GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Si vedetele e oameni

+8
dragos
fotohobby
oli
monika217
Radu
habibi77
snow
pitulicea
12 participanți

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Si vedetele e oameni Empty Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Sam 30 Ian - 10:23

Angelina Jolie l-a inselat pe Brad Pitt cu Lady Gaga?

Potrivit cartii lui Ian Halperin “The Untold Story of Brad Pitt and Angelina Jolie”, se pare ca frumoasa actrita l-a inselat pe Brad Pitt cu controversata cantareata Lady Gaga.
Jolie, care este bisexuala, si Gaga, despre care se zvoneste ca ar fi hermafrodita, s-au intalnit pe ascuns in hotelul Benerly Wilshire, unde au petrecut noaptea impreuna.
De asemenea, zvonul este intarit si de o sursa care a declarat pentru ShowbizSpy ca “Angie este obsedata de Lady Gaga”


Fantezii de femeie, puse in practica? Very Happy Sau doar barfe de scriitorasi ce cauta succesul cu orice pret?


Ultima editare efectuata de catre pitulicea in Mier 2 Feb - 10:26, editata de 1 ori
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Zavoranca, actrita la Hollywood

Mesaj  pitulicea Vin 5 Feb - 22:36

Sotia lui Pepe se pregateste sa-si faca debutul in cetatea mondiala a filmului.
Oana va juca rolul unei criminiale care ucide cu sange rece si umbla permanent inarmata, fapt pentru care va trebui sa ia lectii de tras cu mitraliera.


Poate duce si cateva sicrie cu ea, sa le vanda actorilor pe care-i va ucide cu sange rece Very Happy
Lectii de tras cu mitraliera? What a Face Da’ niste lectii de limbi straine nu mai trebuie sa ia? Stie deja destule? Very Happy Tot pe la periferii se-nvarte si-n limba engleza, ca si-n cea romana? Cunoaste limbajul american de mahala?… pardon…de ghetou Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Joi 18 Feb - 18:02

Scandalurile din ultimul an si nemultumirile acumulate i-au adus pe sotii Columbeanu in pragul divortului.
Se pare ca Irinel a fost cel care a cerut divortul dar s-a razgandit, dupa ce Monica l-a amenintat ca o va lua pe fetita lor, Irina, si nu-l va lasa sa o vada decat cand va avea ea chef.
In prezent, Monica locuieste cu fiica ei, Irina, in Bucuresti si merge la Izvorani doar in vizita, iar cea mai mare parte a timpului liber si-o petrece alaturi de sora ei, Ramona, si de prietenul acesteia, Gabi Badalau.


Nu ma mira deloc ca s-a ajuns aici. M-a mirat mai mult, in urma cu ceva ani, casatoria lor. Moni era amanta ideala. Ce i-a trebuit mosului sa si-o faca sotie? Asta imi aminteste de-o vorba pe care-o foloseau batranii la tara: “Din rahat, nu faci scorbaci si sa-l mai faci si sa pocneasca” (scorbaci = bici). Asa nici Irinel, cu toti banii lui, n-a putut sa faca din Moni o Doamna. :green
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 26 Feb - 19:28

Dupa ce a reusit sa puna mana pe un rol la Hollywood, Zavoranca are mari sanse sa imparta platoul cu celebrul Bruce Willis.
Oana Zavoranu va detine rolul unei criminale cu sange rece in pelicula americana "Criminalii" iar Bruce Willis este favoritul producatorilor pentru rolul principal.
"Mi s-a spus ca voi juca alaturi de Bruce Willis. Nu stiu daca au batut palma cu el, dar este cel mai vehiculat nume. Oricum, ar fi o mare onoare pentru mine", a declarat Oana


Bine ca n-a zis ca ar fi o mare onoare pentru el, sa joace alaturi de ea Very Happy
Cred ca va fi un film foarte interesant.
Oare Zavoranca noastra primeste si replici, sau doar pusca?
gun
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  snow Vin 26 Feb - 19:34

Hai sa fim seriosi, Bruce este spre finalul carierei si Cherida viseaza cai verzi, probabil o productie cu buget mic, facuta pentru Europa.
snow
snow
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 26 Feb - 19:43

Nici nu ma asteptam sa fie un film de Oscar Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Vin 5 Mar - 19:14

Nu-i usor sa fii vedeta...mai ales cand nu stai pe loc Very Happy



Celebra cantareata a avut parte de un moment stanjenitor la o receptie organizata la Palatul Elysee.
Din cauza tocurilor prea inalte si a jurnalistilor care o tot strigau, artista s-a dezechilibrat si a cazut pe scarile de la Palatul Elysee, avand nevoie de ajutor pentru a se ridica.
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Elizabeth Taylor s-a logodit!

Mesaj  pitulicea Mar 13 Apr - 20:50

La 78 de ani, actrita de Oscar ar putea merge la altar pentru a noua oara, alaturi de un barbat mai tanar decat ea cu aproape 30 de ani. Actrita s-a logodit recent cu Jason Wintors, 49 de ani, in prezent managerul lui Janet Jackson.

pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 13 Apr - 20:53

Iubareata femeie. Nici macar in scaunul cu rotile nu renunta la barbati si la casatorii.
Taras-grapis, se duce-n fata altarului ... si nu pentru prima data Very Happy De parca n-ar sti ce o asteaspta acolo Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 4 Mai - 20:37

Oana Zavoranu s-a suparat aseara la culme pe autoritatile care i-au ridicat bolidul parcat neregulamentar.
Desi masina era oprita chiar sub un semn de interzis, vedeta spune ca nu a gresit cu nimic si este dispusa sa apeleze la justitie pentru a-si face dreptate.


Femeia asta, e mai mult decat proasta. Si totusi, tine un volan in mana.
Mai are pretentia, stupida sau absurda, nu stiu cum sa-i spun, ca presa sau televiziunea sa faca un instructaj despre modul cum se parcheaza masinile.... Pai ea, la scoala de soferi, ce naiba a invatat? Cand a buchisit ea Regulamentul, n-a gasit acolo nici un "instructaj"? Ce-i drept, era explicat textual, ceea ce o fi fost peste puterea ei de intelegere. Daca nu i-a desenat nimeni, n-a putut sa priceapa cum si in ce locuri e permisa parcarea. Totusi, in Lege, erau niste desene....indicatoare rutiere...da' ea, de unde sa stie, saracuta? Very Happy Legea ei e alta.... si nu se aplica pe sosea, ci in tribunale Very Happy


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  snow Mar 4 Mai - 20:44

D'omle...e belea cu spicul asta, pana la spic mai era un semn de circulatie acolo.
Poate din cauza lanului, nu a vazut semnul, dar parca prima oara a recunoscut clar ca a gresit. Very Happy
snow
snow
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 4 Mai - 20:49

Eu una n-am inteles de ce-i tot da inainte cu spicul.
Nu-s sofer....n-am experienta... deci nu inteleg care-i treaba cu spicul.
Banuiesc ca spicul ala e asa ca in parcarile mari, cu benzi de parcare trasate....
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  snow Mar 4 Mai - 20:53

Eu stiu? Sunt mai multe variante. Bucuresti, Timisoara, Cluj...
snow
snow
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  pitulicea Mar 4 Mai - 20:54

M-ai lamurit Very Happy
Ramane s-o mai lamuresti si pe Oana Razz
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  snow Mar 4 Mai - 20:57

Laughing Laughing Laughing
Parcare paralela si intr-un anumit unghi fata de bordura, cel putin asa este aici.
De regula acolo unde nu ai voie. Very Happy
snow
snow
6
6


Sus In jos

Si vedetele e oameni Empty Re: Si vedetele e oameni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 5 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum