GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

+16
Pingu
Amrita
myrk
Obi-Wan Kenobi
Queensland
Adriatica
djack
elis27
habibi77
JeSsYkA
tegeusa
teardrop
oli
seaman65
lynn
pitulicea
20 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 14 Mar - 14:13

Rezumarea primului mesaj :

Muzica... ar trebui sa fie ceva frumos, care sa-ti mangaie auzul. Dar nu e intotdeauna asa Very Happy
Unele "melodii" sunt atat de lipsite de melodie, incat te scot din sarite... te irita... te innebunesc....sau iti provoaca greata.
Tocmai ascultam una de genul asta Very Happy (se-ntampla cand asculti radio)
Topicul asta se vrea a fi un "cos de gunoi" al muzicii. Wink Aici "aruncam" tot ce nu ne place... Tot ce consideram oribil! Tot ce nu-si gaseste locul in celelalte topice.

crazy crazy Evil pale
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Joi 31 Oct - 9:33

Doamne fereste....ce melodie urata crazy crazy 

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 4 Noi - 11:55

What a Face What a Face What a Face 

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Amrita Vin 15 Noi - 19:36

ciocaneala
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 15 Noi - 19:47

E prima data cand ascult piesa asta, dar mie imi place. Laughing Imi place mesajul transmis de versuri, imi place termenul "baga " ce se tot repeta( evidentiaza mesajul), accept si linia melodica...Imi place. Smile 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Amrita Vin 15 Noi - 20:00

Laughing atunci nu te zgarci la un vot verde !!!!rolling on the floor
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 15 Noi - 20:03

Stai, daca dau verde inseamna ca sunt de acord cu locul in care ai incadrat piesa. Laughing Mi-as contrazice cuvintele. Laughing 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Amrita Vin 15 Noi - 20:05

Laughing clown  ce atenta e Gabita noastra ..........Rolling Eyes
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Pingu Vin 15 Noi - 20:12

hai sa va dau si io una Laughing

Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Amrita Vin 15 Noi - 20:20

ai dreptate , mai bine ascult Mozart, am auzit ca mareste IQ-ul !Laughing
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Vin 15 Noi - 21:01

Amrita, iar ai postat clip fara cuvinte Very Happy Cred ca vrei sa le vezi sterse gun 

Pe mine ma enerveaza aia cu "Baga bani". Neutral 
Asta cu vulpile e figura Laughing Laughing Laughing 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  atat de simplu Vin 15 Noi - 21:02

Asta am votat-o.Ma exaspereaza refrenul. Mad 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Amrita Vin 15 Noi - 21:24

N-o sa se mai repete !Laughing Rolling Eyes
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Pingu Dum 24 Noi - 11:43

O mataiala dintrasta greu cred ca mai gasesti. Very Happy

Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 25 Noi - 11:44

Ce jenant Laughing Laughing  Si melodia si videocipul si pitipoanca aia care canta.
Unde-ai gasit-o, Pingule? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  pitulicea Lun 25 Noi - 11:45

Gretoasa melodia postata de Pingu... enervanta melodia pe care o postez eu crazy  Brrrr....

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Opriti-o!... Simt ca innebunesc!  - Pagina 9 Empty Re: Opriti-o!... Simt ca innebunesc!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum