GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

+2
shadow
pitulicea
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 21:12

Berbec (21 martie - 20 aprilie)
Nu te potriveşti în pat cu nativul din peşti, care este prea sensibil pentru gusturile tale, dar şi cam nehotărât. Pe de altî parte, bărbatul din capricorn ţi se pare conservator şi nu este tocmai dispus să te uimească cu tot felul de tehnici noi, care te încântă pe tine atât de mult. De asemenea, nu are un apetit care să te mulţumească.

Taur (21 aprilie - 21 mai)
Nu eşti pe aceeşi lungime de undă cu nativii din vărsător, care au adesea tot felul de idei ciudate, care pe tine nu te încântă deloc. Nu-ţi plac schimbările bruşte şi neobişnuite, iar bărbaţii din vărsător sunt recunoscuţi pentru asta. Nici cu cei din peşti nu te înţelegi prea bine în pat pentru că sunt prea sensibili şi schimbători.

Gemeni (22 mai - 21 iunie)
Nu prea înţelegi ce vrea bărbatul din rac de la tine în pat şi nu-ţi place că trebuie să citeşti printre rânduri. Preferă de asemenea să fii tu liderul şi să iei iniţiativa, ceea ce nu prea îţi place la un bărbat. Cu nativul din capricorn nu eşti pe aceeaşi lungime de undă pentru că tu te plictiseşti repede, iar el este destul de reticent faţă de schimbări.

Rac (22 iunie - 21 iulie)
Nu simţi acea conexiune cu nativul din gemeni, care ţi se pare distant şi rece. Ai nevoie de afecţiune şi atingeri delicate, iar firea lui prea analitică nu îţi dă voie să te simţi în largul tău. Nici cu bărbatul din balanţă nu ai parte de momente senzaţionale în pat pentru că fiecare dintre voi vrea ca celălalt să aibă iniţiativa.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 21:14

Leu (22 iulie - 22 august)
Chiar dacă bărbatul din fecioară îţi face întotdeauna pe plac şi se străduieşte să ajungă la nivelul aşteptărilor tale, nu sunteţi compatibili sexual pentru că te plictiseşti repede şi vrei tot timpul ceva nou, iar el nu prea poate ţine pasul cu tine. Îţi plac la nebunie relaţiile înflăcărate, pasionale, iar nativul din fecioară nu-ţi poate oferi asta.

Fecioară (23 august – 22 septembrie)
Nu te potriveşti deloc în pat cu săgetătorii, care sunt prea energici, nebuni şi îndrăzneţi pentru gusturile tale. Nici cu nativul din leu nu ai partide de amor senzaţionale pentru că aveţi preferinţe complet diferite şi tu poţi interpreta greşit gesturile lui pasionale.

Balanţă (23 septembrie - 22 octombrie)
Nu te poţi aştepta la partide senzaţionale de amor alături de un nativ din peşti sau rac. Ambele semne sunt emoţionale, sensibile, şi oricât de mult ţi-ar plăcea asta, în pat nu prea ştii cum să gestionezi atâta emoţie. În acelaşi timp, preferi ca celălalt să preia iniţiativa, ceea ce se întâmplă rar când ai de-a face cu un bărbat din rac sau peşti.

Scorpion (23 octombrie - 21 noiembrie)

Tot ce poţi face alături de un nativ din săgetător este să te enervezi că nu este suficient de "docil", aşa cum ai vrea tu şi prin urmare fiecare partidă de amor să se transforme într-o luptă pentru supremaţie. Nici cu vărsătorii nu prea eşti pe aceeaşi lungime de undă în pat.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 21:15

Săgetător (22 noiembrie - 21 decembrie)
Te plictiseşti de moarte în pat cu un nativ din fecioară, care este prea "cuminte" pentru tine. Cu toate că ai o relaţie foarte bună de prietenie cu bărbatul din scorpion, când vine vorba de sex lucrurile se schimbă. Amândoi simţiţi nevoie de a conduce, de a prelua iniţiativa, iar de aici pot apărea unele frustrări.

Capricorn (22 decembrie - 20 ianuarie)
Nativii din berbec şi gemeni sunt prea expansivi şi îndrăzneţi pentru tine, de aceea este posibil să nu simţi o conexiune în viaţa sexuală alături de un bărbat născut sub influenţa unuia dintre aceste semne. Berbecul este prea grăbit şi agitat, ceea ce îţi dă o stare de nelinişte şi nu te poţi bucura pe îndelete de plăcere.

Vărsător (20 ianuarie - 18 februarie)
Pentru că nu are prea multă iniţiativă în ceea ce priveşte poziţii şi tehnici sexuale noi, bărbatul din zodia taurului nu este unul dintre "preferaţii" tăi în pat. Nici cu scorpionul nu eşti pe aceeaşi lungime de undă pentru că sunt obsedaţi de control şi simţi că nu te poţi manifesta în largul tău.

Peşti (19 februarie - 20 martie)
Nativul din taur nu îţi oferă suficientă afecţiune şi tandreţe în pat, iar acea conexiune emoţională la care visezi lipseşte cu desăvârşire. Bărbatul din berbec este prea grăbit şi impulsiv pentru tine, iar asta te poate face să ai reţineri.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 21:17

Nu simţi acea conexiune cu nativul din gemeni, care ţi se pare distant şi rece. Ai nevoie de afecţiune şi atingeri delicate, iar firea lui prea analitică nu îţi dă voie să te simţi în largul tău. Nici cu bărbatul din balanţă nu ai parte de momente senzaţionale în pat pentru că fiecare dintre voi vrea ca celălalt să aibă iniţiativa.
Cu restu' ma potrivesc cu toti? Very Happy Mi-o potrivesc Evil
Sa trecem la treaba atunci bounce

Presimteam eu ca o sa zica de Gemeni si Balante Very Happy Nici nu-i contrazic!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  shadow Vin 5 Oct - 22:36

Nu te potriveşti deloc în pat cu săgetătorii...

Very Happy Aiurea ...

... care sunt prea energici, nebuni şi îndrăzneţi pentru gusturile tale...

rolling on the floor ... e taman pe dos .

Pitu , iar ai incurcat zodiile Razz .

shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Vin 5 Oct - 22:38

Ba eu nu. La mine zice adevarul Very Happy
Bine... mai sunt si alte adevaruri, pe care le-au omis. Eu nu ma potrivesc cu 11 zodii din 12 Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  shadow Vin 5 Oct - 22:41

Mie imi ajunge una ... ce sa fac cu 11 ? Laughing ... doar sa fie potriveala Rolling Eyes .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  simy Mier 24 Oct - 10:17

Chiar dacă bărbatul din fecioară îţi face întotdeauna pe plac şi se străduieşte să ajungă la nivelul aşteptărilor tale, nu sunteţi compatibili sexual pentru că te plictiseşti repede şi vrei tot timpul ceva nou, iar el nu prea poate ţine pasul cu tine.
Corect Wink
simy
simy
2
2


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Mier 24 Oct - 11:11

Eu n-am avut niciodata o Fecioara Rolling Eyes Citisem pe undeva ca e zodia cu care m-as potrivi cel mai bine... nu numai in pat, ci si in restul casei Very Happy

Aaaaaa... am avut un "iubit" Fecioara, dar n-am ajuns in pat.
De fapt, am ajuns in pat, da' n-am facut sex. Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  simy Mier 24 Oct - 11:42

Adevarul este ca ..nu cu toate zodiile care ne-am potrivi este si adevarat,depinde si de felul omului cum este in pat...
simy
simy
2
2


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  tegeusa Mier 24 Oct - 12:07

"Nici cu bărbatul din balanţă nu ai parte de momente senzaţionale în pat pentru că fiecare dintre voi vrea ca celălalt să aibă iniţiativa"
nu am ajuns in pat cu barbati din balanta, dar macar acum sunt informat! Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Mier 24 Oct - 13:06

Laughing Laughing Iti iei masuri de precautie...sa nici nu ajungi.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  Tizona Mier 24 Oct - 13:12

Fecioara prea cuminte, ha? Pai, ce sa zic.. depinde de ascendent. Laughing Am cunoscut o fecioara care era la granita cu balanta.. o fi fost mai mult balanta, ca nu era cuminte deloc. Laughing
Da' cu scorpionul n-am avut onoarea. Desi am auzit numai lucruri bune despre ei... ahahah. Ehm... pardon.
Tizona
Tizona
4
4


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  pitulicea Mier 24 Oct - 13:17

Un Scorpion vreau si eu love Sau....as vrea daca as mai vrea... Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  simy Mier 24 Oct - 13:19

Am avut 2 experiente lungi de cate 4 ani amandoua cu scorpioni...chiar f bine m-am inteles in privinta asta...si cu sagetatori tot 2 Wink
simy
simy
2
2


Sus In jos

Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta Empty Re: Cu cine NU te potriveşti în pat, în funcţie de zodia ta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum