GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Leapşa

+25
casp
eledas
Queensland
Wolff
mario368
liviaionita
cris_is
Methea
Faun
Vax Populi
lion
VictorMilitaru
parwous
Vica
Ravian
myrk
mastermind
mielusica
atat de simplu
sharp00714
pitulicea
RALUCA
itina
dorina_s
lynn
29 participanți

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Leapşa

Mesaj  lynn Dum 28 Mar - 23:56

Rezumarea primului mesaj :

E ca o leapşă normală, o primeşti, "alergi" o vreme, apoi o dai mai departe.
alerg eu prima cu 5 lucruri mai puţin cunoscute despre mine.

1. ador folkul
2. în liceu am fost rockăriţă
3. vreau să-mi fac un tatuaj pe picior
4. îmi place crema de zahăr ars
5. e primul an petrecut departe de ai mei.

leapşa merge mai departe la snow
lynn
lynn
3
3


Sus In jos


Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  casp Sam 16 Ian - 18:54

foarte frumos, itina, si iti doresc multa fericire si bucurie, si sa fii si sa te simti iubita in continuare! big hug
casp
casp
3
3


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vica Sam 16 Ian - 19:01

Nici nu-mi inchipuiam ca esti altfel,bravo itina ok
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Sam 16 Ian - 19:01

Si eu te iubesc in continuare Itina, indiferent ca l-ai gasit pe THE ONE sau nu, desi tare imi doresc sa fii mereu fericita ca acum. big hug flower
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Sam 16 Ian - 19:05

Multumesc, dragilor! Va pup dulce!  Smile
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Amrita Sam 16 Ian - 20:33

Esti o simpatica si o frumoasa ,Itina. Jurnal am tinut si eu pana intr-a 8-a si cand am recitit, mi-am dat seama ca nu vreau sa mai stie nimeni
gandurile mele (imi placea un baiat ,no)... Laughing Am rupt bucatele jurnalul si de-atunci am devenit ultarealista.... clown
Amrita
Amrita
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Sam 16 Ian - 20:36

Mersi, Amrita.  Pup you Si ai dreptate cu jurnalul. De fapt, eu am avut mai multe, de la 12 ani pana pe la 22 cand l-am cunoscut pe fostul meu sot. Atunci am renuntat sa imi mai scriu gandurile fiindca mi-am dat sema ca secretele mele nu vor mai fi doar ale mele.
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  atat de simplu Sam 16 Ian - 21:02

Itinuta, nu-i bine sa tii jurnal. Laughing Daca nu l-ar citi si altii, ar mai fi cumva. Razz Dupa vreo 4 luni (cel putin) mai vedem cu acel unic si inegalabil. cyclops Sper sa fie acelasi. love
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Sam 16 Ian - 21:03

A, da, Simpla... Smile Nu te contrazic.  Wink Mai vedem.
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  atat de simplu Sam 16 Ian - 22:03

Eu sper ca acelasi punct de la leapsa sa fie completat la fel, doar cu o mica (mare) diferenta: timpul. Smile Smile Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Sam 16 Ian - 22:05

Asa sa fie, Simpla!  Smile
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  dorina_s Sam 23 Ian - 7:52

Am primit invitatia de a intra pe aici, aseara mi s-a adus aminte dar nu stiam despre ce sa va scriu, acum ca e dimimeata, mi-au trecut cateva idei prin cap

Sunt o persoana foarte matinala, am contatat ca, daca ma culc tarziu , ma trezesc dimineata si mai devreme si cu mai multa energie nu stiu cat va mai merge asa probail pana la primul copil
Imi place sa imi planific si sa oraganizez din timp  orice eveniment din viata mea,a lui,acum e a noastra.... intr-altora nu prea ma bag decat acolo unde imi permit vin cu sugestii
Niciodata nu voi refuza o provocare, atata vreme cat ea nu imi pune viata mea sau a altora in pericol
Nu de mult mi s-a spus ca sunt in stare sa caut acul in carul cu fan si... culmea ca il si  gasesc
Sunt o persoana de principiul: ajuta-l pe om cand are nevoie, nu dupa

Invit pe Indra sa ne scrie cateva cuvinte!
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Indra Sam 23 Ian - 17:00

Wow! Nu ma asteptam! Tocmai citeam prin acest topic, dar chiar nu ma gandeam ca mi se paseaza mie ... leapsa.
1. Nu imi place sa vorbesc despre mine si in general nu sunt o vorbareata, poate pentru ca trebuie sa vorbesc destul de mult la serviciu.
2. Am avut mereu incredere in oameni, crezand ca sunt si ei la fel de sinceri ca mine, de aici unele dezamagiri si o oarecare prundenta in abordare, urmare a lectiilor invatate.
3. Ma exprim mai usor in scris si imi place sa scriu, pentru ca asa simte sufletul meu.
4. Nu imi plac discutiile in contradictoriu. Ma bucur atunci cand reusesc sa pastrez in jurul meu o atmosfera armonioasa.
5. In adolescenta am schiat si imi pare rau ca acum nu mai pot, decat foarte rar.

Si pentru ca asa spune regula jocului, sa pasam leapsa mai departe catre vesela si frumoasa Amrita.
Indra
Indra
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  atat de simplu Sam 23 Ian - 19:17

Frumoase vorbe ati scris voi, fetelor! Smile Dorina, de acord cu punctul 5; un ajutor trebuie sa vina la timp, dupa aia nu stiu cum se mai numeste, dar nu ajutor: poate o flatare a unui orgoliu... n-am idee. Razz  Indra, cu punctul 2 ne-am confruntat toti. Eu am avut o mare problema cu asta. Twisted Evil Dar nu cred sa ma fi invatat minte. Neutral
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Sam 23 Ian - 20:34

Cam asa imi si inchipuiam ca sunteti, doamnelor Dorina si Indra, ma bucur ca n-am gresit prea mult si ca suntem colege de clasa aici Smile flower flower (cate o floricea ptr. fiecare dintre voi)
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  dorina_s Sam 23 Ian - 20:43

multumim Pup you
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

Leapşa - Pagina 21 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum