GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DESCARCA-TE AICI !!!

+53
veronica_franco
fata_cu_sosete_de_diamant
dall
arriatna
Obi-Wan Kenobi
elis27
Adriatica
preotul1
tegeusa
habibi77
Margera
JeSsYkA
mielusica
Phoenix
Anna
abica25
Angel
teardrop
Miraj
Irinna
alyndragon5
shadow
freda white
Melodia
Violoncella
ionutz72
Nana_Duval
serpico
Tizona
wer908
seaman65
parwous
amaroq
emil_andreescu
sharp00714
ghost
oli
atat de simplu
deea
iubaretu
Radu
snow
juliette
dragos
princess
daffy_
mrs nobody
Mr Nobody
big_mama
tano carridi
cara.mia26
aspidistra76
pitulicea
57 participanți

Pagina 35 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul

In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Sam 4 Sept - 11:20

Rezumarea primului mesaj :

Ai ceva pe suflet? Te supara cineva?
Vrei sa te descarci si nu stii unde s-o faci?
Fa-o aici!
Poti sa te certi... poti sa jignesti.... poti sa injuri.... poti sa faci orice! Aveti dreptul la libertatea cuvantului Very Happy


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 28 Feb - 10:08, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  shadow Mier 14 Mar - 10:27

Alt razboi din care nu castiga nimeni ...absolut nimeni . Neutral
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  seaman65 Mier 14 Mar - 12:48

Eu le-as sugera nemultumitilor sa scrie si ce i-a nemultumit, ca sa nu-mi storc eu creierii sa pricep ce se intampla. Very Happy
Dar dupa cum spuneam mai sus, vad mereu mesaje de-astea de nemultumire si sa mor daca pricep unde-i capatul de tara si ce dracu-i putred in Danimarca.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Mier 14 Mar - 13:12

Laughing Laughing Putregaiul e in mintea fiecaruia.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  seaman65 Mier 14 Mar - 13:31

Da, da' putregaiul meu e un Windows mai vechi si nu-l pricep pe-al altora. Very Happy
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Mier 14 Mar - 13:35

Eu il pricep si pe-al altora, dar nu-i vad rostul.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  dall Joi 15 Mar - 23:50

"Ai ceva pe suflet? Te supara cineva?
Vrei sa te descarci si nu stii unde s-o faci?
Fa-o aici!
Poti sa te certi... poti sa jignesti.... poti sa injuri.... poti sa faci orice! Aveti dreptul la libertatea cuvantului "

Ce e scris sus e corect pitu ??? Ce nu pricep eu scratch (sunt mai greu de cap si mai prostovan ...si mai batran ) de ce daca e un topic pentru injurat ,bagat si scos ...latrat la luna si la stele nu ne lasati fratilor sa ne descarcam. Cum bine vad... este un topic de periat si de lins...nu de descarcat Aici sunt cei care... sunt pleava si nu au sange de vita nobila...sunt cei care au "putregai in minte"...pe care pitu il intelege dar...dar. pitu nu cred ai dreptul sa faci aprecieri despre oameni pe care nici macar nu ii cunosti,iar tu obi...trebuie sa intelegi ca nu e nimeni la gradinita sa se bucure pentru bulina rosie ...sau plange pentru cea neagra. Ma doare undeva de buline ,voturi verzi,rosiatice, albastre, negre si de care mai sunt. Daca pe altcineva il doare undeva de parerile noastre...tot asa ma doare si pe mine undeva de voturi si de stele care se dau .Am intrat aici sa ma distrez si sa ma simt bine fara sa deranjez prea tare pe cei din jur ,iar daca chiar am deranjat nu am facut acest lucru cu intentie si imi cer scuze. Poate anit a gresit...poate a schimbat dracu sensul cuvantului,dar de ce toata lumea o contreaza si o sustine pe pitulicea...aici ?Are dreptul sa se descarce aici ?? Daca da...lasati sa faca acest lucru . Aici are dreptul fiecare sa faca pipi si sa nu fie fluierat...poate sa bage si sa scoata ce are...daca are. pitu este o vorba care spune cam asa : orice rahat are mandria lui ,iar daca renunta la ea nu mai este rahat...e balega..."putregai " . Nu poti modela oamenii dupa chipul si asemanarea ta, iar lucrurile frumoase se construiesc doar impreuna cu oameni. Pentru tine e foarte greu sa intelegi acest lucru ,iar orgoliul din tine urla si nu te lasa sa accepti ce e bun si de la alte persoane. Te iubesti prea mult pe tine si uiti sa vezi ca in jurul tau sunt lucruri mai frumoase decat dragostea de sine... Nu incerca sa raspunzi ca primesti vot ROSU ...si esti off topic si dupa cum am vazut te cam supara rosul Very Happy iar parerile altora conteaza prea putin pentru tine...nu incerca sa te obosesti . Very Happy
dall
dall
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  seaman65 Vin 16 Mar - 7:36

Daca vrei sa injuri, dar sa nu inteleaga nimeni de ce, o poti face in minte, in casa de-adevaratelea, sau oriunde. Aici topicul este facut sa fie citit, iar noi ne prindem urechile cand cineva injura fara sa explice. Explicatiile duc la alte discutii pe tema cu pricina. Unde-i problema? Very Happy
Chestia cu periuta e cam trasa de par, ne cunosti prea putin. Daca aperi un punct de vedere (nu e vorba de onoarea cuiva Laughing ) nu inseamna ca perii (ca sa nu folosesc cuvinte indecente Very Happy ).
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 8:27

Laughing Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  shadow Vin 16 Mar - 12:21

Anit , Dall , eu v-as cere scuze in numele tuturor fiindca va dau dreptate , dar pot s-o fac doar in numele meu – iertati-ma daca v-am suparat , prea multi oameni buni au plecat de pe forum in ultima vreme , n-o faceti si voi Neutral
Nu o data m-am certat cu Pitu pe chestii similare , nimicuri la o adica , de care ne agatzam nefiresc de mult , dar consider castigul mai mare ramanad impreuna si creind o atmosfera frumoasa mai ales cand ai alaturi oameni de calitate .
O stiu de mult pe Pitu , uneori este o nesuferita prin excelentza , dar este numai o stare de moment , in fapt e un om minunat Smile
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 12:26

Ia nu mai vorbi tu in locul meu. Nu-i o stare de moment. Asa sunt eu.
Eu nu-mi cer scuze de la nimeni, pentru ca nu am gresit cu nimic. Cine vrea sa plece, e liber s-o faca.
Netul e mare... pentru fiecare se gaseste un loc potrivit.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  shadow Vin 16 Mar - 12:38

Am vorbit doar in numele meu , ce te bagi ? Laughing
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 12:40

Razz N-am vrut sa inteleaga careva gresit Very Happy
prea multi oameni buni au plecat de pe forum in ultima vreme
Ai hotarat tu si inca cativa, ca cei care au plecat au fost buni, iar cei care au ramas sunt rai, prosti si pupincuristi Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  shadow Vin 16 Mar - 12:45

In gusturile fiecaruia nu poti face nimic , dar a discuta mi se pare civilizat , fie si in contradictoriu . Smile
Atat am avut de spus silent .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 12:50

Da... numai ca unii, in urma discutiilor civilizate, pe care le-au luat drept cearta, au ales sa plece. Asta nu inseamna ca unii ar fi buni, iar altii rai. Inseamna ca unii nu stiu sa-si gestioneze emotiile si din acest motiv, orice discutie in contradictoriu o iau drept conflict. Daca cineva nu le impartaseste gusturile, placerile, opiniile... e rau, prost, orgolios, frustrat, etc.
Daca administrez un forum, nu inseamna ca trebuie sa opinez dupa bunul plac ar fiecaruia de aici... mai ales ca apar tot timpul membri noi. Vreau sa am dreptul sa fiu EU!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  elis27 Vin 16 Mar - 12:59

Mamaaa ce rosu ai luat Laughing
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 35 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 35 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum