GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Stirile

+12
seaman65
juliette
Mr Nobody
Demostene
atat de simplu
kitty
snow
habibi77
fl3252
pitulicea
Radu
monika217
16 participanți

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Stirile

Mesaj  monika217 Mar 29 Iun - 22:44

Rezumarea primului mesaj :

Deja parca stim dinainte si nu ne mai intereseaza preamult stirile, caci numai vesti proaste si mereu aceeasi poveste.Saracia celor care se uita sa vada bogatia altora.
Azi la stirile PRO TV..inundatie..reporterul intreaba pe mamaie:nu pleci? ai unde merge?, la care ea mamaie:unde sa ma duc?astept sa vina apele si pe urma ma duc..
Sa rad sau sa plang? Laughing  Sad  Crying or Very sad
monika217
monika217
1
1


Sus In jos


Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 10:05

Faptul ca n-a fost o moarte naturala, nu cred ca-i tocmai o aparenta.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  habibi77 Joi 15 Iul - 10:07

A omorat-o viata in sensul ca a facut-o sa n-o mai vrea.

Chestia cu aparenta era o gluma.....a baut otrava, .....si pt ca am chef de cinisme, de fapt nu otrava a omorat-o ...ci faptul ca si-a spart capul in cadere. Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  snow Joi 15 Iul - 10:11

Te-ai sculat cu fata la cearceaf? Very Happy
snow
snow
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  habibi77 Joi 15 Iul - 10:12

Nope....cred ca am visat urat.....n-a avut cine sa ma inveleasca Laughing
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 10:13

Era din zodia Racului. Racii sunt plini de viata..... sunt veseli si exuberanti. Greu sa-mi imaginez un Rac punandu-si capat zilelor Very Happy
Nu vad nici o tragedie atat de mare incat sa te impinga la un astfel de gest. Chiar nu cred ca exista ceva atat de tragic.... sau peste care sa nu poti trece. confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  habibi77 Joi 15 Iul - 10:16

Exista o explicatie!!!!!

Orice boala de natura psihica care poate culmina cu depresia te poate impinge la suicid......nu cred ca avea toti boii acasa fata asta daca a facut-o........De multe ori ceea ce numim normalitate ascunde probleme psihice grave pe care le ignoram.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  snow Joi 15 Iul - 10:20

Chiar nu puteti intelege ca viata in show-bizz e foarte diferita de a celorlalti?
Nu a mai avut succesul de altadata, a fost oarecum marginalizata, a cazut prea brusc din inaltimi, cred ca asta a dus la o puternica depresie.
A fost adulata, rasfatata, premiata, apoi brusc, uitata.
Greu sa treci peste asa ceva.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 10:20

Se prea poate, sa nu fi fost "cu toti boii acasa", cum spui tu.
Altfel, nu vad de ce ar recurge la un astfel de gest.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 10:23

snow a scris:Chiar nu puteti intelege ca viata in show-bizz e foarte diferita de a celorlalti?
Nu a mai avut succesul de altadata, a fost oarecum marginalizata, a cazut prea brusc din inaltimi, cred ca asta a dus la o puternica depresie.
A fost adulata, rasfatata, premiata, apoi brusc, uitata.
Greu sa treci peste asa ceva.
Pentru mine nu-i o surpriza ca a fost uitata, ci o surpriza ca a fost candva apreciata. Very Happy
Slabuta de tot fata asta. Atata doar, ca a stiut cu cine sa se marite Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  habibi77 Joi 15 Iul - 10:24

snow a scris:Chiar nu puteti intelege ca viata in show-bizz e foarte diferita de a celorlalti?
Nu a mai avut succesul de altadata, a fost oarecum marginalizata, a cazut prea brusc din inaltimi, cred ca asta a dus la o puternica depresie.
A fost adulata, rasfatata, premiata, apoi brusc, uitata.
Greu sa treci peste asa ceva.

Daca doar asta vrei de la viata, da, nu poti trece peste asta....si asta denota faptul ca era bolnava psihic.
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 10:32

..... preşedintele Traian Băsescu tocmai a semnat o nouă lege privind strategia naţională, stabilind ce pot spune ziarele şi celelalte instutiţii de presă ....
Si cum suna legea asta?
Poate ca se exagereaza. Mi se pare normal sa se impuna animite limite presei. Nu poti scrie chiar despre orice, nici macar invocand libertatea presei sau libertatea de opinie.
Exista informatii secrete, care nu pot fi divulgate in presa. Pana nu citesc legea respectiva, nu pot sa-l judec pe saracu' Base Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 20:15

După tentativa de sinucidere eşuată luna trecută, Mădălina Manole şi-a pregătit cu minuţiozitate plecarea voluntară din această lume.
Intenţia clară a Mădălinei de a împiedica readucerea ei la viaţă reiese nu doar din faptul că a ales o metodă sigură şi rapidă - pesticidul mortal Furadan -, dar şi din cantitatea enormă pe care vedeta a băut-o. Mesajul de adio către familie şi prieteni, printr-un SMS expediat sieşi, pe propriul telefon mobil, se poate înscrie în aceeaşi "spaimă" să nu care cumva să fie oprită.

Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  snow Joi 15 Iul - 20:26

Cum spuneam, o depresie puternica.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  pitulicea Joi 15 Iul - 20:29

Puternica si nemotivata.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  snow Vin 16 Iul - 8:31

Divorţat de Amalia, celebrul tenismen Ilie Năstase pare dispus să îşi caute din nou pereche, de această dată tocmai la Timişoara. Nasty ne-a declarat că are o relaţie cu bănăţeanca Brigitte Sfăt, fostă vedetă Playboy.

Ultimul incident s-a petrecut chiar serile trecute, când, în timp ce Năstase şi noua sa iubită luau cina la un restaurant din Timişoara, Torj s-a nimerit în apropiere. Atmosfera s-a încins imediat, iar Nasty a plecat la scurt timp. Cu toate acestea, contactat telefonic, Ovidiu Torj ne-a spus că vrea doar să îşi vadă de viaţa lui de familie.

“Din punctul meu de vedere, ea ar fi trebuit să aştepte divorţul. Nu trebuia să fugă de acasă în străinătate cu Năstase, dacă se consideră o femeie matură. Şi, mai ales, nu trebuia să îşi abandoneze fiica, aşa cum a făcut-o”, a declarat Torj. De partea cealaltă, contactat telefonic, Ilie Năstase spune că noua sa cucerire nu a făcut nimic rău.

“Da, e un început de relaţie. Ne-am plimbat, la Roma, la Paris, iar acum aşteptăm pronunţarea divorţului ei, în luna septembrie”, a declarat Nasty.
Brigitte Sfăt a fost condamnată la trei ani de închisoare, după ce a fost găsită vinovată că a ordonat sechestrarea şi tâlhărirea unui partener de afaceri. Vedeta Playboy a fost eliberată însă în 2006, după un an şi jumătate, pentru bună purtare


Din lac in put...acum inteleg mai bine si cum a putut Amalia sa-l pacaleasca.Nastase este pur si simplu prost ca barbat!Dus de nas de orice...Si el, ca si Columbeanu, nu a stiut niciodata sa aprecieze o femeie adevarata, stilata, educata, la un anumit nivel.De-aia si sunt nefericiti, s-au casatorit cu femei usoare

Comentariul de mai sus, nu-mi apartine, dar subscriu in totalitate.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Stirile  - Pagina 3 Empty Re: Stirile

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum