GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Mai bine ma bat singur :))

Mesaj  bursuc Mier 20 Oct - 20:09

Mi se pare haios ca CFR Cluj a bagat 4 goluri si a pierdut cu 3-2
bursuc
bursuc
1
1


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mier 20 Oct - 20:31

Laughing Laughing Unde? Cand? Cum? Si mai ales.......cu cine au jucat? Very Happy Sa stiu daca-s de acord sau nu Very Happy (fiind vorba de Cluj)
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  bursuc Mier 20 Oct - 20:58

trei doiu ala de mai sus e un Link, tb dat click pe el si afli :p. O sa incerc pe viitor sa-l colorez cumva
bursuc
bursuc
1
1


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  dragos Mier 20 Oct - 20:59

pacat de baieti
dragos
dragos
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Inotatoarea Laure Manaudou va avea propria papusa Barbie

Mesaj  pitulicea Vin 22 Oct - 12:58

Inotatoarea Laure Manoudou este prima femeie din Franta, ce va avea o papusa Barbie cu infatisarea ei.
Fiind inotatoarea franceza cea mai premiata din istorie, Laure Manoudou a castigat inimile francezilor si, in acelasi timp, atentia creatorilor papusilor Barbie, scrie AGERPRES.
Parteneriatul inedit intre campioana de natatie si papusa preferata a fetitelor este normal, potrivit firmei Mattel: "Amandoua impartasesc aceleasi valori pe care doresc sa le transmita fetitelor: dorinta de a ajunge sus prin eforturi, vointa de a-si depasi limitele si de a-si realiza visurile".
Astfel, Laure Manoudou intra in clubul femeilor celebre care au o papusa Barbie creata dupa infatisarea lor, printre care se numara Marylin Monroe, Cindy Crawford si Scarlett O'Hara
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Vin 22 Oct - 13:00

Barbie doreste sa ajunga sus "prin eforturi, vointa de a-si depasi limitele si de a-si realiza visurile"??????
Daca stiam, imi doream si eu o papusa de-asta. Aveam multe de invatat de la ea. Si...cine stie.... poate ajungeam mare inotatoare Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mier 22 Dec - 19:09

Handbalistele de la Oltchim Râmnicu Vâlcea au fost orbite. De lumina bliţurilor. În fiecare zi, după antrenament, patru fete au păşit într-un studio foto. Fiecare dintre ele a poposit la shooting pe durata a două meciuri de handbal. Cu tot cu pauze. Ce a ieşit? Un supermaterial, cu finalistele Ligii Campionilor, realizat de www.studiocat.ro.


http://www.prosport.ro/alte-sporturi/handbal/foto-provocator-fetele-de-la-oltchim-cel-mai-tare-calendar-pe-2011-campioanele-asa-cum-nu-le-ai-mai-vazut-7838351/galerie-1#picture

Faine poze Smile Frumos calendar.
Cu siguranta, pe terenul de sport, nu arata la fel de provocatoare Wink Ce-nseamna o mana de fotograf priceput Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  elly Lun 10 Ian - 5:58

POATE NU ARATA LA FEL DE PROVOCATOR ,PE TERENUL DE SPORT ,DAR ORICAT DE PRICEPUT AR FI FOTOGRAFUL CONTEAZA SI MATERIALUL CU CARE LUCREAZA Very Happy
elly
elly
2
2


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 10 Ian - 8:26

Mai putin materialul si mai mult fotograful Very Happy (parerea mea)
Am vazut fotografii superbe, care infatisau femei urate sau diforme. E vorba de arta..... iar artist e fotograful, nicidecum modelul.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Lun 10 Ian - 21:54

Cel mai mult conteaza cosmetizarea
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 11 Ian - 8:34

In cazul sportivelor astea, da Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 17 Feb - 8:56

Gigi Becali, amenzile pentru femei si sporul de fascinatie

Patronul Stelei, Gigi Becali, calculeaza dupa niste indicatori clari amenzile pe care trebuie sa le primeasca stelistii care calca strimb in perioada petrecuta in afara terenului de joc.
Potrivit GSP, intr-o interventie telefonica la Antena 1, la emisiunea Un Show Pacatos, Gigi Becali a explicat: "Nu le fac nimic la jucatori, mai ales daca nu au prietene. Dar sa nu piarda noptile prin club, ci sa stea acasa. Daca vreunul dintre ei merge in club ia 25% amenda! 10% in plus daca se duce cu Ioana Popescu, spor de fascinatie".


Cine-i Ioana Popescu? Laughing Laughing
Mai are multe idei Becali asta? Very Happy Nu stiu de ce nu-si recruteaza jucatorii din randul popilor. N-ar mai trebui sa-i crestineze el Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  oli Joi 17 Feb - 9:01

Gigi asta e o mare figura ! Nu popi ca si aia is coruptibili ....sihastri ar fi mai bine ! Laughing Laughing Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 17 Feb - 9:06

Laughing Laughing
Aia nu dau jos sutana (rasa) si le-o fi cam greu sa alerge cu ea Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  oli Joi 17 Feb - 9:09

O ridica !Fug cu ...poalele in brau..... Laughing Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 8 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum