GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

niciunul
 
numai unul
 
intre 2 si 5
 
intre 5 si 10
 
nu le mai stiu numarul
 
 
 
Vezi rezultatele

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Rezumarea primului mesaj :

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Joi 21 Iun - 21:32

pai si normal fataaaaaaa ,nu ziceai tu ca esti o sursa ambulanta de curent si ca electrocutezi pe toata lumea.apropo tipul mai traieste ? Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  habibi77 Joi 21 Iun - 21:34

Hai fata ca nu mai curentez pe nimeni!!! Acum ma curentez eu! Very Happy

Oricum, nu asta-i motivul! Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Sam 23 Iun - 19:06

Laughing Laughing Pai la asa senzatii tari, ar trebui sa fie coada la usa la habi.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  sorinherr Joi 26 Iul - 11:53

............imi spunea cineva odata ca voi ajunge in momentul in care voi trage linie si voi afisrma...futui...asta n am facut o ... hi hi hi hi dar sunt multumit in prezent...fiecare a avut magia ei aparte
sorinherr
sorinherr
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul - 12:00

NU mai injura Mad Poti folosi fir'ar... daca te mananca sub limba rau Very Happy

Din raspunsul tau inteleg ca ai avut mai multe partenere... Very Happy Asa cum era de asteptat.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  simplicity Joi 26 Iul - 12:06

Laughing Adica daca ar fi fost, sa zicem, 12 inseamna ca au fost fara numar?!

E o "contabilitate" pe care n-o mai tin de vreo 25 de ani... Si oricum am o memorie foarte selectiva Smile. Imi aduc aminte doar lucrurile placute.
simplicity
simplicity
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul - 12:08

Pot fi si 6 si sa nu le mai stii numarul Wink Poate n-au contat prea mult si i-ai uitat Very Happy Ori au contat, dar ai memorie slaba Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  sorinherr Joi 26 Iul - 12:12

pitulicea a scris: Very Happy Asa cum era de asteptat.
..... ce te face sa sa spui c-ar fi de asteptat?????????
sorinherr
sorinherr
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul - 12:14

Nici macar femeile nu se multumesc cu un singur partener, daramite barbatii? Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  sorinherr Joi 26 Iul - 12:16

numaratoarea lor este pana la casatorie....... din acel moment a ramas doar una Very Happy
sorinherr
sorinherr
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul - 12:25

Woooow Surprised Treci si la celelalte sondaje Very Happy Si jura pe rosu ca nu ti-ai inselat nevasta Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  vs_vasi Joi 26 Iul - 12:26

pitulicea a scris:La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
am inteles

vs_vasi
1
1


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 26 Iul - 12:27

Ce ai inteles?
Ideea e sa bifezi in sondaj. Ai bifat? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  curcubitza Mar 25 Sept - 23:26

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile

Vezi ca-ti trebuie si un emoticon cu nasul lui Pinocchio Basketball

Am votat Sex Sper ca tineati numarul voturilor Heart Face
curcubitza
curcubitza
2
2


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? - Pagina 2 Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 13 Dec - 21:25

Sper ca tineati numarul voturilor
Sigur ca da. Very Happy 10 voturi in plus si nici un comentariu.

Da' nici nu conteaza. Important e sa aflam ca majoritatea oamenilor se multumesc cu un singur partener Evil
De ce naiba nu pot sa cred asta nici in ruptul capului? Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum