GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stirea zilei

+54
eledas
SoulOfOcean
RALUCA
mastermind
pauletz
itina
mielusica
myrk
Woo Woo
Ostional
Annya
puricelu
Pingu
parwous
Krissunu
Sturmritter
Violoncella
Amrita
Asgard
Popa
no.body
fata_cu_sosete_de_diamant
elis27
Mandarax
tegeusa
Obi-Wan Kenobi
raichu
seaman65
shadow
dominik
mihaic3001
Nana_Duval
sharp00714
zexe
GESF
oli
Eleonore
daffy_
fotohobby
Demostene
mrs nobody
dragos
mari
atat de simplu
aspidistra76
lynn
man
kitty
Mr Nobody
costica19
Radu
snow
pitulicea
habibi77
58 participanți

Pagina 15 din 66 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 40 ... 66  Urmatorul

In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Stirea zilei

Mesaj  habibi77 Joi 11 Mar - 11:19

Rezumarea primului mesaj :

Ieri mare scandal in Senat. De ceva timp se vehiculeaza ideea ca Base ar fi bolnav, si conform Constitutiei cel care urmeaza sa ne conduca destinele (interimar) in cazul in care presedintele se afla in incapacitatea de a-si exercita indatoririle fata de tara , ar fi presedintele Senatului. Ieri, pe ordinea de zi a fost propusa , de catre PD-L si independenti, votarea alungarii lui Geona de la pupitrul prezidential al senatului. PD-L- ul a si gasit inlocuitor, d-na Sulfina Barbu......cred ca ne indreptam spre dictatura.....putin cate putin....
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos


Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  sharp00714 Mier 6 Apr - 9:05

Bravo! Asta da noroc!! Wink Razz Smile
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Mier 6 Apr - 9:09

Nu, nu cred. Nici macar nu ma bucur Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  sharp00714 Mier 6 Apr - 9:12

Poop functionara mea favoritaaa!!! Razz Smile Wink Laughing
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Mier 6 Apr - 9:15

De azi, doar admin Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  sharp00714 Mier 6 Apr - 9:20

Adica!?? Ti-ai dat demisia!??? Surprised Smile Laughing
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Mier 6 Apr - 10:03

De unde? De la birou? NU!
De pe forum nici atat Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  sharp00714 Mier 6 Apr - 10:04

In cazul asta, nu te inteleg!?? Poti fi directa si explicita!!! Smile
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Vantu, Popa, Necolaiciuc si cu Dinel, la romani in loc de miel

Mesaj  mihaic3001 Mier 27 Apr - 13:07

Zilele astea, conform obiceiurilor pdl-isto basesciene din ultimii ani, ni se "serveste" la foc automat, un meniu inedit, format din patru "ingrediente" : Vantu, Popa, Necolaiciuc si Dinel, toti la un loc avand un singur scop si anume acela de a acoperi oala plina de rahat pdl-ist. Si aici ma refer la scandalul vamilor care ducea in sus pe "axa" Falca-Igas-Blejnar-Udrea, scandal de care numai pomeneste nici dracu nimic, la "spalarea" lui Botis si a nevesti-si de calicia banilor europeni (sper ca OLAF-ul sa declanseze o ancheta serioasa pe teritoriul Romaniei si eventual sa ne dea un sut in fund din ceea ce noi numim cu mandrie UE), la ultimele asumari de raspundere ale lui "Piticot" cu privire la nerespectarea hotararii judecatoresti in ceea ce priveste plata salariilor profesorilor (cea castigata in instanta) si Legea Codului de Dialog Social, acolo unde vorba udroaicei, se vrea a fi o "dictatura luminata". In paralel cu "meniul" mai sus mentionat, odiosii pdl-isti sunt intr-o prelungita campanie electorala. Pe banul public si implicit al nostru, pe TVR-uri cand nu vedem propagande basiste, vedem prosteli si fandoseli cu pdl-isti in tara fluturilor, si alte dezbateri cel putin tampite si lipsite de rationalitate si corectitudine, dezbateri din care (a-ti ghicit !), Basescu cade mereu in picioare. Cum insa o parte mare a natiei romanesti, il si crede, devreme ce in 2009 l-a si votat (nu conteaza cum - mort , viu - dar l-a votat, chiar si ptr. 500 000 lei vechi sau o galeata portocalie, eu zic ca-i de bine. La Craciun probabil, pe langa ceva "telearestari"se va mai servi ceva prosteala ptr. prosti sub forma : "Dragi romani ! Va multumim ptr. faptul ca a-ti fost solitari si a-ti inteles situatia grea prin care a trecut tara ! Va multumim ca a-ti stiut sa face-ti sacrificii si impreuna am reusit sa invingem criza. Noi am stiut sa furam ieri ca sa va dam prosteala azi si va anuntam ca in cursul anului 2012 fiecare roman va simti bunastare in buzunarul sau, deoarece noi PDL-ul, Basescu, Boc, Udrea, si toti ceilalti, va marim salariile, pensiile si orice venit. Si ptr. ca nu cumva USL-ul sa culeaga "roadele eficientei guvernului Boc", va sugeram - votati pdl-ul" !
De mihaic3001 la data de 27.04. 2011
mihaic3001
mihaic3001
1
1


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Mier 27 Apr - 13:12

Situatia pare grava Neutral
Ce bine-i sa nu deschizi televizorul Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Cretinul şi Cretinoida au făcut "baie de mulţime şi de huiduieli"

Mesaj  mihaic3001 Mier 27 Apr - 21:33

În această seară am văzut, distrat ce-i drept, cum Emil Boc premierul României (Cretinul în opinia mea), doamna Elena Udrea, ministereasa cu 150000 de ministere ("Cretinoida din poveste") însoţiţi de alte "japiţe" pdl-iste şi 1001 spp-işti, cum au mers în scârboasa campanie electorală pdl-ista ptr. candidatura Cretinoidului la şefia găştii odioase numite partid, Rm. Vâlcea. La terminarea campaniei electorale, un grup de vreo 200-300 de vâlceni, le-au făcut o "baie de huiduieli", care sincer pe mine m-a amuzat şi recunosc, m-a bucurat foarte tare. Ca să fiu sincer până la capăt, dac-aş vedea MĂCAR UN CRETINOID sau o CRETINOIDĂ din numeroşii care sunt la guvernare şi alcătuiesc gaşca pdl-istă, deşi nu le am cu băutura, zău c-aş trage o beţie. În rest, acelaşi tablou penibil : Cretinoidul ne-a asigurat că am ieşit din recesiune, că suntem pe drumul cel bun şi drept, că urmează să alerge şi pe la noi câinii cu covrigi în coadă. Dezmăţul pe bani publici însă a atins o cotă de neimaginat - maşini multe şi luxoase, spp-işti slinoşi şi baban plătiţi şi o gaşcă de nenorociţi care sfidează tot ceea ce mai înseamnă sau reprezintă în ţara asta principiu, valoare şi / sau respect. Până şi Hoaţa de Roberta Anastase de la votul Legii Pensiilor din 15 septembrie 2010, acolo unde ptr. ea 70 = 180 la "numărătoare", a fost astăzi la ... coafor însoţită de-o armată de "gorile". Scârboase ca şi ea de altfel ...
mihaic3001
mihaic3001
1
1


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Radu Mar 3 Mai - 11:38

"U.S. President Barack Obama announces the U.S. has captured and killed Osama bin Laden in Pakistan."
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  mrs nobody Mar 3 Mai - 11:40

ieri, de fapt
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Radu Mar 3 Mai - 11:47

Alaltaieri de fapt Laughing
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  mrs nobody Mar 3 Mai - 11:53

eu nu-s convinsa daca
mrs nobody
mrs nobody
5
5


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  pitulicea Mar 3 Mai - 12:09

Cand e inmormantarea? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirea zilei - Pagina 15 Empty Re: Stirea zilei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 66 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 40 ... 66  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum