GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intrebari...... cu sau fara raspuns

+35
myrk
kam3l3on
RALUCA
Nirvana
Pingu
Obi-Wan Kenobi
soryn
Krissunu
ionutz72
elis27
shadow
veronica_franco
serpico
mihaela_23
teardrop
Queensland
seaman65
Melodia
E V A
dominik
Nana_Duval
tegeusa
zexe
oli
Lolita
snow
iubaretu
dragos
fotohobby
mrs nobody
Lazybear
atat de simplu
habibi77
Radu
pitulicea
39 participanți

Pagina 4 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Urmatorul

In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Vin 9 Iul - 13:40

Rezumarea primului mesaj :

Care este asemanarea intre o femeie si un loc de parcare?
Cele bune sunt mereu ocupate, singurele care raman libere fiind cele pentru handicapati.

Care este asemanarea intre o farfurie zburatoare si o femeie inteligenta?
Nu exista dovezi palpabile privind existenta niciuneia dintre ele.

Care este ultimul lucru care s-a auzit prin radio inainte de explozia navetei Challenger?
Nu te atinge de butonul acela, dobitoaco!

Care este asemanarea intre o femeie la volan si o piersica?
Ambele se aduna din copaci

Care este femeia ideala?
O blonda frumoasa, nimfomana, muta, surda si orfana de mama.

Care este pentru un barbat mijlocul cel mai rapid sa scape de 60 kg inutile de grasime?
Sa divorteze.

Cum se poate da unei femei mai multa libertate de miscare?
Se mareste suprafata bucatariei

De ce a creat Dumnezeu barbatul inaintea femeii?
Ca sa-i dea un pic de timp sa-si dea seama cum este in paradis.

Ce este o femeie care si-a pierdut 99% din inteligenta?
Vaduva.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 18 Apr - 19:02, editata de 2 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 17:46

pitulicea_de_stepa a scris:Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?
Ai incercat vreodata sa inoti si sa mananci in acelasi timp? Iti iese eventual la pluta pe spate, caloriile consumate fiind 0 Razz

L-am dat intre timp.
Cu precizarea ca balenele pot face si pluta pe... burta Very Happy

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Sam 6 Noi - 17:48

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Ce de explicatii gasesti....la orice. Nu mi-ar place un barbat ca tine Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 17:49

Si sa manance in acelasi timp. Iar m-a luat mouse-ul pe dinainte!

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 18:30

pitulicea_de_stepa a scris:Daca lipiciul superglue lipeste intr-adevar orice, de ce nu lipeste si interiorul tubului?
Daca lipeste intr-adevar orice, superglue lipeste doar dupa ce a intrat mai inainte in contact cu aerul. Daca lasi tubul desfacut, il va lipi cu siguranta.

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 18:32

pitulicea_de_stepa a scris:Un termos vara pastreaza bautura rece, iarna calda. De unde stie termosul cand e vara si cand e iarna?
Nu stie! Fiind un vas tip Dewar, termosul pastreaza constanta temperatura lichidului introdus in el. De ce ar pastra cineva bautura rece iarna? Cu exceptia cazului ca e mashochist.

Singura cu adevarat fara raspuns, este cea cu Tarzan.

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Sam 6 Noi - 18:34

cheers Merci, dr. Stiintzificush Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 18:34

pitulicea_de_stepa a scris: Ce de explicatii gasesti....la orice. Nu mi-ar place un barbat ca tine Very Happy
De ce Pitulice? Pentru ca ar putea sa iti explice absolut tot ce face Evil si, culmea, ai da dovada si de intelegere? Razz

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Sam 6 Noi - 18:36

fotohobby a scris:Singura cu adevarat fara raspuns, este cea cu Tarzan.
Nu pot sa cred. Ai ramas fara replica! Laughing Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 18:38

Pai pana nu il ducem la un control medical sa vedem daca e sau nu imberb, nu am cum sa ma pronunt! Razz

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Sam 6 Noi - 18:41

fotohobby a scris: De ce Pitulice? Pentru ca ar putea sa iti explice absolut tot ce face Evil si, culmea, ai da dovada si de intelegere? Razz
Nu-mi place sa aiba raspuns la orice. Imi place sa-l vad uneori in dificultate. Asa il simt mai ...uman. Mai asemanator mie Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 18:42

Ma tem ca si tu va trebui sa astepti sa fiu ingropat ca sa ai ultimul cuvant intr-o discutie cu mine! Evil Razz Evil

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  pitulicea Sam 6 Noi - 18:45

Dar eu nu vreau sa am ultimul cuvant. Te las pe tine sa-mi spui "noapte buna" ultimul Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  atat de simplu Sam 6 Noi - 19:38

De ce nu avea Tarzan barba?De unde stii ca nu avea?
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  fotohobby Sam 6 Noi - 20:19

Probabil era vorba de personajul din filme, nu din carte.

fotohobby
5
5


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  atat de simplu Sam 6 Noi - 20:21

Pai ala din fime se radea pana la filmari...cine vrea sa vada un Tarzan perfect "lucrat" si cu barba?
Nu avea barba in acele momente, dar asta nu inseamna ca nu avea deloc...
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Intrebari...... cu sau fara raspuns - Pagina 4 Empty Re: Intrebari...... cu sau fara raspuns

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 29 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum