GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cele mai cretinoide "texte" de agatat

+18
shadow
selmer12
Demostene
magda17m
freda white
mariana m
Pingu
seaman65
Melodia
raichu
mrs nobody
dragos
tegeusa
Queensland
teardrop
atat de simplu
parwous
habibi77
22 participanți

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Joi 13 Oct - 14:35

Rezumarea primului mesaj :

In atentia barbatilor!!!Sunt convinsa ca fiecare femeie are ceva de spus la acest topic.

Zilele trecute eram la metrou si cum am coborat din tren ma abordeaza un pustan de vreo 23 de ani, cred ca era student. Eram cufundata in gandurile mele si m-a surprins abordarea lui. Din dreapta mea aud o voce: "faci sport?" Initial am crezut ca intrebarea nu-mi este adresata mie, dar el se uita fix la mine. I-am raspuns simplu: nu. Credeam ca am fost destul de explicita insa el a continuat: "scuza-ma ca m-am holbat la tine, te-am remarcat la Basarab" ( asta inseamna ca el s-a holbat la mine in doua trenuri, fara ca eu sa observ). "Ai un abdomen foarte plat".
I-am spus a doua oara ca nu fac niciun sport, sunt doar slaba. M-am oprit sa-mi cumpar ceva de la un chiosc. Cand m-am intors sa plec el in spatele meu....."mergi la tramvai?" Mad In momentul ala mi-au trecut mai multe ganduri prin cap: sa scot buletinul sa vada ce varsta am, sa-l intreb la misto daca vrea sa ma conduca acasa si apoi sa-i spun ca locuiesc in Giurgiu Very Happy rolling on the floor ...dar i-am spus simplu: nu......si am plecat.

Baiatul asta ori nu si-a dat seama ca sunt cu mult mai in varsta decat el, ori isi exersa tupeul. rolling on the floor
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Melodia Sam 15 Oct - 18:00

corect,,si-ti multumesc!
chiar nu am prea dat nas in nas cu imbecilii...si sper ca nici de acum inainte sa nu o fac Very Happy
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  habibi77 Lun 17 Oct - 16:37

Laughing Laughing Laughing

Melodia, nu-i nicio fericire sa i se puna unui ciudat pata pe tine. Eu as prefera sa nu mi se intample ce mi se intampla.

Desteptul care ma suna in weekent tot nu se lasa....ma intreb pana cand o sa insiste. Oare nu-si da seama ca este penibil?

Un barbat in firea lui nu gasesc si eu! Sad ...cred ca nici nu-mi doresc prea tare. Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Dum 31 Mar - 18:42

Mi-a scapat pana acum topicul asta. Acum, citindu-l, ma gandesc daca as avea ce scrie aici. scratch Cred ca nu prea multe.
De barbati cretini imi amintesc, dar de texte cretine cu care sa fi incercat sa ma abordeze, nu. confused Au fost unii pe strada, da’ cine le da atentie?
Acum imi amintesc de unul care m-a intrigat. A zis: „Ce buna esti, mami” si nu stiam daca mi-a zis mami pentru ca sunt batrana sau pentru ca asa e trendy ? Laughing

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Apr - 21:06

Laughing Laughing Laughing Poate erai cu Mara.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 1 Apr - 21:11

Nu eram. Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Apr - 21:18

Pai atunci, atat l-a dus mintea sa spuna. Laughing Oricum, suna tare aiurea.O fi avut ceva reminescente din copilarie. Laughing Alaturarea termenilor "buna " si "mama", in conditiile in care vrei sa evidentiezi cat de bine arata o tipa, nu face decat sa obtina efectul invers celui scontat. Very Happy Dar, probabil, atat a putut respectivul. Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 1 Apr - 21:44

Daca nu poate mai mult, sa taca, nu sa ma puna pe mine pe ganduri Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Apr - 21:46

Unul din ala te pune pe tine pe ganduri? Laughing Pe mine nu m-ar pune.Ei, acum abia sunt un exemplu de urmat. Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 1 Apr - 22:00

Ma pune, pentru ca prostii sunt prea prosti ca sa fie delicati sau diplomati. O fi fost sincer.... chiar aratam ca o mama Sad Si cand ma gandesc ca au trecut de atunci vreo 4-5 ani.... Acuma-s bunica in toata regula Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Apr - 22:03

Laughing Stai linistita.In cazul asta suntem amandoua bunici.Macar nu esti singura. Laughing Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Lun 1 Apr - 22:06

Cand o sa aud: "Ce buna esti, buni!", o sa ma las acostata rolling on the floor rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  atat de simplu Lun 1 Apr - 22:12

Cred si eu.Cine mai sta sa aleaga atunci? Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Queensland Mar 2 Apr - 10:24

Laughing Laughing Nebunelor !!!
Conform zicalei din batrani : ''Acum, mama, ca vine o vreme cand nici vantul nu-ti mai ridica fusta...'' Laughing
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  pitulicea Mar 2 Apr - 10:31

Laughing Laughing Pai daca umblu doar in pantaloni...

Oricum, lucrurile-s grave: pe mine nu ma abordeaza barbatii cu nici un fel de text... nici cretin, nici inteligent Crying or Very sad
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  seaman65 Mier 3 Apr - 18:17

Sunt intimidati. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Cele mai cretinoide "texte" de agatat - Pagina 3 Empty Re: Cele mai cretinoide "texte" de agatat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum