GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HOBBY-UL MEU

+35
Ravian
doorina
myrk
itina
shu
simy
Mandarax
JeSsYkA
soryn
ghost
Melodia
tegeusa
raffy74
ionutz72
shadow
freda white
seaman65
Mr Nobody
lynn
daffy_
mrs nobody
oli
elly
atat de simplu
iubaretu
mari
Neeo_2005
aspidistra76
kitty
habibi77
Liviu
fl3252
Radu
snow
pitulicea
39 participanți

Pagina 15 din 15 Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty HOBBY-UL MEU

Mesaj  pitulicea Mier 3 Feb - 20:00

Rezumarea primului mesaj :

M-am gandit sa deschid un topic, in care sa vorbim despre hobby-urile si pasiunile noastre.
Pentru inceput, m-am gandit ca am putea vorbi despre ele, asa de-a valma, la gramada Very Happy Astfel, am reusi sa ne cunoastem mai bine unii pe altii, iar pe mine (si poate nu numai pe mine) m-ar ajuta in gasirea unor noi subiecte de discutie, la care sa luam parte, cat mai multi dintre noi, cu placere.
Bazandu-ne pe aceste hobby-uri, cei care-si vor descoperi pasiuni comune, vor putea sa le aprofundeze, deschizand topicuri pe temele respective, in care sa schimbe pareri, impresii si, de ce nu, experiente. Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  dall Lun 11 Mai - 9:00

Asa este...nu am timp sa ma plictisesc Laughing hobby-uri sau vicii...nu prea conteaza ,dar incerc sa nu-mi para rau de ce nu am facut sau nu am incercat Laughing Oamenii tre" sa incerce sa faca tot ce le place in viata Razz
dall
dall
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  atat de simplu Lun 11 Mai - 17:11

Sau să afle dacă le place... după ce-au încercat. Așa ceva mi-ar trebui și mie, să mă scoată din amorțeală. Oricum, îmi place ca știi să-ți ocupi timpul.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Vizitator Lun 11 Mai - 18:39

Si mie mi-ar placea, dar doar sa chibitez de pe margine bounce In rest, la viteza spun pas, cand mai baga B piciorul in accelaratie, intai ma incordez toata, imi cam piere vocea si cu ce mai ramane din ea il rog amestecat in toate limbile pe care le stiu, sa mearga dracului mai incet Laughing Laughing Uneori mai ''alerg'' si eu, dar cand ajung la 130, o las ingrozita mai moale, cand sunt la volan parca nu zboara chiar asa masina, ca atunci cand conduce altcineva Razz
Felicitari Dall! Cool
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Vizitator Lun 11 Mai - 18:41

doro50 a scris:Si mie mi-ar placea, dar doar sa chibitez de pe margine bounce  In rest, la viteza spun pas, cand mai baga B piciorul in accelaratie, intai ma incordez toata, imi cam piere vocea si cu ce mai ramane din ea il rog amestecat in toate limbile pe care le stiu, sa mearga dracului mai incet Laughing Laughing  Uneori mai ''alerg'' si eu, dar cand ajung la 130, o las ingrozita mai moale, cand sunt la volan parca nu zboara chiar asa masina, ca atunci cand conduce altcineva Razz
Felicitari Dall! Cool
Erai copilot, nu?
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  dall Lun 11 Mai - 22:36

Da...asa este si conteaza foarte mult indemanarea pilotului ,dar el conduce si se bazeaza pe ce ii comunici tu (un fel de condus legat la ochi) Razz Cand se face recunoasterea traseului se noteaza totul ,iar in cursa comunici din timp ce urmeaza si cat de periculos este traseul . Oricum nu pot sa va spun in cuvinte care este adevarata senzatie si cum te simti. E ceva extraordinar !!!
dall
dall
4
4


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Zeno-san Dum 22 Ian - 22:13

Eu nu ma pot lauda ca sunt sarac in hobby-uri...Am o groaza! Smile
Dar pescuitul e boala grea! ,,NEBUNI LINISTITI,,.................cum ne spunem noi pescarii! Smile
Zeno-san
Zeno-san
2
2


Sus In jos

HOBBY-UL MEU - Pagina 15 Empty Re: HOBBY-UL MEU

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 15 Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum