GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  lynn Mier 18 Mai - 11:55

pitulicea a scris: Laughing Laughing
Hai ca asta nu-i chiar asa groaznica.... Se poate si mai rau Very Happy

pentru mine asta e raul cel mai rau, groaznic
lynn
lynn
3
3


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 18 Mai - 12:03

Laughing Laughing Laughing
Ai ascultat ce am postat eu? Mie alea mi se par si mai groaznice!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  seaman65 Mier 18 Mai - 12:43

Eu prefer vechituri: Paganini, Beethoven, Mozart, Chopin. Sute de ani de cand au fost compuse, insa imi aduc mai multa satisfactie decat multe din balariile de azi.
Si cum cel mai bine cred eu ca ma descriu versurile: "si daca sufletul tau intelege/ de la rock, pan' la imnuri si rugi/ te salut tineret in adidasi/ te salut generatie-n blugi", ma dau in vant si dupa Manowar, ACDC, Metallica, Bon Jovi, Scorpions si multi de-ai nostri (nu toate, cele cateva bune). O fi conflictul dintre generatii? Cred ca mai degraba suntem invadati de gunoaie si avem mult de munca sa alegem muzica buna dintre toate zgomotele de fond.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 18 Mai - 12:46

Avem topice pentru toate genurile Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 20 Mai - 13:11

Incredibil.....ce porcarie pale
crazy crazy Cand am auzit-o ieri la radio, nu-mi venea sa-mi cred urechilor Very Happy


pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 27 Mai - 8:29

Doamne, ce melodie urata Neutral Cum poate canta asa ceva????

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  oli Sam 4 Iun - 9:31

Ca nu am eu nervi destui.......



Mad
oli
oli
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 7 Iun - 10:20

Groaznica si asta Very Happy crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 8 Iun - 11:10

Cand asculti radio..... dai peste tot felul de "ciudatenii", care numai muzica nu se pot numi Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Joi 9 Iun - 9:31

Very Happy Party Very Happy Party Very Happy Party

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Joi 30 Iun - 11:53

Doamne, cat e de enervanta melodia asta crazy crazy crazy crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Dum 4 Sept - 11:10



crazy crazy crazy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 19 Sept - 12:48

Oribila !!!! Ingrozitoare!!!!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 28 Sept - 9:33

Mad Mad Cata galagie sunt in stare sa faca oamenii astia!!!! Incredibil!

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  teardrop Mier 28 Sept - 9:59

Doamne, Pitu, unde-ai gasit oribilitatea asta???? Pe mine nu ma deranjeaza atat zgomotul, cat PROSTIA din versuri, linie melodica, imagini!
teardrop
teardrop
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 2 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum