GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DESCARCA-TE AICI !!!

+53
veronica_franco
fata_cu_sosete_de_diamant
dall
arriatna
Obi-Wan Kenobi
elis27
Adriatica
preotul1
tegeusa
habibi77
Margera
JeSsYkA
mielusica
Phoenix
Anna
abica25
Angel
teardrop
Miraj
Irinna
alyndragon5
shadow
freda white
Melodia
Violoncella
ionutz72
Nana_Duval
serpico
Tizona
wer908
seaman65
parwous
amaroq
emil_andreescu
sharp00714
ghost
oli
atat de simplu
deea
iubaretu
Radu
snow
juliette
dragos
princess
daffy_
mrs nobody
Mr Nobody
big_mama
tano carridi
cara.mia26
aspidistra76
pitulicea
57 participanți

Pagina 36 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Urmatorul

In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Sam 4 Sept - 11:20

Rezumarea primului mesaj :

Ai ceva pe suflet? Te supara cineva?
Vrei sa te descarci si nu stii unde s-o faci?
Fa-o aici!
Poti sa te certi... poti sa jignesti.... poti sa injuri.... poti sa faci orice! Aveti dreptul la libertatea cuvantului Very Happy


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 28 Feb - 10:08, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  oli Vin 16 Mar - 13:07

Asta nu era topic de ...injuraturi ...la propriu ... scratch Eu vad ca e doar de multe frustari!

Hai ca injur eu....futu-i si baga-mi-as eu ceva in ea viata ! Evil
oli
oli
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Vin 16 Mar - 13:14

am incercat sa ma tin departe de conflictul de pe forum...care se pare ca ia amploare..
ma intristeaza asta fiindca,de ce sa nu recunosc,si eu am nostalgia momentelor bune,de pe vremea cand m-am inregistrat aici....dar cum nimic nu e vesnic,si acele momente au trecut.
mai nou,de fiecare data cand intru,destul de rar,recunosc,am ocazia sa citesc nemultumiri si reposuri.Parca sunteti in razboi...doua tabere beligerante,mereu cu ...cutitele la brau.
cred ca ar fi cazul sa ingropati securea razboiului...si sa incercati sa convietuiti...ca in orice societate...civilizat.
cei nemultumiti...ii pot evita pe cei care-i nemultumesc,si sa converseze cu cei pe care ii apreciaza si cu care se inteleg.e un forum ofertant din punctul asta de vedere!
sper ca nu am suparat pe nimeni cu remarcile mele...si daca am facut-o imi cer scuze anticipat
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  elis27 Vin 16 Mar - 13:15

Laughing
Eu azi nu-mi bag nimic,mi-e frica sa nu ramana acolo Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  oli Vin 16 Mar - 13:17

daca tot nu am castigat la pseudo loto ! Laughing Laughing Laughing Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 14:08

Ca dovada ca n-am dat eu rosul, am sa dau acum un verde Smile sunt de acord cu ce spune Melo acolo.
Nu inteleg nici eu de ce unora le place sa stea mereu cu cutitul la beregata mea. Am incercat sa fac aici un loc placut. E greu sa-l faci pe placul tuturor. Cand ajunge sa fie pe placul celor nemultumiti acum, ii va nemultumi pe cei care-s multumiti in prezent.
Lucurile sunt simple...imi place, ma adaptez locului si raman. Nu-mi place, nu incerc sa adaptez locul dupa placerile mele. Plec asa cum am venit. Fara cearta, fara scandal, fara jigniri...

Asa am plecat si eu de pe alte forumuri, dar peste tot am lasat un "la revedere" si m-as putea intoarce oricand inapoi, fara sa deranjez pe nimeni Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  seaman65 Vin 16 Mar - 17:49

Pot pentru ca sa injur? Nu ma descarc, doar citez o injuratura haioasa: Laughing

Baga-mi-as ---- in stejarul din care-a facut tamplarul sertarul in care-si tinea tac-tu' prezervativele de s-au spart in ----- ma-tii si te-au facut pe tine bou!
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Vin 16 Mar - 18:48

Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  dall Vin 16 Mar - 19:49

Pitu...din partea mea poti sa stergi acest topic. E ultima data cand mai intru aici si mai postez !!! Spun doar atat...fiecare are adevarul lui ,dar nimeni nu detine adevarul absolut. Ma aplec în faţa celui care il detine...dar...dar.
Omenii sunt diferiti ,dar un "om adevarat" recunoaste si accepta ca, ceea ce e bun sau frumos pentru unul poate sa fie rau si urat pentru celalalt.Sa-ti sustii punctul de vedere ,dar nu pana la extreme,e o dovada de bun simt ,de toleranta,iar cine accepta ca,fiecare om are solutii, idei proprii si nu i le baga pe gat pe cele pe care le considera el corecte ...inseamna ca este OM . Despre ANIT spun doar atat...oamenii care scriu asemenea versuri nu au cum sa aiba sufletul murdar ...si am tacut .



dall
dall
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Vin 16 Mar - 21:42

Sa-ti raspuns, ar fi pierdere de vreme pentru mine si am pierdut deja destula vreme cu tampenii.
Cat despre anit, nu-mi amintesc sa fi spus ceva despre sufletul ei. Dar, ma rog....fiecare intelege ce vrea din vorbele mele.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  anit05 Sam 17 Mar - 12:05

Dall..ti-as spune doar: pacat ca Timisoara e asa departe! Pup you il meriti nu numai virtual! si-l mai merita cineva! Laughing Imi pare rau ca n-am putut sa va trimit mesaj..eu nu aveam dreptul nici dupa atatea postari...asa ca a fost singura modalitate...ca sa va spun un multumesc!
anit05
anit05
2
2


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  haden Joi 22 Mar - 18:50

Nu e fair! Nu e fair deloc!!! Laughing Mie imi placea sa raspund in 3 cuvinte si ne-ai luat jucaria. Pai cum dom'le e cantitate nu calitate, daca raspund cu mai putine cuvinte??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hai tu, ca ne strici de tot! Am ras o seara intreaga, iti dai seama??? Laughing Laughing Laughing Plus: mie imi place rosul. Atunci era fair, unde eu raspundeam in 3 si tu dadeai rosu! Tu ai facut regula! In fine, recunosc ca de mult nu am mai ras pe un forum mai mult ca aici. Deci merita, treaba... Retine totusi un lucru: dastept e ala care exprima o idee geniala in cateva cuvinte, nu unu care umple o pagina intreaga de bullshit lipsit de continut. Fara a mai discuta ca puteam scrie acolo orice 5 cuvinte care nu aveau legatura unul cu altul. Pe aia unde o incadrai? Era raspunsul meu la intrebare... Wink

Un weekend fain! Ma simt mai descarcat... de ras! Laughing
haden
haden
2
2


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Joi 22 Mar - 18:55

Eu v-am citit. Nu mi s-a parut ca ati fi exprimat ceva genial in 3 cuvinte.
Ma rog... eu am alta idee despre cum vreau sa arate si ce sa contina forumul asta.
Nu e un chat...sorry ca va dezamagesc.

P.S.Daca vreti sa vorbiti doar la misto si doar in 3 cuvinte, folositi cu incredere "De-ale membrilor" Smile

P.S.S. Vad un vot rosu. Nu eu l-am dat. it wasn\'t me
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty MULTUMESC

Mesaj  haden Joi 22 Mar - 19:14

Ah, am venit sa multumesc pentru rosu! Cui l-a dat, desigur! Pentru mine, e un trofeu! Smile
haden
haden
2
2


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  abrudan florin Mar 12 Iun - 13:28

pitulicea a scris:Nu aduce anul, ce aduce ceasul Wink
Zilnic ni se intampla cate ceva... bun sau rau, asteptat sau neasteptat.
Uneori suntem curiosi sa aflam ce anume ne asteapta "la cotitura". Daca credeti ca horoscopul va poate satisface aceasta curiozitate, nu ezitati sa-l consultati Wink
Daca nu se potriveste, nu dati vina pe mine! it wasn\'t me Eu doar l-am preluat. Altii sunt cei care au citit in stele DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 21951188

trebiue sa stiu pt viata ii plina de peripeti murdare si k asa v-ar trebui ca LUMEA sa stie ce se in tampla cu lumea si cu ea /el /ei/ ele/ noi sau voi.
viata ii plina de prosti pt k numai asa vom sti daka ne va tine bunul dumnezeu ok?DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 346549
abrudan florin
abrudan florin


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Gunoi

Mesaj  pitulicea Mar 12 Iun - 13:30

Dupa cum scrii si te exprimi, cred ca esti unul dintre ei Very Happy

Treci pe la REGULAMENT inainte de-a mai posta ceva. Nu cred ca esti potrivit pentru forumul acesta Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 36 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 36 din 37 Înapoi  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum