GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Testul sexual-afectiv al culorilor

+24
DAMON01
RALUCA
danct36
mielusica
mastermind
aristeu
myrk
pauletz
Pingu
Violoncella
atat de simplu
manole
Obi-Wan Kenobi
ovidiu zangar
ionutz72
GESF
everest_ms
Nana_Duval
oli
Mandarax
tegeusa
Melodia
parwous
pitulicea
28 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Lun 11 Iul - 14:57

Rezumarea primului mesaj :

Culoarea preferata a unui barbat poate dezvalui anumite lucruri despre sexualitatea acestuia si ne poate ajuta in trasarea unui profil erotico-afectiv individual.


Barbatul Galben (Barbatul care prefera culoarea galben)

Barbatul Galben este barbatul care doreste ca partenera sa fie cea cu initiativa in dormitor. Are adeseori o atitudine pasiva in dormitor, lasandu-si partenera sa domine. Chiar daca gusta actul sexual ca atare, uneori demonstreaza ca nu stie sa se bucure la maxim de placerile si bucuriile pe care le pot aduce intimitatea sexuala alaturi de o persoana pe care o iubeste. Barbatul Galben are totodata tendinta de a-si tine in frau instinctele si dorintele sexuale.

Barbatul Maro – (Barbatul care prefera culoarea maro)

Barbatul Maro are o personalitate placuta si o naturalete a felului de a fi si de a se purta care il recomanda drept unul dintre partenerii de viata ideali. Pe plan sexual, este spontan si temperamental, imbinand latura fizica cu cea afectiva. Stie sa dea culoare actului sexual si este tipul de barbat alaturi de care nu vei cunoaste monotonia si plictisul sexual. Totodata, iti va demonstra afectiunea prin cine romantice, bai inspumate, gesturi, atingeri si imbratisari pasionale, care se prelungesc uneori pana dimineata…

Barbatul Verde – (Barbatul care prefera culoarea verde)

Poate ca barbatul Verde nu dispune de pasiunea clocotitoare a barbatului Rosu, insa este tipul iubitului copilaros, afectuos, sensibil, plin de cuvinte si vorbe frumoase, preocupat realmente de implinirea erotica si afectiva a partenerei. Dispune de o oarecare inocenta sexuala, fiind un barbat romantic si fidel. Este convins ca iubirea nu se poate naste din aventuri sexuale pasagere.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 9 Ian - 15:12, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Mar 6 Mar - 14:59

Uuuu....ce pretentios esti Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  ionutz72 Mar 6 Mar - 21:22

am ...culoare Cool portocaliu...da nu va luati dupa ce scrie acolo... Razz
ionutz72
ionutz72
4
4


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Vin 13 Apr - 22:08

Iote la barbatul portocaliu Very Happy
Este energic si ii place sa se mandreasca cu performatele sale sexuale
ionutule, vorbeste-ne despre ele Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty albastru:)

Mesaj  ovidiu zangar Sam 21 Iul - 17:53

albastru:)

ovidiu zangar
1
1


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Sam 21 Iul - 17:56

barbatul Albastru stie si ce inseamna a face dragoste, dar si ce inseamna a face sex. Se numara cu siguranta in topul celor mai pasionali barbati
love love Auzi ca esti in top!
De ce nu mai am eu 20 de ani....? Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Sam 21 Iul - 22:13

eu nu va mai zic ce culoare imi place. Very Happy
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Sam 21 Iul - 22:15

Hai zi acuma Very Happy

Desi, banuiesc ca ai
un apetit erotic inepuizabil.
Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Sam 21 Iul - 22:19

cred ca pe acolo e o eroare mai am nevoie din cand in cand de cate 5 ore de somn Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Sam 21 Iul - 22:21

Laughing Laughing Deci am ghicit. Esti barbatul rosu Very Happy Te-am recunoscut dupa latrat Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  manole Mier 1 Mai - 20:02

eu stau bine cu albastrul...si pe deasupra sunt si fecioara....ei cum e?
manole
manole
1
1


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  atat de simplu Mier 1 Mai - 22:06

Cand ma pregateam sa fac si eu un test, constat ca nu e pentru mine. Laughing Nu mi se arata cu testele astea. Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Violoncella Mier 1 Mai - 22:14

Asa am facut eu la celalalt, mrrr, ca doar nu era pt mine! Smile)
Violoncella
Violoncella
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  Pingu Joi 2 Mai - 0:08

io-s pe verde Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pauletz Joi 2 Mai - 2:11

pai daca imi plac mai multe culori cum este Smile ?
pauletz
pauletz
3
3


Sus In jos

Testul sexual-afectiv al culorilor - Pagina 3 Empty Re: Testul sexual-afectiv al culorilor

Mesaj  pitulicea Joi 2 Mai - 9:20

manole a scris:eu stau bine cu albastrul...si pe deasupra sunt si fecioara....ei cum e?
Pe noi ne intrebi cum e? confused Uita-te pe prima pagina si vezi! Apoi supune-ne si noua daca e asa cum scrie, sa stim si noi la ce sa ne asteptam din partea ta Razz

pauletz, toate iti plac "cel mai mult si cel mai mult"? Razz Atunci ai o problema... iar fetele din viata ta vor avea si mai multe Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum