GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BANCURI SI GLUME

+23
Indra
Andy11
Annmarie
Florin Popa
shu
casp
Amrita
SoulOfOcean
eledas
dorina_s
birdman
liviaionita
Wolff
Queensland
mario368
pitulicea
lion
habibi77
Faun
atat de simplu
myrk
RALUCA
itina
27 participanți

Pagina 4 din 53 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 53  Urmatorul

In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Mier 18 Feb - 9:54

Rezumarea primului mesaj :

Asa cum o anunta si titlul, aici e locul bancurilor si-al glumelor de tot felul geek Dar... nu doar bancuri, ci bancuri comentate Smile
Un comentariu bun face la fel de mult ca un banc bun Smile Si face dovada ca gandim Wink Very Happy Hai sa nu fim doar niste roboti care copiem o informatie dintr-un loc si o mutam in altul....
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  myrk Dum 22 Feb - 21:36

Las' ca le-am gasit si eu! Laughing

Într-un univers paralel, fluturii își fac tatuaje cu oameni.

S-a demonstrat stiintific! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Lun 23 Feb - 11:30

Laughing Laughing Laughing Ce-am mai ras la bancurile voastre. Bune toate, chiar si alea seci Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Lun 23 Feb - 11:34

Hai sa pun si eu unul... sec Very Happy Unul la care barbatii inghit in sec Laughing

Un arbitru de fotbal, din intamplare, in loc de cartonas i-a aratat fotbalistului un prezervativ. Pana la sfarsitul meciului nimeni n-a mai indraznit sa faulteze!

Ce copii cuminti Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Lun 23 Feb - 11:38

Laughing Laughing Laughing Le era frica sa nu ramana gravizi?!? rolling on the floor
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Lun 23 Feb - 11:49

Le era frica sa nu-l auda scartaind intre...fese Very Happy Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Lun 23 Feb - 20:45

Laughing Laughing buuun!!
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Mar 24 Feb - 13:28

Cei doi fac amor timp de patru ore in casa femeii.In timp ce stateau impreuna in pat, suna telefonul si evident ca raspunde femeia. Amantul asculta conversatia si aude doar ce spune ea:

- Alo? Oh, buna...ma bucur ca ai sunat...ah, e groaznic...te iubesc si eu foarte mult...bine, e in regula...Pa, pa!

Apoi inchide telefonul, iar amantul o intreaba cine era.
- Oh, raspunde ea; "Era sotul meu care imi spunea ca isi petrece timpul liber la pescuit impreuna cu tine."

Minciuna are picioare scurte cand te intelegi bine cu cel mai bun prieten al sotului. Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Mar 24 Feb - 13:36

adica barbatii e fraieri Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Mar 24 Feb - 20:59

Astia doi chiar se merita unul pe altul Laughing Mai rau e cand unu-i fidel, iar celalalt isi face de cap Very Happy


Un barbat si o femeie stateau si beau ceva, cand incep sa se certe, cine are placere mai mare: barbatul sau femeia?
Barbatul zice:
– Barbatul, evident. De ce crezi ca umblam dupa sex toata ziua?
– Asta nu dovedeste nimic! zice femeia. Gandeste-te, cand te scarpini cu degetul in ureche, cine se simte mai bine: degetul sau urechea?

La asta nu m-am gandit niciodata Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Mar 24 Feb - 21:04

a naibii muiere rolling on the floor rolling on the floor
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Mar 24 Feb - 21:33

Un popa se culca cu sotia dascalului. cel din urma a auzit ce facea popa cu nevasta-sa si ca sa se razbune a inceput sa fure de prin biserica.
Intr-o zi dupa slujba, popa care era in altar in intreaba pe dascal, care era in strana:
- Mai dascale, am auzit ca tu furi din biserica
- Ce zici parinte ?
- Am auzit ca tu furi din biserica
- Nu se aude parinte de aici ce zici !
Popa propune sa schimbe locurile, asa ca intra dascalul in altar si preotul se duce in strana, apoi dascalul intreaba:
- Parinte, am auzit ca tu imi tavalesti nevasta
- Ai dreptate dascale, nu se aude nimic de aici.

nu-i mare lucru de bancul asta, dar l-am postat ptr ca am adus vorba de el la Povesti... Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Vizitator Mar 24 Feb - 21:45

daca tot m-am apucat si sunt la capitolul de bancuri proaste, sa mai pun unul...
Iata dovada ca si Papa este om Smile :

Papa este grav bolnav. Intră doctorul să-l consulte, pe cand cardinalii se roagă în anticameră. Iese doctorul, negru la faţă:
- Sanctitatea Sa este grav bolnav şi va muri în curand! Dar mai rămane, totuşi, o speranţă. Ca Sanctitatea Sa să se culce cu o femeie.
- Cuuuuum??
- Am spus: dacă Sanctitatea Sa se culcă cu o femeie, scapă. Daca nu, va muri în curand.
Intră cardinalii la Papă.
- Sanctitatea Voastră, doctorul spune că sunteţi grav bolnav şi că veţi muri în curand! - Dar tot el spune că mai este, totuşi, o speranţă: ca Sanctitatea Voastră să vă culcaţi cu o femeie.
- Aoleu!
- Aşa a spus doctorul. Este singura modalitate de a supravietui.
- Bine, spune Papa, aduceţi o femeie. Dar să fie oarbă.
- De ce oarbă?
- Ca să nu mă recunoască.
- Şi să mai fie şi surdă.
- De ce surdă?
- Ca să nu mă recunoască nici după voce.
- Şi să mai fie şi mută.
- De ce mută?
- Ca, dacă totuşi mă recunoaşte, să nu poată dezvalui.
Scriu ăia: oarba, surda, mută.
- Şi să aiba sanii mari.
- De ce sani mari?
- C'aşa-mi place mie
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  RALUCA Mier 25 Feb - 8:14

Laughing Laughing Laughing Laughing Foarte tare
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Mier 25 Feb - 9:47

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor Hai ca-s buna amandoua....mai ales asta cu Papa.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  pitulicea Mier 25 Feb - 9:56

Hai sa pun si eu un banc... mai porcos, dar m-a facut sa rad. Ce logica are femeia Laughing Laughing

Sotul vine acasa dintr-o delegatie de o saptamana. Sotia il primeste zambitoare, cu cada pregatita de baie cu spuma. Sotul placut surprins intra in cada sa se relaxeze, iar sotia se uita la el cu interes. Trage o fuga pana in dormitor si vine imbracata cu o lenjerie super sexy, face un mic show dupa care intra in cada peste el si i-o trage de-l rupe.
Dupa doua saptamani sotul pleaca din nou in delegatie de o saptamana. La intoarcere sotia il asteapta cu cada de baie cu spuma si pe margini cu lumanarele. Sotul intra in cada, sotia se uita la el dupa care trage o fuga pana in dormitor si se intoarce imbracata cu o alta lenjerie, mai sexy decat cea de acu‘ trei saptamani. Sotul extrem de incantat (doar stia ce-l asteapta) se uita la micul show pe care sotia il face si dupa si-o trag din nou in cada.
Dupa alte doua saptamani sotul pleaca in delegatie de o saptamana. Se intoarce acasa si evident cum se astepta sotia il primeste zambitoare si cu cada de baie cu spuma. Se aseaza in cada sub privirele sotiei, vede cum aceasta trage o fuga pana in dormitor si se gandeste ce pozitii sa mai incerce cu ea. Se intoarce sotia, fara lenjerie sexy si cu o bata in mana. Ii da doua dupa ceafa de mai are putin si se ineaca in cada.
– Draga mea, ce s-a intamplat? intraba uimit sotul.
– Magarule! Eu te astept cu drag si tu ma inseli? si ii mai f**e una.
– Draga mea, dar ce-ti veni? Nu te-am inselat! Nu pot sa te insel porumbelul meu! De unde ai ideea asta?
– Primele doua dati cand te-ai intors din delegatie c*****e ti s-au scufundat, dar acum plutesc, deci sunt goale…
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

BANCURI SI GLUME - Pagina 4 Empty Re: BANCURI SI GLUME

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 53 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 53  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum