GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  kitty Mar 26 Ian - 10:16

Ce mai conteaza daca avea sau nu avea.... important e cum juca.... Basketball
kitty
kitty
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 26 Ian - 10:21

Da...si mai ales cand sarea in sus si i se ridica rochita pan' la buric Very Happy Io zic ca juca bine. Ar putea juca, la fel de bine, si-n filme Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  snow Mar 26 Ian - 10:24

Bineinteles ca avea chiar daca pixelii nu o arata. Exista o lege pentru pentru asa ceva, comportament indecent in locuri publice.
snow
snow
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 26 Ian - 10:25

Eu din filmuletul ala, nu-mi dau seama prea bine daca are sau n-are chiloti. S-ar putea totusi sa aiba o pereche de tanga, mai greu de deslusit din cauza feselor proeminente Very Happy Si daca mai sunt si de culoarea pielii, atunci fata e nevinovata. E vina noastra ca nu vedem suficient de bine Cool Sau a ei, ca a folosit culori de camuflaj Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  snow Mar 26 Ian - 10:28

Stii, imbracamintea sumara este mult mai sexy decat goliciunea, lasa mai mult loc imaginatiei, infrumuseteaza cateodata chestii care altfel ar fi comune.
snow
snow
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 26 Ian - 10:43

Sunt de acord cu tine. Dar aici era vorba de un meci de tenis, de o competitie sportiva, nu de un concurs de Miss Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  snow Mar 26 Ian - 10:49

Crezi ca in tenis fetele nu ar putea purta short? Dar asta e alegerea lor. Punerea in evidenta a nurilor atrage campanii publicitare, aventuri cu vedete consacrate(publicitate), modeling, pe scurt, venituri si notorietete. Din miss mai subtire.
snow
snow
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  kitty Mar 26 Ian - 11:12

Eu cred ca ea a vrut sa se adreseze publicului LARG..... si celor care au venit pentru tenis...si presei care cauta mereu subiecte de scandal ..... si vedetelor consacrate in cautare de iubite..... uite o fata care in timpul unui meci a reusit sa-i faca pe toti ATENTI Very Happy

Chiar si pe cei care nu au participat la meci....... dovada ca si noi stam sa ne intrebam daca avea sau nu avea.... Smile
kitty
kitty
4
4


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Mar 26 Ian - 11:22

Ce-i drept, eu care nu-s amatoare de tenis, n-as fi auzit poate niciodata de Venus Williams, daca nu era "scandalul" asta cu lenjeria intima. Poate a fost o chestie gandita, o tactica de PR.... putina promvare prinde bine oricarei vedete, la inceput de drum.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  snow Lun 1 Mar - 20:49

Nu m-a mai interesat de multa vreme F1. Cel putin, nu ca pe vremuri. Am mai urmarit cateva curse din sezonul trecut, am mai citit ceva stiri, am urmarit in parte zvonurile si scandalurile dar… nu ca acum cativa ani.

Parca se pierduse ceva pe drum, parca farmecul se evaporase, parca F1 nu mai era “marele spectacol” ci “micul circ” ce ajungea in vizita in diferite orase, incurca traficul si-apoi pleca mai departe in liniste.

O perioada am crezut ca e doar un punct de vedere subiectiv, doar o parere razleata de-a mea. Apoi am vazut ca, de fiecare data cand ieseam la bere, se vorbea despre WRC, despre noile modele sport aruncate pe piata de diferite brand-uri, despre lumea auto se vorbea in continuare dar despre F1 se vorbea arareori.

Eh, iata ca se schimba treaba, sau cel putin eu asa simt.

Sezonul 2010 al F1 pare parca mai dinamic ca oricare altul din anii precedenti. In parte este marea furtuna mediatica ce se starneste inaintea fiecarui sezon, in parte este vorba de revenirea lui Michael Schumacher, in parte despre noile echipe intrate in concurs (Lotus in F1?! Interesant…)… sunt mai multi factori ce-au intors din nou privirea supra Formulei 1, si-asta o aud din mai multe parti.

Nu stiu voi, dar eu… voi urmari acest sezon de la cap la coada. Am inceput deja sa sun lumea si sa vedem cum facem sa ne organizam pentru a merge la cele 3 etape care se vor desfasura ceva mai aproape de noi, Germania, Turcia si Ungaria.
snow
snow
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 1 Mar - 21:01

Nici nu stiu de cand nu m-am mai uitat la F1... de pe cand il admiram Ayrton Senna Rolling Eyes
Multi ani de-atunci. Nici macat tv-ul nu l-am mai deschis... de cel putin un an Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  snow Lun 1 Mar - 21:16

Mai mult ascult radioul decat sa ma uit la tv. Nu prea mai gasesti nimic interesant sau nealterat politic.
snow
snow
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Radu Lun 1 Mar - 21:19

Un National Geographic, sau un Discovery Channel mai merge in ziua de azi. Eventual si un History


Ultima editare efectuata de catre Radu in Lun 1 Mar - 21:21, editata de 1 ori
Radu
Radu
5
5


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  habibi77 Lun 1 Mar - 21:21

subscriu la ce zice raducu Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum