GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DESCARCA-TE AICI !!!

+53
veronica_franco
fata_cu_sosete_de_diamant
dall
arriatna
Obi-Wan Kenobi
elis27
Adriatica
preotul1
tegeusa
habibi77
Margera
JeSsYkA
mielusica
Phoenix
Anna
abica25
Angel
teardrop
Miraj
Irinna
alyndragon5
shadow
freda white
Melodia
Violoncella
ionutz72
Nana_Duval
serpico
Tizona
wer908
seaman65
parwous
amaroq
emil_andreescu
sharp00714
ghost
oli
atat de simplu
deea
iubaretu
Radu
snow
juliette
dragos
princess
daffy_
mrs nobody
Mr Nobody
big_mama
tano carridi
cara.mia26
aspidistra76
pitulicea
57 participanți

Pagina 21 din 37 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Urmatorul

In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  pitulicea Sam 4 Sept - 11:20

Rezumarea primului mesaj :

Ai ceva pe suflet? Te supara cineva?
Vrei sa te descarci si nu stii unde s-o faci?
Fa-o aici!
Poti sa te certi... poti sa jignesti.... poti sa injuri.... poti sa faci orice! Aveti dreptul la libertatea cuvantului Very Happy


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Lun 28 Feb - 10:08, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Mr Nobody Sam 12 Noi - 18:45

Melodia a scris:parerea ta...de frustrat...ca sa ajungi sa ai o femeie de genul meu...nu tre sa ai cosmaruri...ci visuri utopice..sunt rea...stiu Evil
si aveti dreptate....nici in vis nu mi-as dori un barbat...de genul d-voastra....barbatii care nu au ce dovedi in pat,cauta site-uri in care sa se faca "valabili" Laughing Laughing


O femeie de genul tau? Gramezi, pe centura! Very Happy ieftine!
Cat despre valabilitate, lauda-ma gura, ca de-aia .... te folosesc! Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 18:48

esti atat de prost...(scuze ca trebuie sa o spun)incat nu esti capabil sa faci diferenta intre centura si femeile cu adevarat "adevarate"...dar ce sa-ti cer?...acolo iti duci veacul...pe centura,si nu ai alt termen de comparatie...preprer sa te ignor...si sa te las in lumea ta mica...si bolnava.
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 18:49

prefer*
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 18:57

ha ha ha! i-a sosit sotia acasa si nu mai sta nici macar pe invizibil Evil asta spune tot...nu stiu de ce ma irosesc in discutii cu oameni de genul asta?! Very Happy ...poate ca-mi place polemica????
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Mr Nobody Sam 12 Noi - 19:18

Melodia a scris:ha ha ha! i-a sosit sotia acasa si nu mai sta nici macar pe invizibil Evil asta spune tot...nu stiu de ce ma irosesc in discutii cu oameni de genul asta?! Very Happy ...poate ca-mi place polemica????

Gresit!
Am fost sa mananc, sotia este acasa de mult timp...concluzii pripite!
raman la parerea mea: ieftina si tare in gura! Very Happy
cat despre prostie... Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 19:27

tare-n gura da...dar ieftina?!...n-ai tu bani sa platesti numai sa ma vezi...d-apoi sa ma ai!...ieftine sunt comentariile tale...atat de ieftine,incat nu stiu de ce ma obosesc sa le citesc Laughing dar recunosc..am o doza de masochism...imi place sa fiu data de pereti ca sa am de ce riposta... probabil e nevoia mea de a lupta...sau nevoia de a pune la perete oamenii care nu vor decat sa atace,fara sa aiba nimic de spus...sunt sagetatoare,,ce sa fac?!!!
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  atat de simplu Sam 12 Noi - 19:30

Eu m-as descarca, dar n-am motive! Smile
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Mr Nobody Sam 12 Noi - 19:46

Melodia a scris:tare-n gura da...dar ieftina?!...n-ai tu bani sa platesti numai sa ma vezi...d-apoi sa ma ai!...ieftine sunt comentariile tale...atat de ieftine,incat nu stiu de ce ma obosesc sa le citesc Laughing dar recunosc..am o doza de masochism...imi place sa fiu data de pereti ca sa am de ce riposta... probabil e nevoia mea de a lupta...sau nevoia de a pune la perete oamenii care nu vor decat sa atace,fara sa aiba nimic de spus...sunt sagetatoare,,ce sa fac?!!!
Stai linistita, m-ai facut curios, am dat o raita pe la poze...crede-ma, nu esti genul meu...sa platesc sa te vad? EU nu sunt masochist... cat despre pus la perete, ai o obsesie, observ! Very Happy
Desigur, am glumit rautacios! Very Happy
Sunteti o persoana agreabila!
Propun sa ne oprim aici, altfel va trebui sa dovedesc faptul ca v-ati inselat! Very Happy
Si, pt ca nu va veti convinge din prima, va trebui sa va dovedesc iarasi si iarasi, si iarasi... Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 19:51

hai sa nu ne dovedim nimic!nu avem nimic in comun...si nici nu-mi doresc...important e sa ne respectam!
spre deosebire de d-voastra,,eu nu ma rusinez cu mine,si-mi postez poze....si reactionez cand e cazul!
nu sunt perfecta,,dar sunt OM...si pt mine asta e cel mai important!
Va doresc o viata frumoasa...mi-a facut placere sa 'reactionam"...dar e suficient...nu sunt chiar atat de masochista Evil
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  atat de simplu Sam 12 Noi - 19:57

Mel, treaba cu postatul pozelor nu ar fi ca cineva se rusineaza de cum arata.Eu nu am postat, dar sunt multumita de mine.Se acorda, vad, prea multa importanta acestui aspect.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Melodia Sam 12 Noi - 20:00

simpla...nu dau importanta acestui aspect decat atunci cand cineva se leaga de imaginea altcuiva!
nu am vrut sa lezez pe nimeni(cu atat mai putin pe tine)...conjunctura m-a obligat la o astfel de reactie
imi cer scuze daca te-ai simtit afectata Sad
Melodia
Melodia
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Mr Nobody Sam 12 Noi - 20:08

Melodia a scris:hai sa nu ne dovedim nimic!nu avem nimic in comun...si nici nu-mi doresc...important e sa ne respectam!
spre deosebire de d-voastra,,eu nu ma rusinez cu mine,si-mi postez poze....si reactionez cand e cazul!
nu sunt perfecta,,dar sunt OM...si pt mine asta e cel mai important!Va doresc o viata frumoasa...mi-a facut placere sa 'reactionam"...dar e suficient...nu sunt chiar atat de masochista :evil:

Analiza de incheiere: Nu eu am cerut dovezi! Altii au venit cu acuze gen pat, dotare...bine, despre creier nimic!
avem destule...tara, forumul, presedintele , premierul, taxele, raul, ramul...chiar daca nu ne dorim asta...
concluzie eronata...faptul ca nu-mi...postez pozele nu inseamna ca ma rusinez cu mine...pur si simplu, eu nu am iesit la agatat...
...a fi om... chiar azi am vizionat niste filmari...mexic, africa...incep sa regret apartenenta la specie...

La fel!
Nu in aceeasi masura...
aveti perfecta dreptate!
chiar atat...daca nu chiar atat, atunci...cat? Very Happy
Mr Nobody
Mr Nobody
4
4


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  atat de simplu Sam 12 Noi - 20:10

Nu m-am simtit afectata, Mel!Consider doar ca se da prea multa importanta acestui aspect.Inteleg, tu ai facut o afirmatie ca urmare a unei postari anterioare care lua acest subiect in discutie.Eu sunt dezamagita, in general, de astfel de abordari.
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  atat de simplu Sam 12 Noi - 20:24

Sunt nervoasa acum ca mai sunt niste cuvinte colorate la care nu s-a raspuns.Vreau raspunsuri pe culoare. Mad
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  atat de simplu Sam 12 Noi - 20:26

A, cred ca e din cauza ochelarilor lipsa. Very Happy Scuze!
atat de simplu
atat de simplu
6
6


Sus In jos

DESCARCA-TE AICI !!! - Pagina 21 Empty Re: DESCARCA-TE AICI !!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 37 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum