Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea la data de Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
6
6

Sus In jos

Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu la data de Vin 20 Apr - 17:10

"Tu ma vrei goala"  Laughing Laughing Laughing Laughing Ce tampenie, m-au exasperat alea cateva secunde cat tot repeta aia ca nu stiu cine o vrea goala. Ce treaba are goliciunea cu rochia? Cat m-am uitat eu, n-am vazut vreo rochie pe fatuca aia. Se tolanea intr-un pahar cu ceva lichid. Am inteles: paharul o vrea goala, de aia si-a dat jos rochia (ei, a specificat fata). scratch  Ca si altele au rochie. Cu toate ca eu n-am vazut ca ea sa aiba.  Laughing Cred ca-s confuza.  Twisted Evil
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  atat de simplu la data de Vin 20 Apr - 17:16

Si aia cu domnisoara e nasoala.  Mad Eu n-as canta asa ceva nici in baie, ca m-as da singura cu capul de cada, d-apoi sa mai scot album.  Surprised
atat de simplu
6
6

Sus In jos

Mesaj  pitulicea la data de Vin 20 Apr - 18:01

Laughing Laughing Laughing Eu n-am urmarit clipul. Ascultam in timp ce lucram. Nici n-am bagat de seara daca fata are rochie sau ba, da' mi-o imagiam in rochie confused Firesc, nu?
pitulicea
6
6

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: