vin 14 Oct - 11:11

Cu o lada de bere? Very Happy Presupun ca respectiva a obtinut TOT ce vroia de la tine Wink
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  tegeusa Vin 14 Oct - 11:14

O domnisoara a venit suava si mi-a zis:
"Salut, bei o bere?"
Bine, de nu eram deja sub influenta , nu as fi cedat niciodata cu doar o bere Laughing Laughing
Partea proasta e ca nu-mi mai amintesc cum arata, sau numele ei... Sad
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Vin 14 Oct - 11:18

Laughing Laughing Laughing

La locul de munca am si eu un obsedat. Very Happy Chiar nu inteleg de ce dracu i s-a pus pata pe mine. Nu pot iesi la o tigara sa-mi limpezesc si eu creierii ca el vine dupa mine si-mi face capul prastie. De ceva timp a inteles ca daca marai la el e cazul sa ma lase in pace.

Ieri colegii mei au hotarat sa facem o mica plimbare la munte.....s-au trimis invitatii, i-au trimis si lui. Azi dimineata nici n-am apucat sa intru bine in firma ca m-a abordat cu candoarea unui copil de 5 ani ( el avand 42): mergem la munte! cheers Very Happy ....nu l-am bagat in seama. Cand am coborat sa-mi fac cafeaua vine dupa mine si de fata cu alti doi colegi imi spune: trebuie sa-mi gasesc o partenera. Ceilalti doi i-au dat solutia: mergi cu Dana ( adica je). Le-am spus sec: eu n-am nevoie de partener. Baiatu' s-a desumflat brusc si a zis ca fara partenera nu merge. Nu stiu exact ce se astepta sa zic, dar consider ca tacerea este si ea un raspuns. Very Happy Twisted Evil
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  tegeusa Vin 14 Oct - 11:21

DU-TE CU EL, DA PUNE-L LA CHELTUIALA!!! Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum