GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIN LUMEA SPORTULUI

+31
Wolff
myrk
itina
kam3l3on
freda white
RALUCA
Pingu
shadow
elis27
Obi-Wan Kenobi
serpico
zexe
tegeusa
seaman65
Nana_Duval
mihaic3001
daffy_
oli
elly
dragos
bursuc
atat de simplu
Mr Nobody
juliette
aspidistra76
bostanul_spatial
habibi77
Radu
snow
kitty
pitulicea
35 participanți

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 25 Ian - 19:40

Rezumarea primului mesaj :

Jucatoarea de tenis Venus Williams a socat publicul cu tinuta sa in timpul ultimei sale evolutii la Australian Open.
In timpul partidei disputate cu Lucie Safarova, pe care a reusit sa o invinga, tenismena a atras atentia cand s-a aplecat dupa un prosop si a lasat impresia ca nu poarta lenjerie intima. Ulterior, ocupanta locului 6 in clasamentul WTA a explicat incidentul: "Am purtat chiloti, doar ca erau de aceeasi culoare cu pielea mea..."


A avea, sau a nu avea chiloti? Aceasta-i intrebarea Very Happy
Totusi, cu asa o fustita, nu cred ca ar fi cineva atat de nebun, incat sa joace tenis fara lenjerie intima.


https://www.youtube.com/watch?v=B2Fgt3LeabE
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Dum 13 Iul - 22:02

Laughing Laughing Laughing Si postarile mele?  Razz Acusi incep cupele europene!  Razz  Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 14 Iul - 0:52

Esteeeeeeeeeee! Bravo, Germania! Unde esti, Banciule?  Razz Laughing Un meci greu pentru ambele echipe, cu duritati, mai ales din partea argentinienilor. Spre deosebire de alte campionate, Germania a meritat sa castige, cu varf si indesat. De departe, cea mai buna echipa a mondialului. Acuma, tre' sa ma laud si eu putin: am avut fler, inspiratie, clarviziune (samd  Laughing ) si comentarii scurte, dar competente!  Razz Laughing Poate ma vad astia de la sport.ro si ma iau in echipa!  Very Happy Laughing Vreti sa spun ceva si despre Victor Piturca?  Very Happy Laughing De-acu' sa-mi spuneti oracolul din Botșeni!  Very Happy Laughing Cu alte comentarii, maine, poate.  Smile 1-0 pentru Germania, desigur!  Smile In prelungiri.
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 14 Iul - 9:21

Bravo Germania  ok  Bravo myrk  ok 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Vizitator Lun 14 Iul - 11:07

oare unde a vazut Myrk ca Germania a fost cea mai buna din campionat? Cea mai norocoasa da, dar cea mai buna??  Rolling Eyes  Mie si Costa Rica mi s-a parut mai buna  Razz 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  pitulicea Lun 14 Iul - 11:40

Laughing Laughing  Dar B ce zice? Lui care i s-a parut mai buna? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Vizitator Lun 14 Iul - 11:44

B recunoaste si el ca n-au jucat asa cum ar fi putut s-o faca, eu l-am tot ''impuns'' dar nu se supara, admite imediat cand ceva nu este ok, fara resentimente, desi de altfel este foarte mandru de poporul lui  Laughing 
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 14 Iul - 14:31

Germania a fost cea mai constanta echipa de la mondial. Poti sa joci bine un meci, doua si sa ti se para ca esti cel mai bun. Dar nu e asa! Campionatul, si inca unul mondial, e si un test de anduranta: cel mai puternic invinge! Si nemtii s-au dovedit a fi extrem de puternici: nu poti sa-i bati! Si, din cate stiu eu, cel mai bun invinge!  Razz Asa vad eu lucrurile, de aia am crezut ca Germania poate deveni campioana mondiala! Dar, de, altii se pricep mai bine!  Razz Laughing 

Acum nu mai stau sa scriu prea mult, dar o mare magarie mi s-a parut desemnarea lui Messi ca fiind cel mai bun jucator al turneului. In schimb, Neuer a fost desemnat, pe buna dreptate, portarul campionatului!  Razz 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Vizitator Lun 14 Iul - 16:55

Nu te simteai bine daca nu-ti aratai ironia. Nu trebuie sa ma pricep la fotbal, imi spun parerea despre ce am vazut si cum am perceput eu jocul, mai ales ca vad tot timpul cum joaca nemtii, si chiar joaca!!! In campionatul german nu prea ai cum sa te plictisesti urmarindu-i, la acest Campionat Mondial m-am plictisit adesea cand au jucat ei, sau n-aveam voie?
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 14 Iul - 17:05

Uf! Da sensibiloasa mai esti!  Smile Doro, tocmai asta am explicat: in campionatul intern se joaca un numar de meciuri, la mondial daca faci un pas gresit, pleci acasa. Pentru a contracara jocul adversarului, uneori trebuie sa adopti o anume tactica: de aceea jocul devine plictisitor. Dar ca sa spui ca Germania e norocoasa si nu joaca bine... m-ai jignit!  Laughing Razz 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Vizitator Lun 14 Iul - 20:46

N-as fi ''sensibiloasa'' daca n-ai spune Dar, de, altii se pricep mai bine! . N-am zis nici o secunda ca ma pricep, ci doar ca asa se vede dinspre partea mea. M-au plictisit in draci, mai putin in semifinala (cand mi s-a parut ca am vazut cea mai tare comedie ever), si finala, cand au muncit o gramada pentru victorie. Daca ramaneau constanti, cum zici tu, nu mai pupau ei trofeul ala frumos. Si nici n-am zis ca n-ar fi buni, ba chiar ca sa ma citez '' n-au jucat asa cum ar fi putut s-o faca'', desi mai corect ar fi n-au jucat mereu asa cum ar fi putut s-o faca. Parerea mea!  Very Happy  Na! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Lun 14 Iul - 21:39

Nici o echipa nu seamana cu cealalta, deci nici un meci cu altul!  Razz Tocmai ti-am explicat ca unii nu te lasa sa joci frumos, chiar daca vrei!  Razz Nu tu, ci echipa adversa!  Razz Laughing 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  itina Lun 14 Iul - 22:20

Mda... Ma asteptam sa castige Germania.  Smile Bravo lor!  Wink 
Ce nu inteleg eu e de ce a fost desemnat Messi cel mai bun fotbalist al campionatului.  Rolling Eyes

Acum am vazut ca ceva de genu' a spus si Myrk mai sus. Laughing
itina
itina
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  itina Mier 16 Iul - 21:54

E 1-0 pentru Steaua intr-un meci cu o echipa norvegiana al carei nume nu-l pot pronunta.  Laughing  E ceva cu ștrumfi.  Very Happy Laughing 
Sper ca echipa noastra sa tina piept in continuare si de ce nu, sa le mai dea un gol-doua!
itina
itina
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Sam 23 Aug - 22:36

Maine avem meci cu U Cluj. Sper sa-i batem de data asta.  Razz Mai ales ca ne-am procopsit si cu nocturna, firma care a castigat licitatia de contructie fiind din Cluj.  Razz 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  myrk Dum 24 Aug - 22:43

FC Botosani- U Cluj 1-0. E drept ca arbitrul a tras cu Bt-ul. Dar asta e, fotbalul se joaca pe goluri!  confused Nivelul ambelor echipe e slab, insa. Dar, la nivelul actual al campionatului, cu un pic de atentie si de pregatire, greu sa bata cineva la Botosani. Am spus: atentie si pregatire!  Smile 
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DIN LUMEA SPORTULUI - Pagina 24 Empty Re: DIN LUMEA SPORTULUI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum