GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adevarat sau fals ?

+26
Mihaela Bambina
Indra
Blossom777
Amrita
shadow
liviaionita
mario368
lion
parwous
Vica
dorina_s
loriutza
SoulOfOcean
myrk
stiletto
eledas
atat de simplu
pitulicea
RALUCA
mielusica
dan2003
Queensland
itina
tegeusa
mariana m
Radu
30 participanți

Pagina 5 din 26 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Urmatorul

In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Adevarat sau fals ?

Mesaj  Radu Sam 13 Mar - 21:30

Rezumarea primului mesaj :

Se face o afirmatie oarecare legata de urmatorul user , apoi el spune daca acea afirmatie e adevarata sau falsa si de ce (vine cu argumente pro sau contra).
Dupa ce a raspuns, face si el o alta afirmatie, pentru "vecinul de mai jos" si tot asa...



Adaugat de admin: Pentru raspunsurile mai scurte de 5 cuvinte, dau vot rosu  Evil
Radu
Radu
5
5


Sus In jos


Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Mar 3 Iun - 20:08

Nici vorba, cel putin nu pentru mine  Laughing  Continutul este cel care conteaza, si daca este un cadou sugestiv, cu atat mai mult ma incanta  Smile 

Iti place mult, mult sa calci rufe.  Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  pitulicea Mar 3 Iun - 20:37

Fals. Nu-mi place, decat fete de masa si asternuturi de pat, ca-s "drepte", fara cute si "cotituri" Razz Nu-mi place nimic din ce e miglos.

Nu iti place carnea de curcan

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Mar 3 Iun - 20:50

Ba imi place foarte mult, desi este carne slaba, chiar azi am facut snitele din carne de curcan  Smile 

Stai cu placere peste program la serviciu.  Very Happy 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  stiletto Mier 18 Iun - 13:17

Adevarat - Cand faci ce-ti place si mai esti si propriul tau stapan, tu comanzi tu executi, afacerile merg bine si nu trebuie sa ceri voie nimanui ca uneori sa pleci inainte de program, stau cu placere si peste program. Depinde si ce faci in timpul programului, poti munci cand e de munca, poti privi ceva stimulator cand vrei sa te destinzi.  Embarassed 

Iti place sa te joci serios.  Smile 

stiletto
1
1


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Mier 18 Iun - 20:11

Fals, imi place sa ma joc ...ghidus, cu veselie si placere.  Smile  Nu stiu cum as putea sa ma joc serios, doar daca joc ceva pe net si o iau atat de in serios incat ma si enervez uneori, si insist si o iau de la capat, pana reusesc sa termin jocul asa cum vreau eu.  Laughing 

Iti place sa porti pantofi sport.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  itina Mier 18 Iun - 20:35

Fals.Nu ma omor dupa ei. Prefer stilul casual. Adica nici prea-prea, nici foarte-foarte.  Razz Dar recunosc ca uneori sunt de neinlocuit si necesari.

Gandesti mai mult decat e nevoie inainte de a spune ceva.
itina
itina
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Mier 18 Iun - 20:48

Cam fals  Rolling Eyes  Sunt o repezita si vorbesc in timp ce gandesc, uneori chiar inainte de-a apuca sa gandesc  pale  ceea ce regret adesea dupa ce-o comit, si-mi vin in cap tot felul de chestii inteligente pe care le-as fi putut spune daca nu ma repezeam ca o curca-n lemne.  Sad 

Nu iti place deloc sa vorbesti la telefon.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  RALUCA Joi 19 Iun - 15:13

Si adevarat si fals. De cele mai multe ori prefer sa vorbesc la telefon decat sa ma intalnesc fata in fata cu persoana respectiva din simplu fapt ca cine stie ce as putea sa-i spun si sa nu ii placa. Mai sunt si cazuri in care singura modalitate sa rezolv o problema este telefonul si atunci nu prea am de ales

Azi o sa dormi dupa ce ajungi acasa
RALUCA
RALUCA
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  pitulicea Mar 1 Iul - 21:42

Fals. Am ajuns acasa si n-am dormit. Nu fac asta niciodata, decat daca sunt rapusa de boala. Da' nici macar boala nu se pune prea des cu mine Very Happy Stie ca-s greu de invins si de trantit in pat.....daca nu e ora mea de somn. Eu dorm dupa un program regulat. In fiecare zi la aceeasi ora si nicidecum in timpul zilei.

Asta seara te vei uita la un film, iar maine il vei povesti pe forum.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  myrk Mar 1 Iul - 22:04

Fals! Pentru a se consuma acest fapt  Surprised ; aceasta fapta, o asteptam pe aceasta fata: Simpla!  Laughing Voi povesti un film- altadata!  Smile 

Cat de curand te vei indopa cu bomboane de ciocolata!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  pitulicea Vin 4 Iul - 21:36

Fals. Mi-a pierit pofta de ciocolata. Am vreo 10 tablete de ciocolata care asteapta sa-mi revina poftele Very Happy Altadata le-as fi terminat in 3 zile, acum zac in "dulapiorul pentru dulciuri" de aproape o luna. O sa se strice?!?  Rolling Eyes 

Ai urmarit tot campionatul de fotbal cu sufletul la gura.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  myrk Vin 4 Iul - 22:15

Fals! Am urmarit aproape toate meciurile de la mondial, dar nu cu sufletul la gura! Un pic mai relaxat!  Laughing 

Astepti sa iesi in oras cu sufletul la gura!  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Sam 5 Iul - 11:48

Fals, n-am nici un chef de iesit in oras, mi-a trecut odata cu venirea ploii care a aparut din senin, asa cum are obiceiul pe aici, stricandu-ti planurile si cheful  Smile 

Esti cu gandul numai la vacanta care bate la usa.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  pitulicea Sam 5 Iul - 13:03

Fals. Vacanta inca-i departe. Sunt cu gandul la cineva care ma face sa ma simt intr-o continua vacanta.... cand e langa mine  day dreaming  Nici macar nu stiu daca voi avea o vacanta in adevaratul sens al cuvantului  confused 

Iti place sa pastrezi fel de fel de lucruri inutile prin casa.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Vizitator Sam 5 Iul - 16:34

Fals, aia-i maica-mea  Laughing  Nu pastrez lucruri inutile decat daca scapa ochiului meu vigilent, fiind ascunse pe cine stie unde. Nici macar lucruri crapate sau ciobite, chiar daca au o oarecare valoare, sunt de parere ca nu trebuie sa ne sufocam cu tot felul de prostii mai ales daca spatiul in care locuim nu este foarte mare.

Ti-ar placea foarte tare sa sari cu parasuta.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Adevarat sau fals ? - Pagina 5 Empty Re: Adevarat sau fals ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 26 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum