GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

+40
raichu
Mihaela Bambina
liviaionita
dorina_s
mario368
sharekhan
Ravian
itina
sharp00714
myrk
East17
mariana m
AlexIulia
Athena
aristeu
pauletz
Sibel16
bicflo
Violoncella
shadow
atat de simplu
RALUCA
mercur
BlackDiamond
Vasile Ascunziseanu
Obi-Wan Kenobi
parwous
habibi77
Amrita
Queensland
seaman65
soryn
Nana_Duval
elis27
mrs nobody
floreac
oli
tegeusa
pitulicea
no.body
44 participanți

Pagina 54 din 54 Înapoi  1 ... 28 ... 52, 53, 54

In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  no.body Mar 21 Feb - 9:20

Rezumarea primului mesaj :

Pentru ca imi plac foarte mult jocurile de inteligenta, testele de inteligenta, etc., m-am gandit sa infiintez acest topic. Sunt sigur ca nu ma veti lasa singur aici...



Se dau urmatoarele cifre si grupuri de cifre:

? 953 13(18)5(16)(21)93 93987
(18)(15)939(16) (14)(21)(18)(20)(14)9 59(18)1(12)1(16)

Aflati codul si dati-mi raspunsul codat.
Ia sa va vad Very Happy !
no.body
no.body
4
4


gergelyerzsebet apreciază acest mesaj

Sus In jos


Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  pitulicea Joi 7 Iul - 11:22

Hai sa va dai dau un test, sa va testez inteligenta Very Happy Pe a mea am testat-o. Lasa de dorit Laughing Laughing Laughing
Câte persoane vezi în imagine? Ai timp doar un minut
Daca le gasesti pe toate intr-un minut, cica esti geniu. Daca nu... esti sub-geniu  Laughing

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Test-i10
pitulicea
pitulicea
6
6


monatibi și Zaharia Vasile Gabriel apreciază acest mesaj

Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  myrk Vin 8 Iul - 12:14

Cred ca am vazut vreo 9. N-am vrut sa trisez si am incercat sa ma incadrez intr-un minut. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  pitulicea Vin 8 Iul - 12:38

9? Rolling Eyes Eu abia ce am vazut vreo 4 Crying or Very sad
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  myrk Vin 8 Iul - 13:16

Lasa, ca nu-s asa de intelijent. Stii doar ca am imaginatia bogata. Oi fi amplificat si eu. Presupun ca de asta plangi! Laughing

Pai 4 sunt doar in coltul din stanga sus: mama, tata si doi copii. Si sunt in masina si pe langa masina. Presupun ca-s oameni. Laughing Unul in fatza masinii parca are treaba cu roata de rezerva. Laughing In dreapta masinii e o fetita, in stanga masinii in fatza o fata cu parul lung, in stanga spate o persoana, un barbat cu parul lung si cu camasa Laughing , iar din masina in partea dreapta pare ca iese cineva pe geamul din spate. In total- 9 persoane. Cum privesti poza din fatza.
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  StefanTat Vin 8 Iul - 18:52

Maxim 6
StefanTat
StefanTat
1
1


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  pitulicea Mier 20 Iul - 10:49

Maxim 6 si minim 4? Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  myrk Mier 20 Iul - 13:29

Eu acum vad vreo 4 doar in coltul din stanga sus. Laughing Pare ca mai e un barbat in partea dreapta.
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc - Pagina 54 Empty Re: Jocuri de inteligenta, teste de inteligenta, etc

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 54 din 54 Înapoi  1 ... 28 ... 52, 53, 54

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum