GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  tegeusa Joi 28 Noi - 20:27

hai sa vedem: care sunteti de aia cu Regatul:

da nu va place, dati verde... dar sa stiti ca s-ar putea sa nu ajungeti in Raiul celor de Ziua a 7-a, 8-a, 14-a si 23,3-a
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Joi 28 Noi - 20:30

De unde naiba ai gasit-o pe asta? Very Happy Sau unde ai auzit-o? Arrow 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  tegeusa Joi 28 Noi - 20:32

am fost la un chef cu... de astia. cica chef... Sad 
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Joi 28 Noi - 20:35

Laughing  Laughing  Laughing Chiar imi pare rau pentru tine.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  tegeusa Dum 27 Iul - 21:02


cu durere in suflet, va semnalez un posibil remediu pentru  dureri minore : te uiti la videoclipu asta si sigur durerea de cap care o sa apara va alunga orice suparare!
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Dum 27 Iul - 21:10

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor  Eu in prima faza nu mi-am dat seama daca-i parodie sau e manea.
E manea!!! Very Happy Oamenii aia "canta pe bune" ... nu se maimutaresc  rolling on the floor rolling on the floor 

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  tegeusa Dum 27 Iul - 21:16

va dati seama cat talent ?!? Shocked 
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 29 Iul - 12:30

Va dati seama cati idioti sunt care apreciaza asa ceva? Very Happy
Daca n-ar fi fost atat de penibila, n-as fi permis-o pe forum  Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Vizitator Mar 29 Iul - 13:48

Laughing Laughing Laughing  ce ''tareee''!! Am vrut sa spun ca si-au scos tiganii burtile la aerisit, dar uitandu-ma mai bine parca nu-s tigani, doar o gasca de prostovani carora li s-au umflat muschii pe ei si care se cred James Bonzi, si cateva fufe, pardon zane, penibile si vulgare, cea in negru intra bine la vulgare, cea in rosu la penibile cu suncile revarsandu-i-se dintr-un costum prea stramt, iar la a 3a n-am mai avut nervi sa ma uit  Laughing 
Are dreptate Tege, va scapa de orice angoasa, va lasa in schimb usor dezechilibrati intre ras si da mama cu biciu-n mine  Very Happy Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 29 Iul - 14:01

Laughing Laughing Laughing  Hai ca am ras si de comentariul tau.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  RALUCA Mar 29 Iul - 14:08

Hai, serios!!! Niste pampalai barbatii aia care se cred mari macho man.
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 29 Iul - 14:24

Neste prosti, care cred ca-i suficient sa ai muschi Very Happy Nu conteaza nici macar daca-s acoperiti de slanina... sunt acolo! Exista  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 28 Iul - 10:05

Cautand melodii frumoase cu si despre vara, am dat peste porcaria asta affraid  Ingrozitoare. Asa melodie urata, mai rar. Laughing Laughing
Spuneti si voi... nu-i urata?  Neutral

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Mar 28 Iul - 10:40

La naiba cu ea. Mi se parea cunoscut refrenul si am realizat ca-l stiu de la nu stiu ce reclama.De cate ori o aud, imi vine sa trantesc in televizor cu telecomanda. Oricum, enervanta tare. La versuri, poate concura la categoria manele fara nici o problema. Mi-a luat ceva timp sa ma lamuresc ce vor sa spuna, mai ecva ca ligamentarile.Acultand piese mai vechi, ma gandesc de multe ori cum naiba aia au putut face niste versuri care sa te rascoleasca, cum pot face o melodie sa sune a ceva ce-ti incanta sufletul... In ce ne transformam? Sau, ma rog, unii se transforma. Si cica evolueaza. What a Face Dar culmea e ca si altii evolueaza in ritmul lor... muzical sau nu.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 28 Iul - 10:49

rolling on the floor rolling on the floor Mai ceva ca ligamentarile? Hai ca mi-a placut asta ok Chiar ai dreptate. Muzica asta nu-i muzica, iar textul acela nu-s versuri. Versurile sunt o scriitura cu pretentii Smile
Partea proasta e ca unora chiar li se pare frumoasa Very Happy Are 27.703 voturi pozitive si doar 1.157 negative (pe Youtube). Am mai dat si eu un I dislike this. Acum are 1.158 Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 10 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum