GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

+9
habibi77
OkazionalSmoker
tegeusa
shadow
elis27
seaman65
Pingu
oli
pitulicea
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_lcap11%Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_rcap 11% 
[ 2 ]
Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_lcap21%Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_rcap 21% 
[ 4 ]
Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_lcap16%Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_rcap 16% 
[ 3 ]
Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_lcap42%Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_rcap 42% 
[ 8 ]
Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_lcap10%Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Vote_rcap 10% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 19
Inapoi
 
 

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 11:31

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?
Ce considerati ca e mai important pentru voi: timpul liber sau banii?
Sunteti dispusi sa renuntati la timpul vostru liber, daca suma care vi se ofera e suficient de mare? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Puteti raspunde la aceste intrebari, puteti comenta variantele de raspuns ce vi se ofera sau puteti comenta raspunsul pe care l-ati ales.
Totusi, fiind vorba de un sondaj, cel mai important e sa bifati una dintre cele 5 variante de raspus si sa trimiteti votul Wink
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 11:36

Pentru mai putin de 1000 de euro. Very Happy Acuma, depinde si cat timp trebuie sa sacrific. Daca-i vorba de mai multe zile, deja crestem pretul Laughing
In principiu, nu-s ahtiata dupa bani. Daca e sa-mi sacrific timpul pentru munca de la birou, o fac pentru sume destul de mici, pentru ca imi place ceea ce fac.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  oli Lun 24 Sept - 12:16

si eu pentru mai putin de 1000 de euro . La batranete o sa am destul timp liber !Chiar mi-as cauta un al 2 lea job !
oli
oli
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 12:27

Laughing Laughing Eu nu!
Prefer un job cu doua salarii, decat doua joburi cu doua salarii. Tin mult la timpul meu liber. Pot renunta uneori la el, dar nu mereu.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Pingu Lun 24 Sept - 12:58

Pai io in timpul liber de obicei is chemat sa ajut si fiind prieteni nu iau niciodata bani. Very Happy
Ma simt bine ca-i pot ajuta desi uneori pierd si cate o zi intreaga. Smile
Ceea ce nu-mi place ii cand am eu nevoie de ajutor si unii se fac ca ploua sau isi mai aduc aminte ca traiesti doar cand mai au nevoie. Apai aia nici pentru 1000 de euro nu mai primesc ajutor de la mine si prima care o vazut asta o fost bunica din partea lui mama care ma considera sclavul ei doar ca is nepot si acuma se linge pe bot. Very Happy
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  oli Lun 24 Sept - 13:13

Super pingule daca nu iei bani ! Eu consider ca un pic prieteni suntem Very Happy asa ca, vii sa ma ajuti sa strang strugurii? Smile
oli
oli
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  pitulicea Lun 24 Sept - 13:14

Laughing Laughing La struguri vin si eu....gratis.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Pingu Lun 24 Sept - 13:19

As veni, dar sambata asta trebe sa-mi pun gardul la gradina. Very Happy
Oricum ar fi prima data cand as culege struguri. Embarassed
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  seaman65 Lun 24 Sept - 13:22

Eu unul sunt obisnuit sa fac o gramada de (alte) treburi in timpul meu liber, asa ca... nu conteaza banii.
Nu tin mortis sa fiu platit atunci cand mi se da ceva de lucru.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Pingu Lun 24 Sept - 13:24

Seaman sambata am de facut vreo 40 de gauri pentru stalpi, asa ca ti-as lasa tie munca asta si m-as duce la cules de struguri. Laughing
Pingu
Pingu
5
5


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  elis27 Lun 24 Sept - 22:36

Daca imi place ceea ce fac nu conteaza banii,am avut perioade cand mi-am sacrificat timpul liber la serviciu pentru foarte putini bani ,nu si aici unde lucrez acum Very Happy ,daca e vorba de ajutor dat prietenilor banii nici nu intra in calcul in rest daca tot nu pot face ce vreau macar sa castig destul cat sa ma multumeasca Very Happy
elis27
elis27
4
4


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  shadow Lun 24 Sept - 22:53

La mine timpul liber este deja ''ocupat '' , banii conteaza mai putin , placerea primeaza ...aleg ultima varianta Smile .
shadow
shadow
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  tegeusa Mar 25 Sept - 9:03

mai putin de 1000 euro. dar protestez ca nu era optiunea "o lada de bere" Very Happy
tegeusa
tegeusa
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  OkazionalSmoker Mar 25 Sept - 9:28

Bani poti face oricand , dar timpul pierdut nu-l poti cumpara.

OkazionalSmoker
1
1


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  habibi77 Mar 25 Sept - 16:50

Eu mai am sa sacrific weekend-urile, dar n-am s-o fac! Am nevoie de timp sa ma refac. Rolling Eyes
habibi77
habibi77
6
6


Sus In jos

Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber? Empty Re: Pentru ce suma ti-ai sacrifica timpul liber?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum