GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 17 Feb - 9:20

eu unul sincer sunt fan Rapid...am mers la primul meci pe stadion la varsta de 6 ani...era la matineu pentru ca Rapid juca in B
imi place filosofia lui Copos ca filosofie de viata desi nu aprob ceea ce face cu echipa ,trebuie sa ii acord credit pentru faptul ca aceasta echipa inca mai exista Smile
in rest....: silent steaua si silent dinamo

2 finger 2 finger 2 finger yeeee
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 17 Feb - 9:23

Eu nu-s nici un fel de fan Very Happy
Detest fotbalul, fotbalistii si microbistii inraiti Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 17 Feb - 9:27

am boxat 5 ani la metrorex si am jucat fotbal la rapid Very Happy
mi-am f*tu o glezna si Crying or Very sad ...oricum am amintiri frumoase din perioada aceea Smile
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Joi 17 Feb - 10:17

daffy_ a scris:in rest....: silent steaua si silent dinamo

2 finger 2 finger 2 finger yeeee

Asta ai invatat cat ai jucat fotbal la Rapid?
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 17 Feb - 11:17

ca orice bucurestean cu adevarat mandru de istoria orasului si de istoria sportiva nu am cum sa tin cu echipa militiei sau echipa armatei Smile ,structuri de stat,blaturi,etc... Smile

am invatat ca mai bine esti un tip onest care are convingeri si pareri proprii bazate pe niste lucruri si fapte adevarate Cool
chiar daca aceste convingeri si sau(exprimare juridica)exprimarea lor aduc ofensa altora Cool

sunt amuzat de cretinismul celor care se vor de dreapta si striga moarte ciorilor iar eu sunt arian Laughing si ei ciori infecte.
deci sa inchei ideea...cum sa tin cu ciorile care se dau nazisti,cum sa am simpatie pentru o echipa inca subventionata de stat(dinamo),cum sa tin cu o echipa cu palmares fals(steaua) Cool
doar doua motive pentru care isi merita dispretul si totala lehamite aceste doua echipe.

imi asum cele spuse de mine pentru ca aici se face diferenta intre baieti si barbati Cool
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Joi 17 Feb - 11:28

Fotbalul nu se reduce la Rapid, Steaua si Dinamo. Iar " silent " si " 2 finger " nu fac diferenta intre barbati si baieti. Fac doar diferenta intre cei 7 ani de acasa si lipsa lor Wink . Nu te obliga nimeni sa ai o anumita echipa favorita. Dar e de bun simt sa o faci in mod civilizat.
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 17 Feb - 11:55

fotbalul in fosta iugoslavie a dus la razboi civil Cool
fotbalul in bucuresti a dus la crime...nu este loc sa fim civilizati atunci cand vine vorba despre fotbal si nu tine de cei 7 ani de acasa Smile
fotbalul in romania se reduce la aceste 3 echipe tocmai din cauza incidentelor violente soldate uneori cu morti.
si nu mai tine nici de cei 7 ani de acasa atunci cand o cioara libidinoasa te jigneste.

diferenta intre barbati si baieti o face acceptarea consecintelor faptelor proprii iar eu imi asum ceea ce am spus Smile
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Joi 17 Feb - 12:19

daffy_ a scris:fotbalul in fosta iugoslavie a dus la razboi civil Cool
Invatam istoria ca sa nu o repetam.
daffy_ a scris:fotbalul in bucuresti a dus la crime...nu este loc sa fim civilizati atunci cand vine vorba despre fotbal si nu tine de cei 7 ani de acasa Smile
fotbalul in romania se reduce la aceste 3 echipe tocmai din cauza incidentelor violente soldate uneori cu morti.
1. Intotdeaua este indicat sa te comporti civilizat. Un bun exemplu, suporterii din Anglia. Erau si ei "barbati", pana s-a gasit metoda sa fie calmati. Acum stiu sa stea cuminti pe scaun si sa se bucure de meci.
2. Incidente violente au fost si sunt si in restul tarii. Diferenta este ca nu sunt atat de mediatizate. Exemplu: Poli Timisoara - UTA
daffy_ a scris:
si nu mai tine nici de cei 7 ani de acasa atunci cand o cioara libidinoasa te jigneste.
Daca el te jigneste, nu inseamna ca trebuie sa te comporti la fel. Motivul pentru care nu mai merg asa des pe stadion. Prefer sa vad meciul la televizor si sa ma bucur de ceea ce inseamna sportul respectiv.
daffy_ a scris:diferenta intre barbati si baieti o face acceptarea consecintelor faptelor proprii iar eu imi asum ceea ce am spus Smile
De fapt asta-i diferenta intre un copil si orice om cu o gandire sanatoasa. Dar acceptarea consecintelor nu face ca fapta sa fie corecta.
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 17 Feb - 12:49

iti asumi ceea ce ai scris ? Smile
inseamna ca esti adeptul intoarcerii si celuilalt obraz. Rolling Eyes e un lucru bun cateodata dar violenta naste violenta si daca intorci celalalt obraz risti mai mult decat o jignire...risti o coma ,maini si picioare rupte,capete sparte...
spui de fotbalul din anglia...ca se duc pe stadioane si sunt civilizati acolo dar ai vazut vreodata ce se intampla dupa meciuri ?
in italia la fel...da sunt civilizati pe stadion dar inafara se omoara cu pietre Evil la un meci Latzio - A.S Roma am ramas paralizat de violenta afisata ulterior partidei .

sa fim seriosi in tara nu va omorati intre voi...doar oltenii mai isi fac de cap cand sunt la ei acasa ca in rest...

dar aici cand stii ca pleci de la stadion cu iubita si va bat unii sau altii mai intorci obrazul sau o urci pe fufa in taxi si mergi sa le rupi capu ?

plus de asta e vorba si de alte lucruri cum ar fi "datorii" intre diversi membri,e vorba si despre alte lucruri cum ar fi banii Cool
nimeni nu se bate fara profit sa stii asta ,fiecare incident inseamna bani in buzunarul unora.mai nou si ultrasii Rapidului se bat cu profit.

deci cum sa am respect pentru niste echipe care angajeaza mercenari pentru simplul motiv ca scandalul genereaza proft ?

si cum sa am mila de cineva care vrea sa-mi rupa capu ?

si cum sa cred ca e altfel din moment ce stiu cum e Cool
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Joi 17 Feb - 13:16

Da, imi asum ceea ce am scris. Si nu, nu intorc obrazul in orice situatie. Dar exista situatii cand este de preferat sa pleci decat sa iti pui mintea cu orice "batman".
Cunoscand faptul ca in locul respectiv se leaga toata lumea de tine sau prietena ta, de ce nu mergi altundeva cu ea? Si mai ales, cand esti cu prietena si ajungi in astfel de situatii, mai bine apeleaza in primul rand la ratiune. De ce? pentru ca nu intotdeauna "le rupi capul" la ceilalti, situatie in care nu mananci doar tu bataie, ci si domnisoara.

Nu am spus ca trebuie sa ai mila de celalat. Ideea este sa eviti, bataia fiind ultima solutie. Sa fim seriosi. Eu stau chiar langa Dan Paltinisanu. Trec strada si sunt in parcare. Nu-i dracu asa de negru cum spui.

Cu mentalitatea: "cioara libidinoasa" , "ciori infecte" etc. nu te diferentiezi cu nimic de cei pe care ii descrii.
Din partea mea, fa ce iti place, dar nu sustine ca e si normal.

Cu oltenii de care vorbesti, am stat impreuna cand au venit la Timisoara. Ne-am bucurat de fotbal si fiecare a strigat pentru echipa favorita.

Din pacate, unii oameni au mentalitatea ca "esti barbat" daca dai cu pumnul.
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Mr Nobody Joi 17 Feb - 13:27

daffy_ a scris:iti asumi ceea ce ai scris ? Smile
inseamna ca esti adeptul intoarcerii si celuilalt obraz. Rolling Eyes e un lucru bun cateodata dar violenta naste violenta si daca intorci celalalt obraz risti mai mult decat o jignire...risti o coma ,maini si picioare rupte,capete sparte...
spui de fotbalul din anglia...ca se duc pe stadioane si sunt civilizati acolo dar ai vazut vreodata ce se intampla dupa meciuri ?
in italia la fel...da sunt civilizati pe stadion dar inafara se omoara cu pietre Evil la un meci Latzio - A.S Roma am ramas paralizat de violenta afisata ulterior partidei .

sa fim seriosi in tara nu va omorati intre voi...doar oltenii mai isi fac de cap cand sunt la ei acasa ca in rest...

dar aici cand stii ca pleci de la stadion cu iubita si va bat unii sau altii mai intorci obrazul sau o urci pe fufa in taxi si mergi sa le rupi capu ?
plus de asta e vorba si de alte lucruri cum ar fi "datorii" intre diversi membri,e vorba si despre alte lucruri cum ar fi banii Cool
nimeni nu se bate fara profit sa stii asta ,fiecare incident inseamna bani in buzunarul unora.mai nou si ultrasii Rapidului se bat cu profit.

deci cum sa am respect pentru niste echipe care angajeaza mercenari pentru simplul motiv ca scandalul genereaza proft ?

si cum sa am mila de cineva care vrea sa-mi rupa capu ?si cum sa cred ca e altfel din moment ce stiu cum e Cool


Imi placi! Chiar vreau sa bem o bere impreuna! Mai vbim de una, de alta... Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 31 Mar - 11:00

Shakira are interdictie pe Santiago Bernabeu
Shakira nu va mai canta pe Santiago Bernabeu, dupa ce columbianca a recunoscut ca are o relatie cu fotbalistul de la FC Barcelona, Gerard Pique.


Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 31 Mar - 12:02

asta doar demonstreaza ce am spus eu mai sus in legatura cu fotbalul....totul este doar o ura mascata sub cuvinte mari Laughing
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Joi 31 Mar - 12:05

Cam multa ura, pentru un sport.
Rolling Eyes
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  daffy_ Joi 31 Mar - 12:11

oamenii urasc oricum...macar asa au posibilitatea sa o faca intr-un mod organizat si sa se minimalizeze pagubele colaterale Laughing
daffy_
daffy_
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 9 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum