GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

+19
mielusica
atat de simplu
Sibel16
shadow
pufulete09
seaman65
liviu_2756
Violoncella
curcubitza
vs_vasi
simplicity
sorinherr
habibi77
Queensland
oli
Obi-Wan Kenobi
elis27
tegeusa
pitulicea
23 participanți

Pagina 1 din 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

niciunul
 
numai unul
 
intre 2 si 5
 
intre 5 si 10
 
nu le mai stiu numarul
 
 
 
Vezi rezultatele

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:47

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Inca o intrebare incomoda, dar nu e nevoie sa ne dezvaluiti numarul lor. Bifati doar in sondaj Wink Noua ne place discretia Very Happy

La aceste sondaje, comentam rezultatele sondajului, nu raspunsurile individuale. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 9:51

Very Happy Eu am votat.
Cred ca intre 5 si 10 ma incadrez, da' n-am ajuns pana la 10 Laughing

Nu cred ca-mi afecteaza cu ceva imaginea faptul ca o recunosc deschis confused
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  tegeusa Lun 18 Iun - 10:32

si eu tot la 5- 10 ma incadrez. numa ca trebuie sa precizez ca erau partenere, nu parteneri... nu sunt de cealalta parte a fortei ... Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Lun 18 Iun - 10:44

Tege, ma copiezi? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  elis27 Mar 19 Iun - 21:49

La mine e intre doi si cinci,dar mai am timp destul sa va intrec Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mar 19 Iun - 21:54

Pana ne intreci, o sa bifezi la "nu-mi mai amintesc" Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Mar 19 Iun - 21:59

cred ca la categoria intre 5 si 10 ma incadrez si eu.
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Mar 19 Iun - 22:05

Bifeaza acolo......sa vedem cat de iubareti sunt romanii Very Happy

N-avem nici un virgin/ o virgina pe forum Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  oli Joi 21 Iun - 10:36

Am votat si eu...... Very Happy intre 2 si 5!
oli
oli
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 21 Iun - 10:40

Si tu ca elis...inca mai ai timp sa treci peste.. Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Queensland Joi 21 Iun - 15:51

Am votat si eu, da' nu-i corect Very Happy Pentru ca am depasit recordul de 10, nu inseamna ca am pierdut sirul Laughing Very Happy Da, sunt mai ''rea'' de felul meu, dar acum mi-am gasit ''nanasul'', cum se spune pan' Ardeal Very Happy Acum va las pe ''voo'' sa ma depasiti Very Happy
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Joi 21 Iun - 16:02

thinking nu-sh de ce am impresia ca unii dintre voi se lauda Very Happy
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  pitulicea Joi 21 Iun - 18:09

Eu nu ma laud ca n-am cu ce Laughing .... chiar am stat intr-o seara si mi-am stors memoria sa-mi amintesc cu cine am facut eu sex Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  oli Joi 21 Iun - 19:15

Da. am vreme sa mai Very Happy ...adun...dar nu cantitatea conteaza ...ci calitatea ! Laughing
oli
oli
6
6


Sus In jos

Cati parteneri sexuali ai avut pana acum? Empty Re: Cati parteneri sexuali ai avut pana acum?

Mesaj  habibi77 Joi 21 Iun - 21:29

Mare dreptate ai oli! Laughing

Cred ca pana-n 5 am avut si eu....Nu-mi amintesc foarte clar. Da' stiu sigur ca in ultimii 6 ani m-am intalit cu un tip de vreo 3 ori. Very Happy Si gainile au intalnire mai des decat mine! Very Happy
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Pagina 1 din 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum