GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Reclamele - placere sau acceptare?

+37
elis27
Obi-Wan Kenobi
Lolita
teardrop
tegeusa
JeSsYkA
Nicole
soryn
pana
Angel
Irinna
dersky
wer908
serpico
parwous
seaman65
Polaris
juliette
dragos
E V A
dominik
sharp00714
mrs nobody
Nana_Duval
ghost
oli
zexe
Demostene
Eleonore
daffy_
iubaretu
atat de simplu
Hagu_chan
habibi77
Radu
snow
pitulicea
41 participanți

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Vin 5 Feb - 20:02

Rezumarea primului mesaj :

Zi de zi ne uităm la televizor si zi de zi viaţa ne e bombardată de reclamele tv. Ne plac sau nu ne plac, suntem nevoiţi să le acceptăm ca făcând parte din viaţa noastră. Uneori le urmărim cu atenţie, alteori zappăm.... uneori le reţinem, alteori le uităm.... uneori ne plac, iar alteori le detestăm.

Există reclame care-ţi încântă privirea: o femeie superbă, un tărâm de vis, o casă precum un castel, o maşină de lux... toate astea ne fac sa visăm, să le dorim, să îndrăznim. Există şi reclame care nu te împing la visare, dar care îţi spun de ce ai nevoie, ce trebuie să foloseşti, ce anume să cumperi, de unde să cumperi, când să cumperi, iar uneori, chiar şi cu cât să cumperi. În majoritatea cazurilor, nevoile noastre sunt dictate şi influenţate de publicitate.

Ce fel de reclame ne plac? Care dintre ele ne influenţează şi în ce mod? Acestea sunt doar câteva din întrebările pe care am putea să ni le punem. Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Vin 6 Iun - 10:43

Am urmarit cu rabdare tot spotul cu xilofonul. Fain!  ok Interesant de la cap la coada Smile

 rolling on the floor rolling on the floor   Tare spotul cu aspiratorul. Totusi, e folositor doar cat ai un barbat prin preajma Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  myrk Mier 25 Iun - 0:09

Pitu, pe cand ne servesti c-un Patriot?  Laughing Ciki Cean e Jackie Chan?  scratch Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Mier 25 Iun - 9:20

Laughing Laughing Laughing  Tare de tot.
Imi amintesc ca asa-i zicea lumea mai demult: Cichi Cean  Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  Vizitator Joi 26 Iun - 23:09

Nu uitati...prezervativele va scutesc de-o gramada de neplaceri  Laughing 

Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  myrk Joi 26 Iun - 23:55

Eu nu folosesc!  Razz Laughing Nu uitati: incepe sa se cracaneze de weekend!  Laughing 

Ooo lumina de-ai sa ve-ezi
In weekend tu poti sa crezi! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Vin 27 Iun - 10:07

Very Happy Laughing Laughing  De-asta insist eu sa fac numai cu prezervativ!

 Laughing Laughing  Cred ca o sa cumpar si eu o sticla de-asta.... sa-mi gasesc mai multe motive de sarbatoare.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  myrk Vin 27 Iun - 19:50

Insisti?  Surprised Eu zic s-o lasi... mai moale!  Razz Laughing Se poate si fara Patriot...  Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Mier 6 Aug - 18:33

Laughing Laughing Laughing  Ce faina-i reclama asta. Nu stiu daca voi ati mai vazut-o, dar eu nu.
Mare grija cand ne cumparam sutiene Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  myrk Vin 15 Aug - 21:38

E faina, da! Si fata!  Very Happy Laughing 

Dupa ce ai folosit busola, nu trebuie decat sa-i dai sa bea o sana!  confused Laughing Si uite-asa ajungi sa gusti... bunatatea Ardealului!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Vin 15 Aug - 22:22

Ce reclama. Very Happy Baiatul ala parca are diaree  Laughing  Are?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  myrk Vin 15 Aug - 23:03

N-are! Il trage ața la Cluj!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  Vizitator Mier 10 Sept - 10:59

Atentie, barbati, neamtul ala care zapaceste mintile poate fi invins cu... Sharp Laughing Laughing Laughing Mai rau era daca tipa ii dadea restul. rolling on the floor
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  sharp00714 Mier 10 Sept - 11:54

Oops, dude !!!!!! Laughing Laughing Laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Nasooool !!! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  pitulicea Mier 10 Sept - 11:58

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Tare de tot.
Granulele alea merg si la femei sau doar la barbati Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  sharp00714 Mier 10 Sept - 12:14

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Pituuleeee... !!!!?? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Fuguta la Capelaaaa !!!! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
sharp00714
sharp00714
4
4


Sus In jos

Reclamele - placere sau acceptare? - Pagina 21 Empty Re: Reclamele - placere sau acceptare?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum