GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stirea zilei

+54
eledas
SoulOfOcean
RALUCA
mastermind
pauletz
itina
mielusica
myrk
Woo Woo
Ostional
Annya
puricelu
Pingu
parwous
Krissunu
Sturmritter
Violoncella
Amrita
Asgard
Popa
no.body
fata_cu_sosete_de_diamant
elis27
Mandarax
tegeusa
Obi-Wan Kenobi
raichu
seaman65
shadow
dominik
mihaic3001
Nana_Duval
sharp00714
zexe
GESF
oli
Eleonore
daffy_
fotohobby
Demostene
mrs nobody
dragos
mari
atat de simplu
aspidistra76
lynn
man
kitty
Mr Nobody
costica19
Radu
snow
pitulicea
habibi77
58 participanți

Pagina 25 din 66 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 45 ... 66  Urmatorul

In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Stirea zilei

Mesaj  habibi77 Joi 11 Mar - 10:19

Rezumarea primului mesaj :

Ieri mare scandal in Senat. De ceva timp se vehiculeaza ideea ca Base ar fi bolnav, si conform Constitutiei cel care urmeaza sa ne conduca destinele (interimar) in cazul in care presedintele se afla in incapacitatea de a-si exercita indatoririle fata de tara , ar fi presedintele Senatului. Ieri, pe ordinea de zi a fost propusa , de catre PD-L si independenti, votarea alungarii lui Geona de la pupitrul prezidential al senatului. PD-L- ul a si gasit inlocuitor, d-na Sulfina Barbu......cred ca ne indreptam spre dictatura.....putin cate putin....
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  seaman65 Mier 21 Mar - 14:05

Stiti cum e cu proiectele de lege: trebuie sa aibe si ei activitate si atunci vin cu cate-n luna si-n stele. Nu conteaza ce, cat timp iese la numar.
Unu cu traducerea verbala a filmelor, altul cu sarbatoare nationala de ziua de nastere...
Vai de capul nostru cu asa conducatori.

Mai bine stau pe margine si chibitzez, decat sa produc asa ceva.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  shadow Joi 22 Mar - 18:04

Din serialul ''Ca la noi la nimenea '' , episodul ''Uite Boldea , nu e Boldea ''...

Un interlop in parlamentul Romaniei ...nu stiu daca este de ras , un ras isteric , sau de plans ...Si nu au olandezii dreptate cand spun ca justitia romana nu-si face treaba sau si-o face abia cand nu mai este nimic de facut ? scratch
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  elis27 Vin 23 Mar - 7:52

Nu stiu daca aici e locul stirii asteia sau daca voi o stiati deja ,eu am auzit-o aseara si am ras ,de fapt mai rad si acum cand citesc deci trebuie s-o postez. Very Happy
Femeile moderne vizitează tot mai des sala de sport pentru a fi într-o formă fizică de invidiat. Multe dintre ele se pare că au descoperit şi o altă bucurie a acestui obicei sănătos. Conform unui studiu, un număr mare dintre femeile care fac exerciţii fizice ajung să aibă orgasm chiar în timp ce îşi lucrază muşchii. Acest fenomen nu este chiar o noutate, el fiind menţionat încă din 1953 în lumea medicală. Cu toate astea, nici astăzi nu se ştie ce anume le declanşează orgasmul femeilor atunci când fac sport. Specialiştii britanici au studiat problema mai amănunţit şi au întocmit chiar o listă a exerciţiilor care declanşează cel mai frecvent şi mai rapid orgasmul. “Cel mai des asociate cu orgasmul sunt exerciţiile abdominale, în 51,64% din cazuri, cătărările, pedalatul pe bicicletă şi ridicarea de greutăţi", se arată în studiul publicat de Daily Mail. La studiu au participat sute de femei cu vârste cuprinse între 18 şi 63 de ani.

De maine la sport cu noi ! Laughing
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Vin 23 Mar - 7:57

Ridicarea de greutati...hai sa zicem... Pedalatul pe bicicleta nu! Duce la desensibilizare zonei...
Mai vorbesc si tampenii astia. Cu siguranta articolul si stirea asta sunt comandate de vreo asociatie a celor care au sali de sport Very Happy E pura reclama Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  elis27 Vin 23 Mar - 8:02

Ridicarea de geutati!!! De maine ma fac hamal Laughing

Eu nu cred nimic de acolo si nici nu-ncerc ,s-ar putea sa ma aleg doar cu febra musculara Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Vin 23 Mar - 8:11

Nici eu nu cred. Am facut 8 ani de fitness. E obositor, dar relaxant in acelasi timp. Iti consuma timpul, gandurile, energia, astfel incat nici nu mai apuci sa te gandesti prea mult la sex.
Poate inlocui cu succes sexul. Dupa o ora - doua la sala ma simteam la fel de satisfacuta ca si dupa o partida de sex. Dar nu am avut niciodata orgasm in timp ce-l practicam Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Asgard Vin 23 Mar - 12:58

BĂSESCU: Ştim unde e BOLDEA acum, în KENYA. În vom găsi şi în gaură de şarpe

Preşedintele Traian Băsescu a declarat, vineri, la finalul bilanţului SRI pe 2011, că se ştie unde este în acest moment deputatul Mihail Boldea- în Kenya - şi că se va implica în mod direct pentru aducerea lui în ţară.

Dupa cate imi amintesc Boldea era calm si chiar a anuntat ca va pleca din tara. Si ca om cu coloana vertebrala care isi respecta promisiunile s-a tinut de cuvant Very Happy . Acum vom vedea daca si Base
se va tine de cuvant Evil Parerea mea este ca Boldea va ramane pe alte meleaguri Very Happy

Asgard
Asgard
2
2


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Vin 23 Mar - 12:59

se va implica în mod direct pentru aducerea lui în ţară.
Merge si Base in Kenya? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Asgard Vin 23 Mar - 13:04

Nu cred Evil El sta mereu in umbra Evil
Asgard
Asgard
2
2


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  elis27 Vin 23 Mar - 13:13

Si ce,in Kenya nu-s copaci? Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  habibi77 Vin 23 Mar - 18:08

Cica e in Congo si se intoarce singur! Razz

Mihail Boldea: "Am intrat pe internet acum şi am văzut declaraţiile lui Băsescu. Nu trebuie să mă caute ei pentru că vin eu"

Mie imi suna a amenintare ! Laughing

Sursa :Gandul
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Vin 23 Mar - 19:59

Cine e Mihai Boldea asta si de ce-l cauta Basescu? confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  habibi77 Vin 23 Mar - 20:13

Mihail Boldea a fost ales deputat in colegiul 9 Galati cu 6.957 voturi. Pana in octombrie 2011 a fost membru al PDL, iar in prezent este membru al grupului UNPR din Camera Deputatilor. Mihail Boldea este membru in Comisia Juridica a Camerei Deputatilor. Boldea a facut parte pana in 2009 din Comisia pentru cercetarea abuzurilor, coruptiei si pentru petitii. A mai facut parte din urmatoarele comisii: Comisia speciala comuna pentru dezbaterea in fond, in procedura de urgenta, a Codului penal, a Codului de procedura penala, a Codului civil si a Codului de procedura civila, Subcomisia de Cod penal si Cod de procedura penala.
Potrivit delaratiei de avere, Mihail Boldea detine doua terenuri, cinci imobile cumparate in 2005-2010. Boldea a mai declarat ceasuri si tablouri in valoare de 23.000 euro. In 2011, Boldea a instrainat trei apartamente. Deputatul mentioneaza ca are in conturi peste 120.000 euro si ca a imprumutat in baza unor contracte de imprumut catre trei persoane suma de 250.000 euro. La capitoul datorii, Boldea mentioneaza ca are de returnat la banci 590.000 euro. In declaratia din 2011, declara ca a obtinut venituri totale de 81.000 lei.
n 2010, Adevarul.ro relata ca numele lui Mihail Boldea a fost mentionat intr-un dosar penal in legatura cu o inselaciune de 155.000 de euro. Dosarul viza modul in care un batran de 82 de ani ar fi fost deposedat de o casa si un teren aflate in Galati.


Sursa
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Vin 23 Mar - 20:24

Si pentru atata lucru il cauta? Laughing Adica....de ce numai pe el? Very Happy
Sunt sute sau mii care ar trebui sa fie dupa gratii si-s lasati in liberate...ba mai mult, li se creeaza conditii sa fure/insele in continuare. confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  elis27 Vin 23 Mar - 20:28

Poate el nu am mai vrut sa cotizeze Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 25 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 66 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 45 ... 66  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum