GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

+11
Violoncella
shadow
oli
seaman65
RALUCA
simplicity
puricelu
habibi77
pitulicea
Pingu
Obi-Wan Kenobi
15 participanți

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 24 Iun - 19:18

Rezumarea primului mesaj :

In dragoste e ca la bridge. Daca nu ai o partenera buna, e bine sa ai macar o mână buna…
woody allen

Viata mea amoroasa e praf. Ultima oara cand am fost intr-o femeie s-a intamplat in timp ce vizitam Statuia Libertatii…
woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 9 Mai - 11:59

big hug Tu nu ma cunosti indeajuns Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 9 Ian - 10:07

Ce este dragostea?
Pentru unii e balet și bune maniere. Învață toate mișcările și numesc sex o mișcare din cur uniform accelerată. Când mișcă mai lent spun că “fac dragoste”.
Radu F. Constantinescu

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Tare-mi place cum scrie omul asta. Uneori sunt de acord cu el, alteori nu, dar de data asta chiar sunt Evil
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  myrk Lun 9 Ian - 12:42

Laughing Laughing Laughing La asta nu m-am gandit, dar imi da de gandit. Uite, mai ca as spune ca si eu invat sa fac dragoste de fiecare data... deci sunt un barbat foarte tandru si iubitor! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 9 Ian - 12:48

Mai ales dupa ce obosesti, incepi sa faci dragoste Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  myrk Lun 9 Ian - 12:56

In general vorbind. Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 19 Mar - 9:26

Citez din cartea pe care o citesc acum:

O femeie frumoasa, cand se vede in oglinda stie ca "Eu sunt asta". Cu la fel de multa certitudine, una urata stie ca "Asta nu pot fi eu".
A.S. Byatt

Laughing Laughing Laughing  Tare mi-a mai placut. Oare asa o fi? Culmea, eu sunt urata, dar afirm precum o femeie frumoasa Neutral  Bine, femeia frumoasa afirma asta cu o stralucire de mandrie in ochi si pe chip. Mie-mi lipseste stralucirea Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  myrk Dum 19 Mar - 14:13

Exagerezi. Razz O femeie trebuie sa fie frumoasa si pe interior... spiritual vorbind. Laughing Altfel, e frumoasa, dar nu stie ca e urata. Wink In alta ordine de idei, ca sa citez dintr-un "clasic" in viata, nu exista femei urate, ci doar barbati impotenti. Silviu Prigoana Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 19 Mar - 14:41

Sau care n-au baut destul Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  myrk Dum 19 Mar - 16:44

Daca bei prea mult... iar nu-i bine! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 8 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum