GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Desenul - o transpunere a realitatii interioare

+19
itina
myrk
EuM
freda white
pauletz
Queensland
atat de simplu
RALUCA
shadow
Marusca
tegeusa
Obi-Wan Kenobi
Pingu
Broscotina
seaman65
Krissunu
Anna
alexa
pitulicea
23 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Desenul... o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 15:46

„Desenul reprezintă sinceritatea din artă. Nu este posibil să trişezi. Este ori bun ori rău.”
...Spunea Salvador Dali si nu putem decat sa-i dam dreptate.

Desenul ne reprezinta pe noi. E modul nostru de exprimare... E reprezentarea a ceea ce simtim, gandim, traim.
Talentul pe care-l avem ne ajuta sa transpunem realitatea noastra interioara, sa-i dam viata, sa o oferim si altora...
Unii aleg sa se exprime prin versuri, altii prin proza, altii prin muzica... Pentru cei care au ales desenul, am deschis acest topic. Sper sa fie cat mai multi cei care sa ne incante cu desenele lor Smile

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  alexa Joi 2 Iun - 16:26

Va fac si eu cadou un desen de-al meu Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alexa
alexa
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Joi 2 Iun - 19:54

Frumos desenul tau, alexa ok Imi place.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  alexa Mar 23 Aug - 11:20

pitu...mersi pentru crearea acestui spatiu..o sa mai adaug desene.acum am revenit dupa atata timp... Crying or Very sad
alexa
alexa
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Mar 23 Aug - 11:22

Daca tot am deschis un topic pentru asta, sper sa ne incanti cu cat mai multe desene. Si tu.....si altii Smile
E vorba despre desene de-ale voastre, sau, de-ale copiilor vostri Smile


pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Anna Sam 29 Oct - 16:11

Ma bucur pentru tine. Te exprimi frumos Smile
Anna
Anna
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Krissunu Vin 27 Apr - 22:18

...unele desene sunt realizate cu vre_o cativa ani in urma . La acea vreme ma tot atrageau domnitele Very Happy ,... (...voi atasa pozele la o marime mai mare ...)
Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Vin 27 Apr - 22:20

Acum nu te mai atrag? Laughing Asta inseamna ca n-o sa mai vedem alte desene? Sau ca ai trecut la peisaje? Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Krissunu Vin 27 Apr - 22:30

...vor mai fii si alte desene ,....dar tot domnite,... Very Happy ,....si la fel de sexi Smile
Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Krissunu Mar 1 Mai - 13:32

...tot o domnita Smile ,...am incercat sa-i scot in evidenta privirea,..nu stiu cat de mult am reusit Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Mar 1 Mai - 16:58

Frumos. Imi place Smile Eu zic ca ai reusit...
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Krissunu Joi 3 Mai - 18:01

....ca model,.. a fost,... un personaj din lumea fotbalului (...daca seamana cu el ,...il ve-ti descoperii Smile ...) ...eu am vrut sa semene cu el,... Very Happy ,..si sa-i scot zambetul in evidenta Very Happy

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  seaman65 Joi 3 Mai - 18:38

Seamana cu Hagi.
seaman65
seaman65
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Krissunu Joi 3 Mai - 18:44

...bravooo !!! ok .... ca model a fost Hagi !
Krissunu
Krissunu
2
2


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  pitulicea Joi 3 Mai - 19:48

Si eu tot la Hagi m-am gandit. Inseamna ca seamana, macar putin Smile
(Brrr.... mai corecteaza-ti gramatica aia, ca ma zgarii pe retina Very Happy
veti descoperi, NU ve-ti descoperii )
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Desenul - o transpunere a realitatii interioare Empty Re: Desenul - o transpunere a realitatii interioare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum