GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 25 Noi - 10:56

Si pe mine m-au amuzat versurile cand am ascultat-o prima data.... Dar melodia e enervanta rau. Vorba ta, n-as mai asculta-o altadata Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Sam 10 Dec - 14:54

Ce melodie urata Neutral

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  JeSsYkA Dum 15 Ian - 10:51

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 31 Ian - 10:29

Brrrrrr.......astia tzipa, nu canta Very Happy crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 17 Feb - 11:46

crazy crazy crazy crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  elis27 Dum 19 Feb - 13:37



am auzit asta mai devre la tv,mie una imi face creierul praf No
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Dum 19 Feb - 17:24

Mie mi se pare simpatica. E buna de dansat Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  djack Lun 27 Feb - 21:14

djack
djack
2
2


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 7 Mar - 14:53



crazy crazy crazy gun gun gun crazy crazy crazy crazy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 4 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  JeSsYkA Joi 29 Mar - 17:41