GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Testul sexual-afectiv al culorilor

+24
DAMON01
RALUCA
danct36
mielusica
mastermind
aristeu
myrk
pauletz
Pingu
Violoncella
atat de simplu
manole
Obi-Wan Kenobi
ovidiu zangar
ionutz72
GESF
everest_ms
Nana_Duval
oli
Mandarax
tegeusa
Melodia
parwous
pitulicea
28 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iul - 14:57

Rezumarea primului mesaj :

Culoarea preferata a unui barbat poate dezvalui anumite lucruri despre sexualitatea acestuia si ne poate ajuta in trasarea unui profil erotico-afectiv individual.


Barbatul Galben (Barbatul care prefera culoarea galben)

Barbatul Galben este barbatul care doreste ca partenera sa fie cea cu initiativa in dormitor. Are adeseori o atitudine pasiva in dormitor, lasandu-si partenera sa domine. Chiar daca gusta actul sexual ca atare, uneori demonstreaza ca nu stie sa se bucure la maxim de placerile si bucuriile pe care le pot aduce intimitatea sexuala alaturi de o persoana pe care o iubeste. Barbatul Galben are totodata tendinta de a-si tine in frau instinctele si dorintele sexuale.

Barbatul Maro – (Barbatul care prefera culoarea maro)

Barbatul Maro are o personalitate placuta si o naturalete a felului de a fi si de a se purta care il recomanda drept unul dintre partenerii de viata ideali. Pe plan sexual, este spontan si temperamental, imbinand latura fizica cu cea afectiva. Stie sa dea culoare actului sexual si este tipul de barbat alaturi de care nu vei cunoaste monotonia si plictisul sexual. Totodata, iti va demonstra afectiunea prin cine romantice, bai inspumate, gesturi, atingeri si imbratisari pasionale, care se prelungesc uneori pana dimineata…

Barbatul Verde – (Barbatul care prefera culoarea verde)

Poate ca barbatul Verde nu dispune de pasiunea clocotitoare a barbatului Rosu, insa este tipul iubitului copilaros, afectuos, sensibil, plin de cuvinte si vorbe frumoase, preocupat realmente de implinirea erotica si afectiva a partenerei. Dispune de o oarecare inocenta sexuala, fiind un barbat romantic si fidel. Este convins ca iubirea nu se poate naste din aventuri sexuale pasagere.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 9 Ian - 15:12, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Mandarax Lun 9 Ian - 16:56

Oare verde-albastrui e de bine Rolling Eyes Question
Mandarax
Mandarax
4
4


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  tegeusa Lun 9 Ian - 17:02

parerea mea e ca pentru un barbat doar culoarea roz e de evitat... aia mi se pare potrivita pentru aia care is de cealalta parte a fortei
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Lun 9 Ian - 21:37

Daca combini verde cu albastru, iese tot un fel de verde.
Manda... tu esti Barbatul Verde. Very Happy (Parca ai fi Verde Imparat Laughing )
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  oli Mier 11 Ian - 13:21

Da barbat rosu nu este? Laughing

Deja nici cu ochelari nu mai vad! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Mandarax Mier 11 Ian - 13:27

Cica eu as fi Imparatul verzisorilor. Hmmmmm, nu m-am gandit la aspectul asta.
Mandarax
Mandarax
4
4


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Mier 11 Ian - 13:37

Barbatul Rosu este un barbat pasional si iubitor, cu un apetit erotic inepuizabil.
oli....este, dar eu nu mi-as dori asa ceva. Vreau sa mai si dorm Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  oli Mier 11 Ian - 16:43

Pitu , dormi cand doarme el ! Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Nana_Duval Mier 11 Ian - 17:58

Numai foot-inguri pe-aici! Laughing Laughing
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Mier 11 Ian - 18:01

Laughing Laughing Ba eu vad doar o paleta larga de culori...si nici un barbat Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Nana_Duval Mier 11 Ian - 18:02

Eu vad numai barbati si nicio culoare! Laughing
Nana_Duval
Nana_Duval
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  everest_ms Dum 29 Ian - 13:53

AlbSTRU ... doar pt ca trebuie sa totalizez 15 mesaje

everest_ms
1
1


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Dum 29 Ian - 14:09

Very Happy La ce-ti folosesc mesajele... private...daca esti un morocanos? Very Happy
Daca faci ce faci, numai pentru ca "trebuie", nu pentru ca te simti bine in compania noastra, atunci e pierdere de vreme.
Acesta e un forum... aici se discuta "la vedere", nu in mesaje private.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  everest_ms Dum 29 Ian - 14:21

imi pare incomod sa-mi ridic poalele in cap pe un site. dar ai dreptate pana la urma sunt doar un pseudonim si ar trebui sa accept felul asta de relationare. Sesizez tusa dojenitoare din scrisul tau si raspund simplu: albastru

everest_ms
1
1


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Dum 29 Ian - 14:36

Asa e Smile Nu stie nimeni cine esti. Nu-ti ridici poalele in cap, pentru ca nu ne intereseaza desuurile nimanui. Very Happy
Putem continua discutia asta in Cafenea:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 2 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  GESF Mar 6 Mar - 14:53

Mie îmi place violet, dar nu prea m-a nimerit, eu ma ocup de femeie! Din fericire, nu va poate confirma! Twisted Evil
GESF
GESF
2
2


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum