GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Leapşa

+25
casp
eledas
Queensland
Wolff
mario368
liviaionita
cris_is
Methea
Faun
Vax Populi
lion
VictorMilitaru
parwous
Vica
Ravian
myrk
mastermind
mielusica
atat de simplu
sharp00714
pitulicea
RALUCA
itina
dorina_s
lynn
29 participanți

Pagina 16 din 24 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Urmatorul

In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Leapşa

Mesaj  lynn Dum 28 Mar - 23:56

Rezumarea primului mesaj :

E ca o leapşă normală, o primeşti, "alergi" o vreme, apoi o dai mai departe.
alerg eu prima cu 5 lucruri mai puţin cunoscute despre mine.

1. ador folkul
2. în liceu am fost rockăriţă
3. vreau să-mi fac un tatuaj pe picior
4. îmi place crema de zahăr ars
5. e primul an petrecut departe de ai mei.

leapşa merge mai departe la snow
lynn
lynn
3
3


Sus In jos


Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Joi 11 Iun - 10:16

Laughing N-a zis Doro ca mai rarut ca-i mai dragut?
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Joi 11 Iun - 11:14

de pe o zi pe alta, merge Laughing Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Wolff Vin 12 Iun - 18:39

Aella, te asteptam cu respiratia retinuta Razz Laughing Razz
Wolff
Wolff
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Vin 12 Iun - 22:57

Aella, ce facem? Vrei sa ne faci respiratie gura la gura, pe urma? rolling on the floor
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Mar 16 Iun - 12:49

Hai sa vad ce va mai pot spune despre mine:

1.  A propos de respiratia gura la gura, as fi in stare s-o fac persoanelor cunoscute, ma intreb daca si oricui ar avea nevoie de ajutor, dar cred ca da, nu ma panichez usor si reactionez bine, chiar si cand am pupat pe unul in dos cu masina am facut o galagie la adresa mea ca saracul a ramas interzis si mi-a zis daca nu cumva trebuie sa ma duca la spital, l-am refuzat politicos pe motiv ca as arunca in aer toate aparatele medicale si mai au nevoie si altii de ele.
2. Sunt o bagacioasa curioasa din dorinta de a ajuta si a face bine, chiar daca mai mereu ies cu botu' tumefiat (la figurat, desigur) nu ma invat minte.
3. Jucandu-ma la radio am observat cum oamenii simt nevoia sa-mi spuna problemele lor si ca se simt mai bine apoi, de unde imi dau seama ca au probleme mai mari decat ale mele care sunt doar in minte mea, dar mereu m-a surprins cum pot ei vorbi cu o persoana necunoscuta despre lucruri intime.
4. Intotdeauna ma las pe mine, chiar si pentru cineva cu care ma vad o data in viata, dar cand am motive sunt geloasa in draci si fac scandal
5. Eh si acum dragostea, cred ca imi place sa ma indragostesc, imaginatia mea face totul posibil, atunci sunt iubita perfecta dar in continuare ma simt cel mai bine intr-o relatie cu libertatea si nu cred ca voi schimba asta.
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  itina Mar 16 Iun - 13:16

Aella, ce frumos le-ai spus! ok Si le-ai gandit, desigur! Mai putin ultima parte la care sper sa mai " lucrezi" , totusi... Very Happy
Ai uitat sa ne spui cine urmeaza. Wink
itina
itina
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Mar 16 Iun - 13:20

Asa e, cascata de mine, hai sa pricopsesc pe cineva: Queensland, nu ne-a mai spus nimic de viata ei. Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Wolff Mar 16 Iun - 17:57

Merci Aella, tare frumos le-ai formulat Pup you In unele puncte ma regasesc, si nu-s chiar putine Cool Laughing Hai sa facem cunostinta. Eu sunt Gerry hug Razz
Wolff
Wolff
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Mier 17 Iun - 0:08

Esti un scump Gerry ! Laughing Pup you rolling on the floor  Crede-ma,  iti faci un bine necunoscandu-ma, asa-s plina de nabadai, cum nici nu-ti imaginezi. rolling on the floor
Eliza ! Pup you
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Leapsa

Mesaj  mario368 Mier 17 Iun - 10:57

Verde aella......frumoasa descriere , dar nici nu putea fi altfel , avand in vedere ca esti o draguta.....
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vizitator Mier 17 Iun - 12:09

Multumesc Mario ! Pup you
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  mario368 Mier 17 Iun - 12:33

Nu-i de ce...e realitatea si......asteptam si continuarea...... Smile
mario368
mario368
4
4


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Queensland Mier 17 Iun - 20:53

aella a scris:Asa e, cascata de mine, hai sa pricopsesc pe cineva: Queensland, nu ne-a mai spus nimic de viata ei. Smile

Mda, am sosit si eu la acest topic, dupa ce m-a tras Aella de urechi Very Happy
Intr-adevar, n-am mai spus nimic despre mine demult, dar zau daca vreau sa va dezamagesc cu niste mici istorioare terne despre mine Very Happy  Totusi, challenge is challenge Wink

1.Dupa revenirea in tara, mi-am recapatat slujba pe care o ador, chiar daca ma lasa fara vlaga dupa 12 ore in ''dealul'' muncii (caci la noi, acolo, numai ''campul muncii'' nu e Laughing ). Cu toate astea, zau daca ma vad facand altceva...
2.Max cel mic, pe care mi l-ati mosit cu totii, ''so to speak'', vorba romanului Very Happy , ma lasa fara celelalte 12 ore de vlaga ramase dupa job Laughing De multe ori, il studiez cum se catara pe mobila (ceea ce niciunul dintre ceilalti doi pui ai mei n-au facut ) si am impresia clara ca l-am conceput cu Spiderman Laughing Mama ei de gravitatie, ca trebuie sa fiu mereu plasa lui de siguranta...
3.Regretul meu imens este ca muza mea a plecat pe o perioada ''nedeterminata'' si m-a lasat balta si oricate anunturi am dat la Mica Publicitate, nu s-a prezentat nimeni pentru angajare... Laughing Nici n-am cum sa mai am timp pentru asa ceva...Poate mai incolo, dupa ce mai creste praslea...
4.Inca un regret este ca m-am ''armonizat'' cu niste kilograme de care nu mai reusesc sa scap... Eh, tot uit ca ma indrept spre varsta de 35 de ani, doar ca dintr-o directie gresita... Laughing
5.Peste toate, m-am recasatorit si Ii multumesc Bunului Dumnezeu pentru omul minunat pe care mi L-a daruit ! Si mai sunt fericita ca va am pe voi aici, chiar daca intru mult mai rar decat mi-as dori... Imi sunteti nespus de dragi, mi-ati fost alaturi la bine, dar mai ales la greu, m-ati imbarbatat si mi-ati sters lacrimile de pe fata !

Gata, ca iar am dat apa la soareci Very Happy  Si am dat prea multe din casa Very Happy
Pasez leapsa la Simpla, cu scuzele de rigoare ca dau buzna in sufletelul ei Very Happy
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Vica Mier 17 Iun - 21:06

Queen,nu pot decat sa spun ok O spovedanie plina de umor care mi-a descretit fruntea.
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Queensland Mier 17 Iun - 21:11

Multumesc frumos, Vica ! Pup you
Queensland
Queensland
6
6


Sus In jos

Leapşa - Pagina 16 Empty Re: Leapşa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 24 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum