GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

+11
Violoncella
shadow
oli
seaman65
RALUCA
simplicity
puricelu
habibi77
pitulicea
Pingu
Obi-Wan Kenobi
15 participanți

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 24 Iun - 19:18

Rezumarea primului mesaj :

In dragoste e ca la bridge. Daca nu ai o partenera buna, e bine sa ai macar o mână buna…
woody allen

Viata mea amoroasa e praf. Ultima oara cand am fost intr-o femeie s-a intamplat in timp ce vizitam Statuia Libertatii…
woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Vizitator Mar 25 Iun - 12:38

Moneda de schimb pentru bere. Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Mier 3 Iul - 10:54

Avand in vedere ca e "celebru" , autor e (ca a debitat ceea ce urmeaza) postez aici:
"Sunt un om pământean şi mă interesează decât Bucureştiul şi atât." rolling on the floor 

Marian Vanghelie
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Mier 3 Iul - 11:23

Laughing Laughing  Asta da altruism... caracteristic omului pamantean Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Mar 23 Iul - 19:55

Din cartea pe care tocmai o citesc.... Smile

"Timpul e ca si imprumutul de la banca: ti se ofera doar atunci cand ai atat de mult, incat nu-i mai simti nevoia."
John Braine
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Joi 12 Sept - 19:37

Exista trei tipuri de femei: cele frumoase, cele inteligente si majoritatea.  Laughing  Laughing  Laughing 
Rainer Werner Fassbinder  
Na, asta dilema.Laughing
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Mar 24 Sept - 18:43

“Orice drum isi dubleaza lungimea pe vreme de iarna.” Laughing 
George Herbert


atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  itina Mar 24 Sept - 18:49

Oh, da!! Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Mar 24 Sept - 18:50

Mie-mi place sa ma plimb. Laughing 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  itina Mar 24 Sept - 18:52

Chiar si prin nameti!!! Razz 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Mar 24 Sept - 18:53

Cu-atat mai bine. Smile De-abia astept. bounce 
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  itina Mar 24 Sept - 18:54

Eu abia astept sa iau sania si sa merg la derdelus cu fii-mea. Am pretext. Very Happy 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Mar 24 Sept - 18:56

Daca-i vorba de sanie, citatul nu mai e valabil.Drumul devine de doua ori mai scurt asa. Laughing Dar nu-i bai:il strabatem de cateva ori.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  itina Mar 24 Sept - 18:57

Tocmai asta era si ideea!!! Laughing 
itina
itina
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  atat de simplu Lun 14 Oct - 9:52

" Toata lumea se plange ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica." Laughing 
La Rochefoucault


atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 14 Oct - 9:54

Laughing Laughing Laughing  Buna asta.

Ba sa stii ca eu ma plang adesea de lipsa de logica. Mai ales cand trec pe la Ligamentari Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 5 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum