GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

COLTISORUL PREMIANTILOR

+18
dorina_s
Ravian
shu
ssdd
Queensland
Pingu
itina
pitulicea
Woo Woo
Obi-Wan Kenobi
myrk
magda17m
eledas
Violoncella
RALUCA
seaman65
egabi70
atat de simplu
22 participanți

Pagina 28 din 37 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Urmatorul

In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Sam 2 Feb - 22:35

Rezumarea primului mesaj :

Am deschis acest topic pentru fotografiile castigatoare la concursul: "Fotograful saptamanii"  Photo
( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] )
Un coltisor in care sa poata fi vazute, aplaudate, votate Smile

Asteptam si cateva cuvinte din partea castigatorilor, cu privire la fotografia castigatoare Wink 


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Dum 22 Sept - 9:43, editata de 2 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vica Lun 31 Aug - 9:09

Tema concursului: PESTI
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Povestea acestei poze este tare nostima Very Happy Nici nu stiu cine este tipul confused .Eram intr-o excursie si el a prins(...asa se lauda) acest peste si prietenii lui ii faceau poze iar eu nu am putut face fata tentatiei si l-am tras si eu in poza  Wink Grozav peste!
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Lun 31 Aug - 9:39

Laughing Laughing Tare de tot. Eu credeam ca e cineva din familia ta. Parca ziceai ca ai ceva pescari prin familie...
Ce bine ca n-ai rezistat tentatiei Laughing Ai castigat un concurs datorita unui necunoscut Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  itina Lun 31 Aug - 21:24



Super poza!
itina
itina
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vizitator Sam 5 Sept - 21:28

Daaa, tare mult mi-a placut si mie, grozav pestele ala!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Bravo Vica! Smile
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Sam 12 Sept - 22:04

Tema concursului: INSTANTANEE PE STRADA
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Poza asta am facut-o in vara, de "Zilele Clujului". Era mare vanzoleala pe strazile din centrul orasului, evenimente, atmosfera de sarbatoare, muzica. In toata agitatia aceea din jur, mi-a atras atentia domnul care dormea cu copilasul "in brate", de parca nimic nu s-ar intampla. Laughing Cum aveam aparatul foto pregatit, pentru ca erau multe de pozat pe strada, n-am rezistat tentatiei de a face o poza celor doi somnorosi (am facut poza asa incat sa nu prind si oamenii care misunau in jur). Copilasul m-a cucerit pe data, cand l-am vazut asa de... dezarmat in fata somnului Laughing A adormit el, iar apoi l-a adormit si pe taticu  Laughing  
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vizitator Sam 12 Sept - 22:10

Superba poza, pe mine m-a cucerit pe data! ok
Dar m-am tot gandit daca domnul acela dormea adanc sau doar statea asa. ..daca se misca copilul si cadea? Mari griji mi-am facut Laughing
Mie asta mi se pare poza de participat cu ea chiar si la nivel inalt, in concursuri de specialitate, ca sigur sunt...sau daca nu concursuri, atunci expozitii. Smile respect

PS:
Doar s-o scoti pe doamna aia din cadru. Razz
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  itina Sam 12 Sept - 22:26

Super poza! Smile
itina
itina
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Mier 16 Sept - 12:11

Laughing Doro, pe mine pana si doamna aia m-a amuzat. Ea "traia" in lumea ei (la telefon), domnul si copilasul intr-a lor, porumbelul isi vedea de viata lui... ca intr-o lume ideala, in care fiecare face ce vrea si nimeni din jur nu-l deranjeaza Smile
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vica Dum 20 Sept - 13:57

Tema concursului: ICOANE
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aceasta icoana am primit-o de la sora mea.Este adusa de la Manastirea Cozia cand a fost cu un grup de prieteni intr-o excursie. I love you
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vica Dum 20 Sept - 14:09

Tema concursului: FOTOGRAFIA COMICA DE VACANTA
Cu aceasta poza este mult mai nostima decat acea cu pestele Laughing .Am fost anul trecut cu nepotica si cu ex-ul prieten intr-o excursie in Grecia.Stand la plaja ia ma intrebat"Tu daca ar fi sa-ti dai inima,cui i-ai da-o,mie sau lui Radu?"Atunci ca sa fie mai convingatoare mi-a pus in brate aceasta inima facuta de ea si mi-a zis ca ea mi-ar da-o mie.Iar ex-ul mi-a facut poza Very Happy Imi pare rau ca nu a prins-o si pe ea in fotografie Sad
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Dum 20 Sept - 14:52

Foarte frumoasa iconita ok  Daca e cadou de la sora ta, e si mai frumoasa Smile

Laughing  Faina povestea pozei cu inimioara. Smechera nepotica ta Wink  Cum sa refuzi o asemenea oferta si cum sa nu platesti cu aceeasi moneda?
Interesanta poza. Chiar merita sa castige concursul ok
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vica Dum 20 Sept - 15:40

Multumesc pitu!Iconita desi tin la ea mi-a dus amintiri triste,a doua mi-a descretit fruntea.Nepotica mea are un program incarcat de lucruri trasnite Laughing Laughing
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vizitator Dum 20 Sept - 22:03

Felicitari Vica! ok Sa nu te prind ca pleci la americani si nu continui sa pui poze de acolo la concursuri, ca vin dupa tine si jar mananci. Laughing
Anonymous
Vizitator
Vizitator


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Vica Dum 20 Sept - 23:17

Multumesc dorulet!Stai linistita ca pana la anul in Iunie nu scapati de mine Laughing Laughing
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  pitulicea Dum 4 Oct - 21:15

Tema concursului: CAMARA MEA PENTRU IARNA
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am si eu momentele mele de harnicie, dar trec destul de repede. Acu' vreo doi ani ma prinsese un moment de genul asta si fiind toamna, am zis sa inghesui si eu cate ceva prin borcane. Venise tata de la tara cu sarsanalele pline de ce se mai gasea pe-acolo si m-am pus pe treaba. Imi plac muraturile asortate si salatele si-mi place mult ceapa murata. Odata treaba terminata, mi-a placut cum aratau borcanele mele cu salata si le-am pozat sa ma mandresc cu ele Laughing  Dupa ce m-am mandrit, le-am mancat destul de repede.
chow time
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

COLTISORUL PREMIANTILOR - Pagina 28 Empty Re: COLTISORUL PREMIANTILOR

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 37 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 37  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum