GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Mar 28 Iul - 19:35

Da, că alea măcar sunt formulate corect (în mare parte). Laughing Mi-e mai simplu să le pricep.

Hey...
Da ce-i cu-atata popor
E plin de pasarele
Cip... cip... ciripind amor
Afara zici ca-i cuptor
Da bitu' asta-i cool

Na, ce să înțeleg eu de-aici?  De care păsărele-i plin? Și unde-i poporul ala? Sau ce treabă are ciripitul cu vara?  Și de ce se bâlbâie păsărica aia, de s-a oprit la cip? Na, vedeți și voi ce-mi trece prin cap când aud lucrurile astea? Nu-i mai simplă o ligamentare de-a lui Doro? Razz Că, acolo, dintr-un final tot găsesc o soluție... cu mici excepții. Laughing  În loc de încheiere: cip- cirip ciripesc și eu. Înțelegeți ce vreți. Smile Baftă! Da' să-mi dați și mie soluția. rolling on the floor

Intr-un final, scuze... iar își manifestă tableta propria voință. Sau m-am molipsit de la ăștia talentați care mai și cântă. Neutral
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Vizitator Mar 28 Iul - 20:04

Zi-i tabletei aleia sa scrie ca o ligamentare de-a mea macar e mai corecta si are cap si coada Very Happy
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 31 Iul - 11:29

Laughing Laughing Asta merge postata si la Versuri penibile din cantece Twisted Evil Pe-acolo nu s-a mai postat nimic, desi ar fi material bogat, daca am asculta toate melodiile romanesti Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  itina Vin 25 Noi - 15:28



Nu stiu de ce dar nu am suportat niciodata cantecul asta.  confused
itina
itina
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  raichu Vin 25 Noi - 16:01

Na! E melodia mea setata ca sonerie la telefon
raichu
raichu
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  itina Vin 25 Noi - 16:02

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Na!
itina
itina
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 25 Noi - 17:09

Pe mine nu ma enerveaza, ba chiar as topai pe ea. bounce
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 25 Noi - 17:10

Ce-i drept, ma enerveaza mustaciosul. Dar pot doar sa ascult. Very Happy
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  itina Vin 25 Noi - 17:12

Cred ca din cauza mustaciosului nu mi-a placut nici mie.  rolling on the floor
itina
itina
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 27 Feb - 15:00

Nu stiu cum vi se pare melodia asta, dar pe mine ma foarte enerveaza Very Happy Urata rau. Ma zgarie pe creier, mai ales pe-acolo pe la refren. crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 26 Feb - 11:16

Vorbeam zilele trecute de Feli. Ziceam ca are glas bun, dar are multe melodii nasoale. Asta e una dintre ele. Nasoala e putin spus. Mi se pare de-a dreptul ingrozitoare. Si unde mai pui ca a participat cu ea la selectia pentru Eurovision Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Lun 26 Feb - 11:38

O tampenie. Am ascultat doar un minut, insa nu cred sa se fi schimbat ceva in celelalte doua. Very Happy Oricum, fata asta ma uimeste cu cat a slabit. Era ditamai huiduma, ca asa se spune pe la mine, ori acum arata nemaipomenit. Razz
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 26 Feb - 11:49

Nici eu n-am reusit sa o ascult pana la capat. De cate ori incepe, schimb postul Very Happy Laughing
Pai daca a facut operatie de micsorare a stomacului Rolling Eyes Poate ar trebui sa fac si eu, dar mi-ar parea rau sa nu mai incapa in mine atatea bunatati rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Lun 26 Feb - 11:53

Laughing Laughing Laughing Grea dilema. Eu zic sa studiezi bine problema. Sa vrei sa mananci ciocolata, sa stai cu ea in fata ta si s-o lasi neatinsa... asta-i ceva de vazut. rolling on the floor
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 20 Apr - 9:04

Inca o melodie enervanta Neutral  Un text de doua parale. Chiar trebuie sa puna pe "muzica" toate prostiile care trec cuiva prin cap?

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 11 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum