GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vedete care-si etaleaza..... talentele

+5
Nana_Duval
mrs nobody
wind30s
atat de simplu
pitulicea
9 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Sam 28 Ian - 22:26

Rezumarea primului mesaj :

Pentru unele persoane, sa ajunga vedete, nu e foarte greu, intrucat au fost inzestrate de la natura cu talent.
Pentru altele, e ceva mai greu, dar nu imposibil. Daca n-au fost inzestrate cu prea mult talent, poate au fost inzestrate, in schimb, cu un trup frumos si lipsa de pudoare Wink Suficient ca sa se faca remarcate, apoi cunoscute, iar mai apoi... solicitate sa-si arate nurii pentru a deveni celebre Very Happy
Ce parere aveti despre asta?
Faptul ca pozeaza nud, e un plus sau un minus in cariera? Dar in imagine? (din punctul vostru de vedere)
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  wind30s Lun 6 Feb - 12:24

Lasa-l sefa, odata cu fanteziile alea, sughite si Kubrick complice ! Wink

wind30s
2
2


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Lun 6 Feb - 12:37

si Inna Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Sam 18 Feb - 19:51

Cristina Rus a pozat nud in revista High Life, in anul 2006.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pentru ca tot ziceam de blonde vulgare... aceasta este una pe care eu o consider vulgara. Nu-mi place deloc.
Aici, goala, constat ca-i o bucatica tare buna  Laughing  Are un trup frumos - in pozitia asta.
Dar ea, ca femeie, nu-mi place deloc  confused  Ca si cantareata, nici atat. Nici nu prea stiu ce canta. Am auzit-o de cateva ori dar nu i-am retinut melodiile.


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Sam 2 Mai - 19:03, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  tegeusa Lun 26 Mar - 21:17



asta chiar e un talent
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  seaman65 Lun 26 Mar - 21:59

N-am vazut un film prost cu Robin Williams, un mare actor.

Pitu aia e sigur femeie? Nu stiu de ce am impresia ca Rus e barbat.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Lun 26 Mar - 22:06

Laughing Laughing Un barbat cu forme asa frumoase?
La fata, intr-adevar, e cam barbata Very Happy Nu-mi place moaca ei.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Mar 29 Ian - 11:19

De talentele fetei asteia ce ziceti? Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 27 Iun - 18:39

Cum vi se pare fatuca asta? Nu-i la prima aparitie in topicul nostru Very Happy
Talenta, talentata Wink


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Joi 27 Iun - 20:16

Andreea Antonescu? Arata bine intr-adevar si are si voce. Mai nou am citit ca a aparut intr-un film in America, dar ceva meteoric.
Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Joi 27 Iun - 20:45

Nu mi se pare ca ar avea voce... doar glas Laughing Dupa parerea mea, arata mai bine imbracata.
Totusi, astept raspuns la intrebarea topicului. Pozele acestea "incendiare" va fac sa apreciati mai mult o vedeta sau, din contra, mai putin?
Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  pitulicea Vin 24 Iul - 15:24

Hannah Montana a luat-o razna: Miley Cyrus a pozat din nou goală. Noroc cu Photoshop!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De fatuca asta devenita vedeta, ce ziceti? Iar se da in stamba si-si dezgoleste sexyciunea. Very Happy  
Ma mai uitam cu Mara la Hannah Montana si mi se parea o fetita draguta. Acum a luat-o razna si-i pacat de ea. Macar de-ar aparea in pictoriale realizate de fotografi celebri...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Mier 6 Ian - 14:59

Scimbare radicala de imagine al faimosului calendar Pirelli, care in timp a devenit o adevarata institutie prin exclusivismul lansarii unde sunt invitati celebritati, aristocrati, presa si unde se ofera doar 20.000 de exemplare, niciodata vandute ci daruite. Daca pana acum se punea accent pe look, anul acesta se pune accent pe celebritate in diferite domenii de activitate.
Toate aceste femei, deja celebre si respectate pentru munca lor, vin din zone diferite, au cariere diferite, iar acum, adunate in acest calendar, par sa ajute la conturarea unei idei. Si acea idee, atat de curioasa pentru a fi luata in brate de celebrul brand, ar fi cea de celebrare a puterii feminine.
Una din ele este Serena Jameka Williams este o jucătoare profesionistă de tenis din SUA, aflată în prezent pe locul 1 mondial. Pe restul va las la le admirat voi.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Mier 6 Ian - 15:22

ohohooo!!!...tanc si mai multe nu Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Vizitator Mier 6 Ian - 16:10

Asa am zis si eu, dar sunt multi barbati care apreciaza asa un posterior, drept dovada cat mai multele operatii estetice cu silicon in fese. Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  shadow Joi 7 Ian - 13:34

Oare nu asa este si a fost din punct de vedere anatomic femeia ?  Marea majoritate a operelor de arta , picturi sau sculpturi , antice  sau medievale , prezinta femeia cu un bust frumos si un pasterior voluptos  , doar asa zis modelele de astazi incearca sa induca  ''modelul snur'' , fara sani si fara ... Very Happy  , adica taman ce-i atrage mai mult pe barbati cand e vorba de sex  Laughing .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Vedete care-si etaleaza..... talentele  - Pagina 2 Empty Re: Vedete care-si etaleaza..... talentele

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum