GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 20 Apr - 17:10

"Tu ma vrei goala"  Laughing Laughing Laughing Laughing Ce tampenie, m-au exasperat alea cateva secunde cat tot repeta aia ca nu stiu cine o vrea goala. Ce treaba are goliciunea cu rochia? Cat m-am uitat eu, n-am vazut vreo rochie pe fatuca aia. Se tolanea intr-un pahar cu ceva lichid. Am inteles: paharul o vrea goala, de aia si-a dat jos rochia (ei, a specificat fata). scratch  Ca si altele au rochie. Cu toate ca eu n-am vazut ca ea sa aiba.  Laughing Cred ca-s confuza.  Twisted Evil
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 20 Apr - 17:16

Si aia cu domnisoara e nasoala.  Mad Eu n-as canta asa ceva nici in baie, ca m-as da singura cu capul de cada, d-apoi sa mai scot album.  Surprised
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 20 Apr - 18:01

Laughing Laughing Laughing Eu n-am urmarit clipul. Ascultam in timp ce lucram. Nici n-am bagat de seara daca fata are rochie sau ba, da' mi-o imagiam in rochie confused Firesc, nu?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mar 6 Noi - 9:30

A mai scos Delia o melodie urata Twisted Evil  Ingrozitoare.  crazy  
Fata asta are glas bun, e frumoasa, e inteligenta. Ma intreb uneori, de ce canta toate prostiile astea? Rolling Eyes Doar asa, ca sa fie cantitate?


pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 10 Noi - 9:34

Deci, "melodia" asta ma enerveaza rau de tot. Ceva mai urat, cu greu se poate inventa Laughing Laughing In fiecare dimineata o aud la radio. crazy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  myrk Mier 10 Noi - 12:12

Pitu, dupa un joint nu te mai enerveaza nimic. Chiar iti place! Laughing Acum nu spun ca melodiile au fost compuse tot sub influenta euforica! Nu! Laughing
myrk
myrk
6
6


pitulicea apreciază acest mesaj

Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Mier 10 Noi - 13:22

Laughing Laughing Laughing Ba eu cred ca da!
Dupa un joint probabil ca nu te mai deranjeaza nimic, dar eu nu am experienta asta, asa ca inca ma mai deranjeaza multe Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Joi 11 Noi - 9:46

Recunoasteti melodia? Laughing  Eu da, dar de data asta nu ma enerveaza asa tare Laughing  

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 10 Feb - 20:21

Vai de mine, ce urata melodie si ce urat canta fata asta Neutral

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 6 Mar - 12:23

Vaaaaai, ce melodie urata crazy crazy Daca o ascult pe asta pana la capat, o iau razna. Nu ma risc Very Happy

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 12 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum