GANDURI EFEMERE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DEDICATII MUZICALE

+27
Florin Popa
Annmarie
raichu
casp
Amrita
shadow
Vica
Wolff
ionutz72
Faun
Vax Populi
dorina_s
atat de simplu
Emilut
parwous
mielusica
sharp00714
RALUCA
cris_is
eledas
paul_br
tegeusa
Pingu
itina
Obi-Wan Kenobi
myrk
pitulicea
31 participanți

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Vin 20 Iun - 9:59

Rezumarea primului mesaj :

Ati inteles deja din titlu: aici puteti face dedicatii celor dragi si nu numai Smile

ATENTIE! Nu e un topic unde postam melodii.  Daca aveti un mesaj de transmis, insotit de o melodie, aici e locul potrivit! Daca aveti de transmis doar o melodie, o puteti trimite celui caruia i se adreseaza, in mesaj privat sau pe e-mail. Secretele vrem sa ramana secrete Smile

Toate melodiile care nu sunt dedicatie pentru o anumita persoana si care nu au nici un mesaj (in cuvinte), vor fi sterse.  Exclamation 
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos


DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Vica Mar 21 Mar - 10:05

Stiu pe cineva aici care iubeste foarte mult drumetiile Wink si cand o cauti mereu este plecata bounce Ne mai incanta privirea cu fotografii de prin locurile pe unde pasii o poarta.Eu azi o trimit pe draga si plimbareata noastra Dorina in Brazilia Laughing Laughing
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Mar 21 Mar - 10:43

Laughing Laughing Faina alegerea, chiar daca melodia e cam zgomotoasa pentru mine. Dar nu-i pentru mine... e pentru Dorina. In Brazilia cu ea!
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Vica Mar 21 Mar - 11:25

In afara concursului Wink pentru pitu,o melodie care linisteste inima si sufletul. two heart
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Mar 21 Mar - 11:48

Multumesc, Vica. Pup you Si inima si sufletul imi sunt linistite. Am trecut de fazele de neliniste. Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  myrk Mar 21 Mar - 12:38

La melodia dedicata Dorinei, un vers zice te toca, te toca si apoi apare imaginea aia cu fundul gol al fetei vibrand in ritmul muzicii. Mm, i se potriveste Dorinei, proaspat casatorita! Laughing Cat despre melodia pentru pitu, de-abia s-a linistit fata, Vica, acum traieste liniar. Cand iubea, avea trairi sentimentale asemenea unei sinusoide de audiofrecventa vizualizate pe osciloscop. Deci n-o mai starni si tu... deocamdata! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Mar 21 Mar - 12:41

Ii dau dreptate lui myrk....in ce ma priveste pe mine Laughing
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  myrk Mar 21 Mar - 12:50

Bun. Astept si confirmarea Dorinei! Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Vica Mar 21 Mar - 14:22

Imi place sa agit apele Laughing Laughing Ma bucur sa stiu ca inima lui pitu I love you este linistita day dreaming Astept curioasa reactia Dorinei Shocked ,sper sa-i placa,daca nu ei,barem sotului acel fundulet vibrand in ritmul muzicii Laughing Laughing
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  myrk Mar 21 Mar - 14:55

Aoleu! Sa vezi ce-ti face Dorina daca te-aude! Laughing De Ghita nici nu mai spun ce-l asteapta daca cumva... Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Vica Mier 22 Mar - 8:41

Din avatarele postate la profil,cred ca este o fire sensibila,iubeste tot ce este frumos,muzica,arta,natura si este mereu acolo unde un prieten are nevoie.Pentru simpla cu drag! big hug Kiss you
Vica
Vica
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Mier 22 Mar - 10:05

Laughing Laughing Nu cred ca ai nimerit-o cu melodia asta. Poate, daca puneai originalul, aveai o sansa, dar asa....niciuna Very Happy
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  myrk Mier 22 Mar - 10:10

Eu cred ca n-a nimerit-o nici cu Simpla! Very Happy Laughing
myrk
myrk
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  dorina_s Mier 22 Mar - 10:32

Multumesc Vica pentru dedicatie, sincera sa fiu cand am intrat pe topic binenteles ca m-am dus la ultima postare si am zis "da e frumoasa piesa-imi place" citesc...si dedicatia .. nu e pentru mine Rolling Eyes , ma duc mai sus si imi zic si piesa aceasta imi place dar... ohh.. nu e pentru mine Laughing Laughing .. ajung si la dedicatia care imi este adresata mie .. deja mi-ai dat tema de gandit... trebuie sa ma apuc de zumba. Nu ma mai unduiesc atat de usor.Laughing Laughing deci la miscare cu mine... la urcat si coborat scari.... sa ajung tin ritmul ! Multumescccc! Pup you
dorina_s
dorina_s
5
5


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Florin Popa Mier 22 Mar - 10:39



Vin si eu cu o dedicatie pentru pitulicea, in special pentru zilele ei de sambata. Laughing
Florin Popa
Florin Popa
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  pitulicea Mier 22 Mar - 11:05

ok Am mai primit o dedicatie bounce
Bun si mesajul... Very Happy Merit mai multa pauza. Chiar si atunci cand nu fac nimic, merit o pauza Laughing

Acuma, dintre cele doua dedicatii, e greu de spus care mi se potriveste mai bine. Imi place si Compact, dar si Queen. Sunt in dilema. scratch Eu pe cine votez?
pitulicea
pitulicea
6
6


Sus In jos

DEDICATII MUZICALE - Pagina 27 Empty Re: DEDICATII MUZICALE

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 43 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum