GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

+11
Violoncella
shadow
oli
seaman65
RALUCA
simplicity
puricelu
habibi77
pitulicea
Pingu
Obi-Wan Kenobi
15 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 24 Iun - 19:18

Rezumarea primului mesaj :

In dragoste e ca la bridge. Daca nu ai o partenera buna, e bine sa ai macar o mână buna…
woody allen

Viata mea amoroasa e praf. Ultima oara cand am fost intr-o femeie s-a intamplat in timp ce vizitam Statuia Libertatii…
woody allen
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos


CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  RALUCA Lun 30 Iul - 11:27

La fiecare sfarsit de pachet spun "asta este ultimul" Laughing dar niciodata nu a fost asa
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 30 Iul - 11:41

Dupa fiecare tigara poti spune ca te-ai lasat de fumat.... pentru o scurta perioada de timp Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  simplicity Mar 31 Iul - 16:19

Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el. – Sarah Jessica Parker
simplicity
simplicity
2
2


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Mar 31 Iul - 17:06

Si eu ma joc cu focul... de la aragaz Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 26 Aug - 22:35

Cred ca oamenii ar trebui sa fie liberi sa experimenteze orice experiente sexuale vor ei. Ar trebui totusi sa traga linia cand se ajunge la capre. (Elton John)

rolling on the floor rolling on the floor
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 26 Aug - 22:37

Laughing Laughing cred ca el a depasit si linia aia
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 26 Aug - 22:47

Crezi? Laughing Daca a depasit-o si ne sfatuieste sa ne oprim, inseamna ca n-a meritat s-o depaseasca Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 26 Aug - 22:50

Laughing Laughing dupa ce a trecut linia si si-a dat seama ca nu merita, s-a resemnat si s-a casatorit ,cu un barbat evident Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 26 Aug - 23:15

Daca merita, se casatorea cu o capra Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Dum 26 Aug - 23:16

sau cu o femeie Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Dum 26 Aug - 23:23

N-am mai facut sex de atata timp, incat am uitat care leaga pe care.
(Joan Rivers)


Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Lun 3 Sept - 14:23

"Imi amintesc ca era o vreme cand aerul era curat si sexul murdar."
George Burns

Acuma-i invers Laughing Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  seaman65 Sam 13 Oct - 21:42

E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra.
(Jules Renard)
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  pitulicea Sam 13 Oct - 23:10

Nu chiar toata lumea Very Happy Eu vreau la soare.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Obi-Wan Kenobi Sam 13 Oct - 23:48

replica din filmul artistic Sfaturi în dragoste, scenariu de Woody Allen

Amanda: Mi-ai plăcut de la prima întâlnire. Nu ţi-ai dat seama din felul cum te ignoram?
Jerry Falk: Păi, da, indiferenţa ta avea ceva irezistibil.
Laughing Laughing
Obi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
5
5


Sus In jos

CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI - Pagina 2 Empty Re: CITATE HAZLII DE AUTORI CELEBRI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum