GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Leapşa

+25
casp
eledas
Queensland
Wolff
mario368
liviaionita
cris_is
Methea
Faun
Vax Populi
lion
VictorMilitaru
parwous
Vica
Ravian
myrk
mastermind
mielusica
atat de simplu
sharp00714
pitulicea
RALUCA
itina
dorina_s
lynn
29 participanți

Pagina 19 din 24 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Urmatorul

In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapşa

Mesaj  lynn Dum 28 Mar - 23:56

Rezumarea primului mesaj :

E ca o leapşă normală, o primeşti, "alergi" o vreme, apoi o dai mai departe.
alerg eu prima cu 5 lucruri mai puţin cunoscute despre mine.

1. ador folkul
2. în liceu am fost rockăriţă
3. vreau să-mi fac un tatuaj pe picior
4. îmi place crema de zahăr ars
5. e primul an petrecut departe de ai mei.

leapşa merge mai departe la snow
lynn
lynn
3
3


Sus In jos


Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Joi 13 Aug - 13:42

Ti s-o fi calculat gresit ascendentul, ca prea dai semne de varsator Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  eledas Joi 13 Aug - 13:59

O fi Doro, oi avea  Laughing  dar nu-i calculat gresit ca-s nascuta 10-15 minute inainte de miezul noptii Laughing putin inainte de aparitia strigoilor Evil  
Sac, le-am luat-o inainte! Laughing
eledas
eledas
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Joi 13 Aug - 17:49

Ce mi-a placut Eledas! E clar ca data viitoare tot ei ii voi da leapsa! Razz
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vica Joi 13 Aug - 21:57

ok ok frumoasa descriere eledas!
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Lun 24 Aug - 15:17

Ce repede mi-a venit randul !! Cred ca eledas a vazut ca am scris cam putin pe forum si s-a gandit sa-mi dea dreptul la cuvant pasandu-mi leapsa .
O sa ma gandesc ce mai pot spune si voi reveni curand cu noi detalii despre mine . Smile
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  pitulicea Mier 26 Aug - 17:28

Laughing Laughing Ce m-am distrat de eledas. Ma rog, pe-acolo prin locurile pe unde a fost hazlie, ca pe alocuri a fost si serioasa Razz
Eledas, esti asa cum multe femei si-ar dori sa fie Cool Ai o varsta, ai o tinerete de care nu te-ai despartit inca, ai nebunie, ai responsabilitate, ai inteligenta, ai personalitate, ai cleste si cornite Laughing Ce mai? Ai de toate. Sa mai treci pe la topicul asta Wink

Mario, te asteptam cu interes Wink Nu-i graba....
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Mar 29 Sept - 21:11

Asa e, nu e graba...dar sa nu ne-apuce Craciunul! Shocked
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Lun 5 Oct - 14:25

Da , am cam intarziat cu cele 5 detalii ale autocaracterizarii si nu vreau sa ma asteptati ca pe mos Craciun , asa cum a spus si Itina . Deci sa ma gandesc ce as mai putea spune

1. Mi-ar fi placut sa joc fotbal profesionist , am avut aceasta sansa , insa viata mi-a rezervat altceva si nu mi-am atins acest vis......joc inca , dar amator si de placere .
2. Imi place discretia , nu-mi place sa ies in fata , sa fiu in centrul atentiei , imi place sa stau cat de cat in banca mea atat cat se poate fiindca sunt un tip mai emotiv Smile
3. Imi place sa calatoresc , ceea ce am si facut in ultimul timp , bineinteles in masura posibilitatilor si a timpului liber , sa intalnesc oameni noi , sa admir locuri noi ;
4. Mi-ar place sa citesc mai mult , asa cum o faceam cu ani in urma , dar probabil ca acum va citesc pe voi aici si lectura de sera ar fi prea obositoare Laughing
5. Imi plac petrecerile ( cu gratare sau fara ) cu prietenii si mi-ar place sa putem sa ne intalnim mai des decat o facem acum , insa vremurile s-au mai schimbat , asa ca petrem mai rar , dar bine.. Laughing Laughing Laughing

Cam atat ca n-as vrea sa va plictisesc cu detalii prea multe ....si ca un gentleman ce sunt pasez leapsa impreuna cu Rose si intreaga mea apreciere spre sud...la aella .
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  pitulicea Joi 8 Oct - 11:01

In sfarsit il citim pe mario ok
Ma bucur ca nu ai ajuns un mare fotbalist. Nu am mai fi avut ocazia sa te cunoastem Razz
Se vede ca esti putin timid....am tot sperat ca, cel putin aici intre noi, iti vei mai invinge timiditatea si vei iesi mai in fata, sa te vedem toate Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Joi 8 Oct - 11:14

Hahahaha.....nu pot iesi in fata , ar fi necuvincios sa nu stau la coada ..... Laughing Laughing Laughing Laughing , m-ar injura cei carora le iau fata ....
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vica Joi 8 Oct - 12:30

...niciodata nu-i prea tarziu Laughing Uite asa am mai aflat cate ceva de mario Very Happy
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Joi 8 Oct - 13:09

Nu-i tarziu sa fiu mitocan si sa nu stau la coada ??? Laughing Laughing Laughing Laughing
Da , ati mai aflat cate ceva , si urmeaza sa mai aflu si eu despre voi ..... Smile
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vica Joi 8 Oct - 15:16

Sa stai la coada nu inseamna sa fii mitocan Surprised Laughing Laughing Acum asteptam pe aella sa se spovedeasca Evil
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Joi 8 Oct - 17:11

Daaa , a venit si randul lui aella sa ne incante cu cateva cuvinte despre ea .... Smile si speram ca sa vina si al altora care au scapat de leapsa Smile
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Mar 13 Oct - 21:08

Uite ca ne-a zis si Mario cate ceva despre el! Smile Abia acum am citit si tot acum il si felicit ca si-a infrant oarecum timiditatea. Wink
O asteptam pe Aella. Shocked
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 19 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 24 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum